|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj vn
4.9.2004 10:38:09   
romy23
Punce,

mene pa zanima kdaj ste šle prvič vn in za koliko časa.
Hvala za odgovor.

Lp romana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj vn
4.9.2004 10:52:32   
Teja N
Romy ČESTITAM ! ! ! :bravo::rozica::bravo::rozica::bravo::rozica::bravo:

Kako je kaj biti mamica? :love:

Misliš ven sama ali z malim?
Ko sem rodila jaz, je bilo še malo hladneje (konec oktobra). Sama sem šla ven, ko sem bila par dni doma. Fino sem se oblekla in šla na vrt za 10 minut. Več se nisem upala, ker sta mi tašča in njena mama fuuuuuul težile, da sploh ne smem ven itd...
Pol mi je pa babica (patronažna) razložila, da če ima ženska zdravo nosečnost in porod brez večjih komplikacij in če ni kaj bolana, je seveda lahko zunaj, svež zrak nima kaj škodovati.
Potem sem vsak dan hodila nan sprehod za pol ure in sem se takoj boljše počutila. Mali je pa šel ven šele čez par tednov, ker smo čakali sončka, je bilo kar mrzlo.

Lp,
Teja:)

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj vn
4.9.2004 10:56:10   
Anonimen
:duda:Pozdrav....ker je naš rojen lani avgusta:angel:je bila hči z njim že takoj iz porodnišnice zunaj na vrtu:duda::duda::rozica::rozica:

(odgovor članu romy23)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj vn
4.9.2004 11:19:25   
Lidija4
Najprej ti cestitam!


Jaz sem sla ven,ko je bil mali staren teden,ampak samo parkat na dan po pet min.Pri stirinajstih dnevih pa je ze uzuni spal v vozicku tudi po tri ure ali pa v lupinici na balkonu(rodila sred maja).Ze v porod.je pri odpustu sestra rekla,da mormo cim prej na zrak,kar takoj naslednji dan,ampak brez naprezanja!
Pa tudi petronazna je rekla naj bo cim vec na zunanji svetlobi,tuudi zaradi zlatenice(je bil se kar malo rumen).


Uzivajta:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj vn
4.9.2004 11:29:54   
romy23
Hvala za odgovore.
Pri nas doma delajo paniko, čš da je še prezgodi da se bo prehladil in ne vem kaj še vse. Ampak sej ga pokriješ a ne?:zmeden:
Pa danes je tak lep dan da bi ga kr mal vn odpeljala, da vidi kje je doma, čeprav še ne vidi najbolje..:)

Drugače smo mi zdravi in tudi počutimo se uredu.
In morm povedat, da smo zlo srečni... vsa družina posebej mamica in očka. Res mamo pravega sončka.

Super je...

lp romana

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj vn
4.9.2004 12:53:16   
dory
Jaz res nisem komplicirala...mali je bil nedonosencek,zahirancek in sem ga ornk oblekla in takoj ven...bilo je pa na zacetku maja, ko je bilo prilicno hladno...pa je bil zunaj takoj cel dan...


teja

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj vn
4.9.2004 13:58:28   
monika2004
Enako kot Teja. Rodil se je 18maja in sva šla tudi takoj ven za celi dan ubistvu sva več preživela vzunaj kot notri!!!! Bolj kompliciraš slabše je. Svež zrak je zakon javascript:IzberiSmajlija(':)')a ni?...

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj vn
4.9.2004 13:59:42   
monika2004
SORY NEKAJ MI NAGAJA

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kdaj vn
4.9.2004 15:41:08   
Taša
Jaz sem prvo rodila konec januarja in smo šli prvič ven po cca. 14 dneh, ker je bilo tudi bolj hladno. Drugo pa sem rodila julija pa sva šli ven takoj. Ne vem v čem bi bila fora če smo imeli skoz okne odprte in je bilo toplo, da ne bi šli ven!! LP

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kdaj vn
4.9.2004 21:02:09   
LaLi
Rodila sem 4.6.2004 in temperature so bile podobne zdajšnjim. Mi je pa babica razložila, da problem sploh ni v otroku (seveda, če je zdrav in če sta bila nosečnost in porod BP), ampak v mamici. Kajti porod je hud napor za telo in zato rabi nekaj časa okrevat. Jaz sem šla ven po 14. dneh, ker sem bila sama vsa narobe, tamala pa je po nasvetu babice že po nekaj dneh veselo spančkala v vozičku na balkonu, saj sta svetloba in sonček priporočljiva.
Torej, če sta oba O.K., kar ven! Ti se pa vseeno malo bolj pazi-vsaj do 6. tedna.

LP!

Lidija

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kdaj vn
4.9.2004 21:03:05   
LaLi
Kdaj pa se je rodil Lars?

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kdaj vn
5.9.2004 1:05:51   
Nataša R.
Midva z Lukom sva šla ven po 12 dnevih po porodu. Za pet minut nato pa vsaki dan več.
:sloncek:

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kdaj vn
5.9.2004 9:24:34   
romy23
lars se je rodil 28.8.

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?