|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj začnete šotoriti
18.5.2010 11:02:27   
mišolinka
Pozdravljeni!

Jaz že komaj čakam lepega in toplega vremena, ki ga ni od nikjer in fantaziram o kampu in morju. Zanima me, kateri mesec in pri kakšnih temperaturah začnete šotoriti?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj začnete šotoriti
18.5.2010 11:09:04   
livia
Zakaj se mi zdi, da bi se ti samo malo o dopustih pogovarjala, ker maš dost tega vremena? A čmo mal sončka poklicat. Mene danes tolk zebe.

Kdaj začnemo šotoriti? Odvisno kolk maš stare otroke, kam greš, za kolk časa greš,... V Avstraliji lahko šotoriš decembra, če češ. user posted image  Drugače pa, ko je dovolj toplo (predvsem ponoči), običajno junij.

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj začnete šotoriti
18.5.2010 11:15:24   
mišolinka
Ja, imaš prav. Res imam poln kufer te 'zime', ki traja že celo večnost. Pri nas še vedno kurimo. To res ni normalno.

LP

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj začnete šotoriti
18.5.2010 12:58:05   
viv_
Mi čakamo na prvi vikend v šotoru... a se lahko prosim mal otopli...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu mišolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj začnete šotoriti
19.5.2010 8:27:40   
ksenjak
Že četrto leto okrog 18.6. in do zdaj smo še vedno trofnili. No, lansko leto je bilo na Hrvaškem v tem terminu bolj slabo, mi smo imeli na Korziki kar lepo vreme. Morje pa je bilo tudi vedno že dovolj toplo in zelo prijetno.

lp

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj začnete šotoriti
19.5.2010 12:01:08   
mala pika
Zdravo!
Mene pa zanima, ali je zadnji vikend v juniju že primeren za kampiranje na gorenjskem, kajti takrat se začnejo kekčevi dnevi.
LP!!!

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj začnete šotoriti
21.5.2010 14:52:47   
Splišni
Mi smo bili že za 1-majske praznike v Novigradu v Sireni.

(odgovor članu mala pika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?