|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj so vam povedali spol otroka?
12.9.2004 17:52:03   
mitzi
Sem v 16t in me zanima kdaj so vam povedeli za spol? Ne vem, ali naj vprašam, ali ne -se mal bojim, da ne bojo prav določili:zmeden:?!
Pri katerih tednih se je pri vam že videlo?
Hvala in lepo nosečnost!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj so vam povedali spol otroka?
12.9.2004 17:56:23   
nita
Živjo!

Jaz imam v torek pregled in bom vprašala za spol. Sem v 20t in bi se že moralo vidit. Je pa čist odvisno, kako se obrne. Upam, da se bo moja bebca v tork obrnila prav!!!

LP, Anita

(odgovor članu mitzi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj so vam povedali spol otroka?
12.9.2004 18:02:55   
ronja5
Meni so za spol povedali v 21 tednu.Ponavadi je to kakšen teden kasneje pri ultrazvočnem pregledu,morfologiji.Takrat otročka tudi premerijo, pogledajo notranje organe ipd.
Pravzaprav sem morala spol sama uganiti,saj je moja G. zamrznila sliko in mi rekla naj sama pogledam. Imela sem srečo,ker je bil naš fantek v takem položaju, da se je lulček zelo dobro videl.Tako da sem 100% da je fantek.


LP! RONJA&:duda:

(odgovor članu mitzi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj so vam povedali spol otroka?
12.9.2004 18:22:34   
dory
Men je vidla ze v trinajstem tednu...je pa vse odvisno kako se mali obrne in kako se razkazuje :)...no takrat je bil napovedan fantek, pol na morfologiji puncka in potem vedno fantek :)...in imamo ga :)

(odgovor članu mitzi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj so vam povedali spol otroka?
12.9.2004 18:41:23   
mehurčica
V 21 tednu. Je lulček lepo bingljal, da ga sploh ne bi mogli zgrešit.:)-

(odgovor članu mitzi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj so vam povedali spol otroka?
12.9.2004 19:30:58   
Anonimen
Tudi pri meni je to bilo v 20. tednu na morfologiji.

(odgovor članu mitzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj so vam povedali spol otroka?
12.9.2004 19:38:16   
Jančika_
Vasja je šele v 30tem tednu pokazal, kaj ima. Se je pa takrat zelo lepo videlo, pravi triglav;).

Če imaš odgovornega G, ti ne bo povedal, če ne bo prepričan. Meni je bilo recimo na NS rečeno, da bi lahko bila punčka, ampak da je še malo zgodaj za bit prepričan, moj G na rednem pregledu pa mi je takoj povedal, da je to tvegano početje in da mi bo povedal le, ko se bo res videlo.

(odgovor članu mitzi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj so vam povedali spol otroka?
12.9.2004 19:41:11   
monika2004
Joj točno ne vem kateri teden sam je pa res da je čisto odvisno v katerem položaju je. Meni prvič ni videl drugič pa je. No zdaj sem prebrala v reviji: 18 teden njegov spolni organi so že vidni vendar jih ne razločimo z UZ ampak je pa fora da ne najdem kdaj se vidi z UZ.

(odgovor članu mitzi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kdaj so vam povedali spol otroka?
12.9.2004 22:41:54   
Sneguljcica
Pri men se je v 16. tednu na ultrazvoku zlo lepo vidlo, da je fantek. Nisva sicer mislala vprasat za spol, vendar se je tamali tako razkazoval, da je bilo vec kot ocitno...se je se ginekologinja smejala, da kak nam hoce na vsak nacin pokazat kaj je:)-.To vrjetno zato ker sva ga do takrat klicala z zenskim imenom (nekak sem mela filing da bo puncka):ups::):)-

(odgovor članu mitzi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kdaj so vam povedali spol otroka?
13.9.2004 7:55:18   
Lunca1
Ja, enim ta mali pokažejo spol precej hitro, pred drugimi pa ga pridno skrivajo:ups:. No mogoče bo več sreče pojutrišnjem:)-.

Lp Lunca (skoraj 29t)

(odgovor članu mitzi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kdaj so vam povedali spol otroka?
13.9.2004 8:26:25   
smrček
Jaz sem za spol vprašala prejšni teden (22t), ker sem mislila, da so tu spolni organi že tako razviti, da ni možno zgrešit. Sicer sem mela pa skozi vso nosečnost občutek, da bo fantek, pa še res je. Mogoč bo tudi tvoj sedmi čut kaj namignil. Predno sem zanosila, sem si želela deklico, potem pa sem mnenje spremenila. Pravzaprav pa sploh ni važno kaj bo, važno je da bo zdravo in da bo do konca vse OK.

Želim ti lepo nosečnost!

:sloncek::sloncek:

(odgovor članu mitzi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kdaj so vam povedali spol otroka?
13.9.2004 10:37:28   
Martina27
OJLA!!!
Men pa so povedali v 15t nosečnosti.Ginekolog mi je sam rekel,če želim vedet spol,ker se tako lepo vidi in ženski firbec mi ni dal da bi rekla ne.Na kar je rekel,a ne vidite kakšnega lulčija ima.No tako da bo fantek.To je bilo na 3D ultrazvoku,moj ginekolog pa mi je rekel,da se ne vidi prej kakor pa v 20t.No jutr imam pregled in bomo videli kaj mi bo on povedal.

Lepe pozdravčke od Martine in njenega pikeca:sloncek:

(odgovor članu mitzi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?