|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kiselo mleko
2.4.2009 16:43:33   
Anonimen
2 tedna že ne dojim..sedaj sem si ispumpala 25ml mleka in sem ga probala pa je kiselo...hotela sem maloj dat ker jo je hipp zelo zaprl..kaj narediti da se povrne mleko?naj vsak dan pumpam?pa bilo je rumene barve..ampak kiselo?zakaj?pa kaj naj da dobim dobro mleko.vmes bi pravprišlo tudi 10ml..zarad kakeca
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
2.4.2009 16:50:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 18:07:19   
Anonimen
dala bi ji vsak dan.po 3krat bi si ispumpala..sem poskusila z jezikom to mleko in je kiselo.je pa rumeno kot kolostrum.a ji to lahko dam???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 21:20:32   
Anonimen
če si bom pumpala ven ali bo prišlo mleko nazaj?to kiselo ji ne smem dati a ne?ali kaj naj?pred tem je imela aptamil pa jo je zaprl,potem pa aptamil  comfort ...pa je bila skoz lačna....zdaj pa hipp roza pa je zaprta še bolj-ne more sploh iztisniti blata...kaj priporočate?otrok se mi smili ko joka...kaj pa jabučni sok?to ji ne smem ponuditi?stara je 3 tedne..prosim za odgovore...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 21:27:31   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

če si bom pumpala ven ali bo prišlo mleko nazaj?to kiselo ji ne smem dati a ne?ali kaj naj?pred tem je imela aptamil pa jo je zaprl,potem pa aptamil  comfort ...pa je bila skoz lačna....zdaj pa hipp roza pa je zaprta še bolj-ne more sploh iztisniti blata...kaj priporočate?otrok se mi smili ko joka...kaj pa jabučni sok?to ji ne smem ponuditi?stara je 3 tedne..prosim za odgovore...


A se ti mal norce z nami delaš???? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 21:40:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

2 tedna že ne dojim..sedaj sem si ispumpala 25ml mleka in sem ga probala pa je kiselo...hotela sem maloj dat ker jo je hipp zelo zaprl..kaj narediti da se povrne mleko?naj vsak dan pumpam?pa bilo je rumene barve..ampak kiselo?zakaj?pa kaj naj da dobim dobro mleko.vmes bi pravprišlo tudi 10ml..zarad kakeca


Tvoja punčka je stara 2 tedna in 6 dni, če sem prav videla - torej mleko postane belo šele po določenem času - v začetku je bolj rumenkasto.
A si sploh kaj dojila ali si ji takoj začela dajati hippovo mleko? Ker očitno ti mleko ni pošlo, torej je moral biti kak drug razlog. Naj ti povem, da je materino mleko zelo zdravo za novorojenčka in dojenje prve mesece življenja, če le imaš mleko, je zelo dobrodošlo.

No, da odgovorim na vprašanje - če želiš povrniti mleko, pij veliko tekočine - lahko kake sadne sokove ali le vodo, jej močno hrano (tako kot smo jo dobivali v porodnišnici), meni je zelo pomagala polenta in nenazadnje veliko počivaj.

Kar se tiče kislosti mleka - nisem še slišala, da bi se mami mleko skisalo v dojkah - mogoče je samo to prvo malo bolj močnega okusa. Ponudi mali dojko, ne si črpati, pa boš videla ali bo jedla - ker otroci vedo, ali je okus pravi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 21:42:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

če si bom pumpala ven ali bo prišlo mleko nazaj?to kiselo ji ne smem dati a ne?ali kaj naj?pred tem je imela aptamil pa jo je zaprl,potem pa aptamil  comfort ...pa je bila skoz lačna....zdaj pa hipp roza pa je zaprta še bolj-ne more sploh iztisniti blata...kaj priporočate?otrok se mi smili ko joka...kaj pa jabučni sok?to ji ne smem ponuditi?stara je 3 tedne..prosim za odgovore...


