|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje kupujete meso?
13.4.2011 9:20:36   
janikaa
Pozdravljene!
Mene pa zanima, kje kupujete piščančje meso za vaše malčke. Tako mesarji kot Mercator dobijo to meso iz perutninskih farm, na katerih pa vemo, kako so te živali hranjene. Ne vem, kje bi dobila meso iz domače reje. Nasvet?
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje kupujete meso?
13.4.2011 9:29:06   
Paštetka
v Sparu. Se ne obremenjujemo s tem.
Do zdaj nobenemu ni bilo še nič. Ne vem zakaj bi otroku dajala drugo meso kot sebi.

Če ste tak bio, potem se vsi prehranjujte bio. A se ti manj ceniš, kot ceniš otroka user posted image .



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu janikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje kupujete meso?
13.4.2011 10:08:26   
kristinaj
večino v merkatorju, nekaj pri privat mesarju

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu janikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje kupujete meso?
13.4.2011 11:08:37   
Najaa
Kjer nanese. Puranje ponavadi v Lidlu, drugače pa predvsem v Šparu in Hoferju.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje kupujete meso?
13.4.2011 11:19:59   
benika
Največkrat v Lidlu. Ne kompliciramo in si ne otežujemo življenja. Če bi pa res rada imela čisto naravno meso, pa ti predlagam nakup piščančka, ga vzrediš, zakolješ in daš v skrinjo. Boš sigurno potem vedela, kako je ta živalca živela.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje kupujete meso?
13.4.2011 12:11:57   
petruska
v vseh teh tavelikih trgovinah imajo ločeno domače meso in pa meso iz uvoza (ponavadi Poljska, madžarska,...9
Jaz še vedno najbolj zaupam domačemu mesu zato vedno naročim slovensko.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje kupujete meso?
13.4.2011 12:42:59   
Nika v službi
Povsod - imamo večino domače (pri tašči in tastu imajo domače piščance, pri sorodnikih po očetovi strani pa dobimo/kupimo svinjino in govedino), nekaj pa pač tudi dokupimo (Mercator, Špar, Tuš...).


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje kupujete meso?
13.4.2011 12:46:00   
Anonimen
Občasno kupim na bližnji eko kmetiji ali pa dobim od sorodnikov, lahko pogledaš na povezavi, katera ti je blizu: http://www.eko-kmetije.info/

(odgovor članu janikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje kupujete meso?
13.4.2011 19:52:10   
m_o_i
mogoce malo off topic, ampak me res zanima: do kdaj pa mislite furat ekstra(beri bio, natur ipd.) hrano za otroke?! do katerega leta?

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje kupujete meso?
14.4.2011 8:29:30   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

mogoce malo off topic, ampak me res zanima: do kdaj pa mislite furat ekstra(beri bio, natur ipd.) hrano za otroke?! do katerega leta?


Mogoče pa tako furajo za vse člane, ne zgolj za otroke? Pač vsak po svojih željah in prepričanju, a ne?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje kupujete meso?
14.4.2011 9:59:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

mogoce malo off topic, ampak me res zanima: do kdaj pa mislite furat ekstra(beri bio, natur ipd.) hrano za otroke?! do katerega leta?


Tako furam za vse člane družine. Ni vsa hrana bio, se pa trudim, da bi bilo čim več, če drugega ne, poleti, ko imamo zelenjavo s svojega vrta.

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje kupujete meso?
14.4.2011 12:29:13   
m_o_i
(kak nisem presenecena!?user posted image )

gremo pocasi in z obcutkom-avtorica posta je sprasevala(glej njen prvi stavek), kje kupujemo/te (piscancje) meso za malcke...
padlo je nekaj odgovorov in ker nobena ni omenla, da tam in tam kupuje za celo druzino, sem predvidevala, da se odgovori nanasajo na malcke...
dokoncno-vprasala sem, do kdaj mislijo kupovat ekstra hrano za malcke
 
sicer pa...sej vseenouser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje kupujete meso?
14.4.2011 13:14:41   
Nika v službi
Moi, sori, tvoj post mi deluje intrigantsko.

Vsaj zase lahko rečem, da sem pri odgovoru imela v mislih celo družino, ker pač nikoli nisem kupovala mesa posebej samo za otroka. Nekako tako sem jaz razumela tudi ostale odgovore - da pač govorijo o družini. Če se motim, me seveda popravite.

Če hočeš dlakocepiti in izzivati, pa se potem seveda lahko izcimi marsikaj.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje kupujete meso?
14.4.2011 14:52:28   
natasarobi
Kupovala v mercatorju. ker je bil po piščancu ves rdeč, smo pristali na pediatrični kliniki.

Verjetno v takem primeru tudi bio ne pomaga.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje kupujete meso?
14.4.2011 21:04:54   
malibauc
Jaz kupujem za vse člane družine   piščančje meso od Perutnine Ptuj, kjer piše, od katerega  rejca je. Je vsaj iz Slovenije, kako pa tam redijo pa je tudi ????. Včasih pa tašča nabavi domače. Tudi za vse člane družineuser posted image user posted image user posted image .
Ostalo meso pa.....

Nika v službi - zelo se strinjam s tabo glede dlakocepljenja in izzivanja. Nekaj jih  na teh forumih samo čaka, da katera kaj narobe napiše ali pa ima ?, ki se jim zdi mimo, pa ČOP!!!! po njih.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kje kupujete meso?
15.4.2011 22:21:51   
sanelaa
Pri mesarju

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kje kupujete meso?
18.4.2011 14:56:39   
amii
Do sedaj nisem komplicirala in sem piščanca (in ostalo meso) kupila, kjer sem pač bila v trgovini ali mesarju. Pred kratkim pa sem brala o tem da je pakirano meso tako lepo na pogled tudi po več dnevih, ker je v vrečkah nek plin. Ne spomnim se kateri, nič nevarnega, le meso ohrani naravno in lepo barvo. In ker ne zaupam kemiji, pač ne kupim več pakiranega mesa, ampak le še svežega, kjer mi barva in vonj največ povesta. In tudi jaz imam raje slovensko poreklo.

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?