|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
11.9.2006 10:02:34   
Naja31
Živjo punce,

najprej se mi je zdelo butasto pri tej starosti (17 mesecev) sploh razmišljati o kakšni popoldanski telovadbi, pa sem zadnjič tu na RR zasledila eno mamico, katere otroček je pri tej starosti hodil na neko obliko organizriane telovadbe 1x na teden in je bil full zadovoljen. Pa sem malo začela razmišljati, sem se pozanimala in tudi našla eno skupino za tako mickane, zdaj se pa ne morem odločiti.
A je pri tej starosti to sploh smiselno?
Zdaj ko je zunaj še lepo vremo in dolg dan, se mi sploh ne zdi potrebno, saj smo itak cele popoldneve zunaj, ampak kaj pa potem, ko bo zunaj hladno, mokro in temno? Mogoče bi pa potem to 1x na teden prav prišlo.
Poleg tega pa moj sinko ne hodi v vrtec in mislim, da bi mu družba vrstnikov prav prišla, saj je precej boječ in nezaupljiv do drugih. Mogoče bi se pa tako navadil družbe večjega števila otrok in bi potem naslednje leto bilo lažje v vrtcu.
Kaj menite?
Hvala za vaše nasvete!user posted image
Naja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
11.9.2006 10:16:33   
CUKRČEK
Moja hči je stara 20 leti in sem prav tako razmišljala o tem. Pa tudi v vrtcu ni in bi že zaradi družbe bilo fino, da nekam hodi.

Od kje pa si oz. kje si našla kaj zanimivega? Ker jaz nisem nikjer dobila nič takega za tako male?

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
11.9.2006 10:20:59   
April
Ja Naja31 mene tud zanima kje si našla kaj takega.user posted image
Zdaj, ko imamo še ok vreme, greva  kar v zoo. Najprej malo živali pogledat, potem pa na igrala. Ampak vidim, da mu včasih manjka družbe vrstnikov, zato bi tud midva kaj takega obiskovala.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
11.9.2006 10:36:11   
Naja31
Eno skupino sem nasla pri G-rega, www.g-rega.si.
Piše, da je od 2-3 let, ampak so mi odgovorili, da bodo imeli ob torkih ob 16h skupino od 1.5-2.5 let. Cene pa ne vem, ker smo se samo po mailu menili in jih nisem še nič poklicala, ker se ne morem odločiti. Je pa malo zaj.... iti po malega v varstvo pa potem na Ježico, sredi največje gužve ob delavnikih ko je  Dunajska čist zabasana.
Drugi pa so društvo Triumf, v oš trnovo, začnejo 21.9. http://www.triumf.si/

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
11.9.2006 10:40:57   
CUKRČEK
aha, Ljubljana torej.....kar bi bilo čist Ok.

Jaz sem ravno zadnjič spraševala , če kje potekajo kake aktivnosti za starše in otroke obenem, Torej da bi jaz naprimer imela aerobiko, trebušni ples ali kaj podobnega v istem času pa bi moje dete tudi bilo aktivno(naprimer v drugi sobi z otroko).....odgovora ni bilo nobenegauser posted image

kaj pa ko bi se tukaj zmenile vse, ki nas to zanima?

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
11.9.2006 11:07:47   
BarbaraE
Naja - po moje ne bi bilo slabo, če bi ga vključila v kakšno tako dejavnost. Se bo tako navadil na vrstnike, pa še zabaval se bo.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
11.9.2006 11:19:09   
Naja31
Cukrček,

v fit and Funu imajo igralne urice za otroke, medtem ko si ti lahko na aerobiki ali v fitnessu.
Samo zdi se mi, da mora biti vsaj 2 leti star, če ne celo starejši.

Poglej na www.fit-fun.si.


(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
11.9.2006 11:30:01   
mala pika
ZDravo!
A je mogoče kaj takega mogoče zaslediti tudi v Celju?

LP!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
11.9.2006 13:07:20   
Jančika_
Mala pika, v Celju imajo menda nekaj v Top Fitu.

(odgovor članu mala pika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
11.9.2006 13:22:27   
mala pika
Jančika, hvala!
Sem po tvojem postu pogledala na njihovo spletno stran in vidla, da res imajo. Glede na to, da bo zima kar dolga, naš mali pa poln energije, se mi ne zdi slabo, da jim omogočimo neke vrste telovadbe, da sprostijo višek energije.
LP mala pika

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
12.9.2006 5:30:46   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

aha, Ljubljana torej.....kar bi bilo čist Ok.

Jaz sem ravno zadnjič spraševala , če kje potekajo kake aktivnosti za starše in otroke obenem, Torej da bi jaz naprimer imela aerobiko, trebušni ples ali kaj podobnega v istem času pa bi moje dete tudi bilo aktivno(naprimer v drugi sobi z otroko).....odgovora ni bilo nobenegauser posted image

kaj pa ko bi se tukaj zmenile vse, ki nas to zanima?


Cukrček, na Vrhniki poteka od oktobra telovadba za tamale. Moja prijateljica jo vodi. Ti pa lahko tačasa greš tud v sosednjo sobo mal pomigat. user posted image  Tam pri knjižnici....

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
12.9.2006 6:21:36   
CUKRČEK
ouu jeeeeuser posted image ti, a res?? Tega pa nisem vedla.Dej, če je že tvoja prijateljica zraven, se malo pozanimaj o ceni, urniku, starosti otrok... pliiiiiiisuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
12.9.2006 7:47:27   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

ouu jeeeeuser posted image ti, a res?? Tega pa nisem vedla.Dej, če je že tvoja prijateljica zraven, se malo pozanimaj o ceni, urniku, starosti otrok... pliiiiiiisuser posted image


Ja, bom prašala, tastara user posted image  Vem pa da je ena skupina od dveh let dalje (no, naša bo vseen že šla user posted image ), pol je pa še ena skupina, samo točne starosti ne vem.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj organizirana popoldanska dejavnost?
15.9.2006 22:29:21   
Anonimen
mi smo in bomo godil na plavanje s fredovimi obroči. tamala je ful uživala.
sva pa hotle tut na telovadbo pa je čist prelesena bla še takrat, še zdej bi bla pa sami večji otroci so bli, k spo jo kr podiral. no na konc k so pa mogl eno pesmco zapet je pa ona tulila zravn une učitlce na vs glas drugi so pa debelo gledal :)
mi smo za plavanje!!!

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?