|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj ste prvič po porodu....
7.2.2006 18:48:21   
ana/maja
...imele spolni odnos s svojim partnerjem!?user posted image
zdaj je minilo štiri tedne od poroda in mene že prav mika in resnično si ga močno želim  tako kot on mene! ampak me je strah, ker še nisem imela ginekološkega pregleda po porodu!!
 ja punce že kr trga me od potrebe!user posted image

lep pozdrav!!!user posted image


_____________________________

Živim za moja dva sončka!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj ste prvič po porodu....
7.2.2006 18:53:02   
total
4 tedne po porodu in je bilo vse ok,pač ne zdržišuser posted image

(odgovor članu ana/maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj ste prvič po porodu....
7.2.2006 19:13:10   
pikica123
uh,jst sm po porodu kar dolgo krvavela, sam k sm pa nehala krvavet pa kmal.

Lp

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj ste prvič po porodu....
7.2.2006 19:13:27   
Naty*Taja
Če se ti dobro počutiš in si potrebna just go for it!! Ka pa naj bi blo narobe?
Sej lahk tudi do poroda skoz če ti paše a ne?
Men sicer na kraj pameti ni prišlo tak hitro, ker sem bila ful šivana in me še zdej včas mal boli, pa sem že skor 10 mesecev po!
Hvala bogu če ti že paše!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj ste prvič po porodu....
7.2.2006 19:36:02   
Anonimen
Uf, če bi jaz čakala do poporodnega pregleda, bi se nama obema že zmešalo. Na pregled sem namreč šla 6 mesecev po porodu, prvič pa sva 6 tednov po porodu.user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj ste prvič po porodu....
7.2.2006 20:37:49   
ana/maja
hvala punce za odgovore!user posted image
ampak malo imam še izcedka, a mislite da bi blo kaj narobe, če bi probala!????user posted image


_____________________________

Živim za moja dva sončka!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj ste prvič po porodu....
7.2.2006 21:24:45   
urška
Pušenjak pravi, da vsaj 6 tednov po porodu ne. potem se zapre MV in lahko. drugače lahko pridejo kakšne bakterije iz nožnice v maternico pa še kam naprej.

midva sva res glih ene tolk počakala.

(odgovor članu ana/maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj ste prvič po porodu....
8.2.2006 15:44:56   
Anonimen
Cca 10 dni po porodu sem pušenjaka vprašala, kaj misli o tem in da je želja pri obeh ful-ful močna, pa mi je odgovoril, naj kar začneva, s kondomom in z uporabo lubrikanta. Svetoval mi je K-Y gel, ki se ga dobi v vsaki lekarni. Prvič sva slaba dva tedna po porodu (šivi so bili že lepo zaceljeni) in je bilo suuupeeeruser posted image . Samo sva pa res fajn, fajn podmazala in se zadeve lotila res zelo na eazyuser posted image

Po prvem porodu, ko sem imela carski rez, sva začela že prej, po drugem pa po treh tednih. V bistvu je bilo drugič še najbolj neprijetno, ker sem bila šivana tudi znotraj in je bilo preve parkrat malo boleče. Ampak če si sproščen in z uporabo lubrikanta gre vseeno.
Pozdravčke, Nojči

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj ste prvič po porodu....
9.2.2006 10:20:55   
matahari
Rj ejbe če vam po pravici povem ne vem kaj je lubrikant..mi lahko katera pove??Kar se pa tiče sexa po porodu pred pregledom je po moje obvezna uporaba kondoma...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj ste prvič po porodu....
10.2.2006 16:17:35   
tehnofil
To kupiš in uporabiš namesto sline.

p.s.
Je čisto v redu, če ne veš kaj je touser posted image .

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj ste prvič po porodu....
11.2.2006 17:31:22   
Felicity
2 meseca po porodu.

(odgovor članu ana/maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj ste prvič po porodu....
19.2.2006 10:24:05   
modromorje
Oj. Jaz sem tud po porodu in še nisem imela pregleda-ga imam drugi ponedeljek. Z vsemi k sem se pogovarjala jamrajo da jih je ful bolel v taprvo. a res fu boli?
10 dni po porodu? Ja user posted image user posted image user posted image .men na kraj pameti ni prišlo. me še dons vse boli user posted image .
Veliko užitkov vam želim!
cav cav

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?