|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj se zacnejo poletne počitnice?
10.6.2012 12:11:27   
*miska.mcc*
je zadnji dan pouka 22. ali 29.6.?

v brošuri , ki smo jo dobili na zacetku solskega jeta piše, da je zadnji šolski dan 22.   zdaj pa gledam na spletni strani šole, kjer pise na koldarju za 29.6.-....zadnji dan pouka in podelitev spričeval..user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj se zacnejo poletne počitnice?
10.6.2012 12:21:42   
FORZA
Zadnji šolski dan je 22. junija

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj se zacnejo poletne počitnice?
10.6.2012 15:14:00   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

j pise na koldarju za 29.6.-....zadnji dan pouka in podelitev spričeval..user posted image



to bi po moje bilo možno samo v primeru, da je zadnji teden še kaj posebnega - šola v naravi, praksa v srednjih šolah,...

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj se zacnejo poletne počitnice?
11.6.2012 16:54:11   
Tippi
Srednje šole oz. gimnazije zaključijo 22. Vem iz prve roke user posted image Osnovnošolci pa mislim da kasneje. Z izjemo devetarjev, ki tudi končajo prej.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj se zacnejo poletne počitnice?
12.6.2012 7:11:43   
Luns
Jaz sem šla na naš koledar pogledat. In je konec 22.6- zaključek in podelitev spričeval 1-8 razred.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj se zacnejo poletne počitnice?
12.6.2012 10:41:48   
tapeta
Zadnji dan naj bi bil 22.6.2012 kot je tudi v šol. koledarju, ki ga je ministrstvo izdalo. http://www.mizks.gov.si/fileadmin/mizks.gov.si/pageuploads/podrocje/os/Koledar/Koledar_OS_11_12.pdf

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj se zacnejo poletne počitnice?
12.6.2012 11:31:01   
*miska.mcc*
ja. bjonda. nimaš kaj. pri nas čisto lepo pise na koledarju za 22.6. zadnji dan pouka in podelitev spriceval. samo je datum zgoraj, nad odkvirčkom. jaz sem pa gledala datum spodaj. user posted image

tnx anyway!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu tapeta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj se zacnejo poletne počitnice?
12.6.2012 13:36:45   
Ana90
Moglo bi biti 22.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?