A se ti mal norce z nami delaš???? user posted image user posted image user posted image


- če že, ji daj piti vodo, ne pa jabolčni sok
- glede na to, da že imaš enega otroka, se verjetno spomniš, kdaj si mu začela dajati sokove

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 21:43:39   
Anonimen
nisem dojila sploh.edino prvi teden.poem sem imela slabo mleko in je vsakih 15min jedla..in sem kupila aptamil,dojke nisem nudila ker ni hotela...sem ji dala to rumeno na flaško in ni hotela(možno ker je pred tem pila hipp)...sem z jezikom probala in je kiselo..ne delam se norca,rada bi srčici pomagala da se pokaka...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 21:48:08   
Anonimen
glej - dojenčici ponudi dojko, potem pa adaptirano mleko, če ne bo hotela

samo še tole - kako pa veš, da nisi mela dobrega mleka? tega ne morš sklepat po tem, da je mala hotla vlečt vsakih 1 minut - ker otroci imajo sesalni refleks in želijo sesati, tudi ko so razburjeni, jih kaj boli... - v tem primeru sem jaz našemu dala dudo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 21:50:21   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

nisem dojila sploh.edino prvi teden.poem sem imela slabo mleko in je vsakih 15min jedla..in sem kupila aptamil,dojke nisem nudila ker ni hotela...sem ji dala to rumeno na flaško in ni hotela(možno ker je pred tem pila hipp)...sem z jezikom probala in je kiselo..ne delam se norca,rada bi srčici pomagala da se pokaka...


Pol se pa mal s pediatrom posvetuj glede Lactecona oz. sladkih kamilic!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 21:52:12   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

če si bom pumpala ven ali bo prišlo mleko nazaj?to kiselo ji ne smem dati a ne?ali kaj naj?pred tem je imela aptamil pa jo je zaprl,potem pa aptamil  comfort ...pa je bila skoz lačna....zdaj pa hipp roza pa je zaprta še bolj-ne more sploh iztisniti blata...kaj priporočate?otrok se mi smili ko joka...kaj pa jabučni sok?to ji ne smem ponuditi?stara je 3 tedne..prosim za odgovore...


Okus odraslega človeka je veliko bolj razvit kot okus novorojenčka...

Tudi vsa adaptirana mleka so več ali manj user posted image  okusa!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 21:54:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

če si bom pumpala ven ali bo prišlo mleko nazaj?to kiselo ji ne smem dati a ne?ali kaj naj?pred tem je imela aptamil pa jo je zaprl,potem pa aptamil  comfort ...pa je bila skoz lačna....zdaj pa hipp roza pa je zaprta še bolj-ne more sploh iztisniti blata...kaj priporočate?otrok se mi smili ko joka...kaj pa jabučni sok?to ji ne smem ponuditi?stara je 3 tedne..prosim za odgovore...


A se ti mal norce z nami delaš???? user posted image user posted image user posted image


leo tia,upam,da ne mislis resno.Pa kaj ti delas z otrokom,ne mores mu v slabih 3t toliko razlicnih mlekcev ponudit.Boscek,normalno,da je zaprt,pa krcke bo imel hudeuser posted image .Jabolcni sok,najbolj,da mu das kar colo.

....glede pisanjauser posted image ...Vooolgaaa,kje si??

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 22:01:39   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

če si bom pumpala ven ali bo prišlo mleko nazaj?to kiselo ji ne smem dati a ne?ali kaj naj?pred tem je imela aptamil pa jo je zaprl,potem pa aptamil  comfort ...pa je bila skoz lačna....zdaj pa hipp roza pa je zaprta še bolj-ne more sploh iztisniti blata...kaj priporočate?otrok se mi smili ko joka...kaj pa jabučni sok?to ji ne smem ponuditi?stara je 3 tedne..prosim za odgovore...


A se ti mal norce z nami delaš???? user posted image user posted image user posted image


leo tia,upam,da ne mislis resno.Pa kaj ti delas z otrokom,ne mores mu v slabih 3t toliko razlicnih mlekcev ponudit.Boscek,normalno,da je zaprt,pa krcke bo imel hudeuser posted image .Jabolcni sok,najbolj,da mu das kar colo.

....glede pisanjauser posted image ...Vooolgaaa,kje si??




user posted image user posted image user posted image


Ja, kleopatra ma prav - pr treh tednih ni ravno dobro miljawžnt vrst mleka menjat!

Ti jo lepo podoji, če boš vidla, da je še lačna ji pa še dodatek ponudi (pa ne vsak dan drugega)...

