|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   keksi brez jajc in mleka
1.6.2006 21:19:16   
*ANA*
prosila bi za pomoč.Kje se dobi kekse za dojenčke, ki ne vsebujejo mleka in jajc! Naša dojenčica(7 mesecev) je namreč alergična na mleko in jajčka. Hvala vnaprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: keksi brez jajc in mleka
1.6.2006 21:35:08   
kaja29
ne vemuser posted image
me pa zanima kako ste ugotovili to reakcijo - alergijo

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: keksi brez jajc in mleka
1.6.2006 21:38:38   
ana b
Hi!
V Ljubljani trgovina BIOS M na Litijski cesti (za petrolom).
LP

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
1.6.2006 21:38:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *ANA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: keksi brez jajc in mleka
1.6.2006 21:41:38   
al1*
Ogromno hrane za alergike imajo v Sparu, Mercatorju, nekaj tudi v Dm-u. Največjo izbiro hrane za alergike pa imajo v Avstriji v trgovinah Reformhaus. Tudi cene tam so v primerjavi z našimi malo nižje (vsaj včasih so bile).

_____________________________

lp


(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: keksi brez jajc in mleka
1.6.2006 21:54:36   
PBJ
V sparu imajo piškotke brez jajc in mleka.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: keksi brez jajc in mleka
1.6.2006 22:21:25   
coco
Jaz sem nazadnje obupala nad Sparovimi in Mercatorjevimi piškotki brez mleka in jajc, in sem jih nazadnje kupila v Bios-m v Ljubljani. Gospa tam ima super znanje o prehrani za alergike, tako da sem še marsikaj izvedela in pa kupila baby piškotke, potem riževe toastke,.... Cena pa je tudi zasoljena (npr. za 200g piškotkov 890sit user posted image ), ko pa vidim sinčka kako veselo gloda, pa še koža je potem b.p. se je izplačalo user posted image .
Sama pač nimam dobrih izkušenj z dietnimi piškotki v navadnih trgovinah, res pa je, da mojemu sinčku koža hitro odreagira na še ne čisto povsem znana živila. Tako potem dvomim v piškot, kjer na deklaraciji sicer ni vidno, da bi vsebovala mleko in jajca, samo kaj ko je potem še cel kup enih neznanih dodatkov....Eh, pa sej sem že čisto zmedena od teh diet...user posted image

Bi pa vas prosila za kakšno ime proizvajalca piškotov brez mleka in jajc (po možnosti še pšenice), ki se dobijo v navadnih trgovinah ter so uspešno preizkušeni.....
hvala in lp vsem skupaj

(odgovor članu kaja29)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: keksi brez jajc in mleka
2.6.2006 0:50:57   
KODA
Naš ima najrajš te.Short Cake rings(brez mleka,jajc in glutena.
http://www.goodnessdirect.co.uk/cgi-local/frameset/detail/501277.html
Dobiš jih pa v Intersparu in Le Clercu.Pa veliko izbire je od tega proizvajalca.








< Sporočilo je popravil KODA -- 2.6.2006 0:52:38 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: keksi brez jajc in mleka
2.6.2006 8:01:02   
coco
Sem pogledala na link, pa me je malo zabremzalo tole opozorilo ´May contain traces of nuts, eggs and milk products ´. ...
Vem, da to lahko pomeni, da recept ne vsebuje teh sestavin, medtem ko se proizvodnja teh keksov pač lahko nahaja v istem prostoru z naštetimi surovinami in zato se keksi z njimi lahko ´okužijo´. Zdaj pa ne vem ali je ta verjetnost zanemarljiva....zdaj če imate pri vas alergijo na ta tri živila, veselo papcate te piškotke in pri tem ni reakcij,takoj tečem v trgovino ponje user posted image .

Mogoče se bo zdelo da kompliciram, ampak imam zelo občutljivega sinčka - 10-mesečnika.....:(((

Hvala in lep pozdrav!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: keksi brez jajc in mleka
2.6.2006 9:05:30   
KODA
Najrajši je piškote tega proizvajalca,nikoli nobenih problemov.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: keksi brez jajc in mleka
2.6.2006 9:39:24   
KODA
Ko kupuješ,moraš pogledat na deklaracijo,ker vsi izdelki niso brez mleka,jajc.
Eni so brez vsega,eni pa vsebujejo tudi mleko,ali jajca.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: keksi brez jajc in mleka
13.6.2006 11:45:31   
Ursy12
ANA!

Jaz sem ugotovila da je moj malček alergičen na jajca in tudi lecitin, ki se največkrat nahaja v keksih na katerih piše da ne vsebujejo jajc! ( E 322 ), lecitin pa je snov, ki se nahaja v jajcih in soji.
Tako bodi pozorna tudi na to oznako.

Lp Urška

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: keksi brez jajc in mleka
14.6.2006 11:33:48   
Janeja
Tudi moj Jan je bil zeloooo hud alergik na mleko, jajca, arašide, ...  od drugega meseca starosti naprej. Pa je brez problema jedel kekse od Glutano, firme ki jih je omenila že Koda. Mislim, da ni straha, da bi bila kakšna reakcija. Preizkušeno!

Kupovala pa sem jih vedno v Intersparu.

(odgovor članu Ursy12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?