|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj v vrtec?
28.8.2008 13:08:56   
_annela_
mene samo zanima s 1 septembrom gre nas 11mesecnik v vrtec pa me znaima kdaj ste ostale sle prvi dan ob kateri uri po 6 al po 8?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj v vrtec?
28.8.2008 13:15:18   
Udb
Jaz ga bom prvi dan peljala okoli 8, pa do 10. Aja, star bo 3 leta.

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj v vrtec?
28.8.2008 13:22:05   
neisha80
Mi smo jo prvi dan peljali po zajtrku,se pravi okoli 9h.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj v vrtec?
28.8.2008 13:34:26   
Naja30
Prvi dan greva po zajtrku, okoli 9h in bova ostali kakšno urco.

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj v vrtec?
28.8.2008 13:35:20   
BarbaraE
A ste imeli prvi rod. sestanek? Pri ta starejši sem šla malo pred 8.uro, ker imajo ob 8.uri zajtrk. To je bilo prvi dan. Naslednje dni sem pa šla vsak dan malce prej - itak da jo je bilo treba navadit na tisti čas, ob katerem je potem redno hodila. V našem vrtcu je tako, da se so od odprtja do 7. ure skupine združene oz. zbirajo se v eni igralnici, od 7. ure dalje so pa v svojih igralnicah. Podobno nameravam prakticirat tudi sedaj pri sinu. V pon. malo pred 8. uro, potem 7.30, v petek pa upam, da bo že od 7. ure tam.

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj v vrtec?
28.8.2008 14:17:28   
Nika v službi
Svetujem, da se za vsa vprašanja obrneš na vrtec. Ful mi je čudno, ko tukaj slišim taka vprašanja. Pri nas namreč smo imeli dva sestanka, najprej z ravnateljico, potem pa še v vzgojiteljico. Urnik za prvi dan uvajanja je naredila vzgojiteljica, tako da nismo vsi naenkrat butnili v vrtec.

Daj, pokliči v vrtec, najavi se na en kratek sestanek, detece je še majhno, a ne bi rada vsaj spoznala osebe, kateri boš zaupala svojo malo štručko?!

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj v vrtec?
28.8.2008 20:09:53   
Naja30
Ravno na sestanku nam je vzgojiteljica rekla, da naj ne hodimo vsi na enkrat, ker pol bo strašna gužva. Tako da midve bova doma pojedli, pol pa šli. Za drugi dan se bomo pa še zmenili.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj v vrtec?
28.8.2008 20:51:03   
N _ B
Jaz sem na individualnem sestanku z vzgojiteljico in pomočnico, kjer sta me podrobno povprašali o našem škratu, dobila uro. V ponedeljek bomo prihajali v razmaku 20 minut. Vsakega malčka bosta posebej pozdravili. Greva ob 9:45. Za ostale dni pa se bomo sproti dogovarjali. Odvisno od reakcije otroka. Star je 15 mesecev. Na začetku jih bo 11, trije pa pridejo oktobra, ker so mlajši od 10 mesecev. V času uvajanj (predvidoma tri mesece ali po potrebi dlje) bodo v skupini vzgojiteljica in dve pomočnici. To je zelo pohvalno z moje strani.

< Sporočilo je popravil N & B -- 28.8.2008 20:56:16 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj v vrtec?
28.8.2008 20:58:14   
Ajvy
Nam je tudi vzgojiteljica predlagala uro, nas je pa razdelila tekom dneva, da ne bo preveč....midve greva na zajtrk ob 8.30...

Pa srečno vsem, ki gremo v ponedeljek v vrtec...tako mamicam(ali atijem) kot otročkomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj v vrtec?
28.8.2008 21:03:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Nam je tudi vzgojiteljica predlagala uro, nas je pa razdelila tekom dneva, da ne bo preveč....midve greva na zajtrk ob 8.30...

Pa srečno vsem, ki gremo v ponedeljek v vrtec...tako mamicam(ali atijem) kot otročkomuser posted image user posted image user posted image


Pri nas isto.


(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj v vrtec?
29.8.2008 8:37:22   
Sisy
Nam je pa vzgojiteljica svetovala naj otročke pripeljemo ko se doma lepo naspijo in najejo....Važno naj bi bilo to da otroka prve dni NE BUDIMO , ker naj bi bil že tako "zmešan" zaradi novega okolja, če bi ga pa zbudili zjutraj pa sploh...

Razporedili po urah nas pa niso,....

Če bi jo jaz uvajala že zdaj s 1.9, bi jo pripeljala okoli devetih....

< Sporočilo je popravil Sisy -- 29.8.2008 8:38:07 >


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj v vrtec?
29.8.2008 9:36:36   
nana 27
Pri obeh otrocih, smo se morali en teden pred začetkom vrtca zmeniti za čas prihoda. Tak način pa zato, da ne pridejo vsi otroci naenkrat, ampak da se lahko vzgojiteljica posveti vsakemu. Ko je sin hodil še v LJ vrtec, so imeli prav rdeč tepih in so vsakemu novemu ploskali. Meni je bilo smešno, sinu pa je bilo zelo všeč. Kot vidim, ima vsak vrtec svojo politiko. 

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj v vrtec?
29.8.2008 9:39:06   
Mišni
Moja izkušnja, sploh po tem, ko je bilo uvajanje že mimo, je bila ta, da je fino, če otrok pride bolj med prvimi. Ker potem, ko je že cela soba polna po možnosti jokajočih otrok, je bolj skeri zanj, kot če jih je malo in ga vzgpjiteljica lahko brez problema prevzame.
Pa tudi potem, ko ne jokajo več, mojega je motilo, če se je 20 oči vanj zazrlo, on pa je stal tam napol v solzah. Je bil v trenutku ves v solzah. Če sem ga pripeljala med prvimi, je bilo pa veliko bolje.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
29.8.2008 11:35:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _annela_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
29.8.2008 11:37:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Še enkrat IME ZA FANTKA ...
Lubici

... k priimku SKOL, finalni izbor :) Hvala za vsak glas!

ADAM (37%)

ARON (18%)

LUKAS (35%)

RUBEN (11%)


Število vseh glasov: 417

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!