< Sporočilo je popravil Balonchy -- 2.4.2009 22:02:18 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 23:07:44   
Anonimen
1 aptqmil ni spila niti pol..potem mi je svetovala patronažna naj kupim comfort za blato.ko sem ji rekla da ga hoče jesti vsake 1 pa pol,mi je rekla naj kupim drugo.ker če bo jedla vsako uro ne bo prebavljala.sedaj hipp je na 3-4 ure.ponoči 6...ne vem kaj se spravljate name,samo sem vprašala.nimam izkušnje user posted image ker sem prvega dojila....sedaj si pumpam da ji dam malo v hipp..kap po kap..sploh ne teče,ampak nekaj bo

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 23:22:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

1 aptqmil ni spila niti pol..potem mi je svetovala patronažna naj kupim comfort za blato.ko sem ji rekla da ga hoče jesti vsake 1 pa pol,mi je rekla naj kupim drugo.ker če bo jedla vsako uro ne bo prebavljala.sedaj hipp je na 3-4 ure.ponoči 6...ne vem kaj se spravljate name,samo sem vprašala.nimam izkušnje user posted image ker sem prvega dojila....sedaj si pumpam da ji dam malo v hipp..kap po kap..sploh ne teče,ampak nekaj bo


leo tia,saj se nobena nate ne spravlja,samo res,kaksne imasuser posted image .Kako mislis "sedaj si pumpam,da ji dam malo v Hipp".....saj vendar ne smes to skupaj mesati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 23:24:59   
Anonimen
patronažna je rekla naj ji par kapljic če si sploh kasj spumpam vlijem v hipp..tako sem zmedena.ne vem več kaj je prav in koga naj poslušamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 23:29:46   
Anonimen
Materino mleko se ne more skisati. Večkrat jo lepo pristavi in se ti bo mleko vrnilo, veliko pij in počivaj. Če hočeš svoji punčki dobro obišči pediatra in mu zaupaj VSE svoje težave. S takim poigravanjem okoli mešanja različnih vrst mleka in zaprtostjo ji ne delaš nič dobrega. Otrokov prebavni sistem še sploh ni razvit in ni materino mleko je najboljše, kar ji lahko daš.

Če imaš krizo in si obupana mi lahko pišeš tudi na ZS.

Drži se on ne obupaj!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 23:32:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

patronažna je rekla naj ji par kapljic če si sploh kasj spumpam vlijem v hipp..tako sem zmedena.ne vem več kaj je prav in koga naj poslušamuser posted image


Ce je samo par kaplic,potem res ni nic taksnega.Saj verjamem da si zmedena,samo ves,ene patronazne so tudi vcasih mal mimo.
Jaz sem prav tako prve tri tedne pumpala in dodajala AM,potem le AM.
Ce ga nimas dovolj,ga ji pac spumpaj za en obrok npr.,naslednje ji daj adaptirano.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kiselo mleko
2.4.2009 23:52:04   
Anonimen
spumpam največ 10ml...ne gre več...pa nevem če ima krče ali jo muči trd kakec.se zvija..že 1teden pije hipp tako da mislim da bi že prej krče dobila.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kiselo mleko
3.4.2009 19:46:21   
Anonimen
v lekarni so mi priporočili čaktozo.sem kupila.upam da bo ok

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kiselo mleko
3.4.2009 19:47:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

v lekarni so mi priporočili čaktozo.sem kupila.upam da bo ok


Čaktozo? Kaj pa je to?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kiselo mleko
3.4.2009 19:53:08   
Petr_a
zajebancija

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kiselo mleko
3.4.2009 20:56:53   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

zajebancija
 Piiiiiiiiiiip user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kiselo mleko
3.4.2009 21:08:28   
Anonimen
če se res dela norce, je to zelo grdo do tidtih, ki smo se potrudile in ji dale par nasvetov - in nimam druge besede kot qqš

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kiselo mleko
3.4.2009 22:01:57   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

v lekarni so mi priporočili čaktozo.sem kupila.upam da bo ok


To sem ti jaz že včeraj napisala, da si zrihtaj Lactecon ali kaj podobnega (laktuloza za mehčanje blata)!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?