|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj ste mu dale juho
23.4.2011 23:22:38   
pupika_30
Zanima me, pri kateri starosti otroka, ste mu dale za jesti govejo juho?
Naš bo imel 9 mesecev, pa mu je še nisem ponudila, pa me zanima, kdaj ste jo ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj ste mu dale juho
24.4.2011 8:29:19   
m_o_i
okol sestega meseca-z rezanci, ribano kaso in koscki govedine

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj ste mu dale juho
24.4.2011 9:18:41   
Izabelina
js mam zamrznjeno govejo juho v vrečkah za led in dam vsakič ko za tamalo kuham, notr eno kocko, namest soli, da ma zelenjava vsaj mal okusa...

tko, da bi pa jedla sam govejo juho pa ne ker jo pač ne kuham (te zmrznjenčke sm mami naročila user posted image )

< Sporočilo je popravil Izabelina -- 24.4.2011 9:19:09 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj ste mu dale juho
24.4.2011 9:32:39   
aelail
naša jo je jedla prvič pri 6 mesecih.

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj ste mu dale juho
24.4.2011 10:35:24   
eva1
Naš jo je jedel okoli 9-10 meseca pomoje, samo res pa da za njega nisem nič solila, še sedaj zelo malo, pa je ful jedec!

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj ste mu dale juho
24.4.2011 13:54:34   
sanelaa
Okoli sedmega meseca, če ne že prej, ne vem natančno, z veliko zelenjave, z govedino.

Sicer pa nasplošno pri nas veliko jemo juhe, zelanjavne, kokošjo, govejo, brokolijevo, cvetačno, prorovo..........seveda vse pripravim sama...........brez juhe da skoraj ne gre.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj ste mu dale juho
25.4.2011 14:56:58   
deveta
Mislim da sem naši tudi jaz dala okoli 6 meseca. Ko sem juho kuhala sem jo ko je bila kuhana nekaj ven vzela, jo dala v tamale lončke od skute in spravla v skrinjo. Nato sem juho posolila in je bila še za nas. Pri 9 mesecih nisem več delala posebej ampak je dobila našo, slano.
Nisem ji pa same juhe dala. Ponavadi sem jo kar precej zgostila, tako da je papica ratala. Ali sem vkuhala paštico ali riž (tako da je bila skoraj paštašuta ali rižota)... in pogosto še kak košček brokolija ali kako drugo zelenjavo. Tako da je bila ta juha samostojen obrok.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?