|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje so teme
4.11.2010 15:57:10   
muška
Dobro zdaj pa res ne vem več v čem je poanta spremljanja tega RRja in pisanje tukaj gor. V napisanih postih v tem forumu so BILI  napisani nasveti in ideje ki ti lahko pridejo večkrat v zelo veliko pomoč. Vsi vemo, da je ta del foruma slabo obiskan, zato ne bluzit o prostoru, naredite ga raje tam kjer je bolj potrebno.

Mislim res no, ne vem v čem je fora na tem RR forumu večno brisanje, najbolj me pa mine ko brišete vsaj meni osebno koristne zadeve, a ostalo klofanje, natolcevanje in ostale stvari za katere itak vemo vsi kaj so, pa pustite in gledate skozi prste. Podn postaja vse skupaj.



In še nekaj, če že rabite prostor - ker bo zagotovo govora o tem, samo na čvekuv tri dni  imate 513 podstrani, ki se najverjetneje zelo pogosto prebirajo a ne?

< Sporočilo je popravil muška -- 4.11.2010 16:00:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje so teme
4.11.2010 19:39:26   
Gina
Se strinjam.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje so teme
4.11.2010 21:10:49   
Flavia_
Katere teme pa iščete? Naslov?

Kolikor jaz vem, ni bilo v zadnjem času nič pobrisanega, sploh pa ne na forumu Od rožce do solatke user posted image

lp, k


_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje so teme
4.11.2010 21:14:59   
Anonimen
lahko da imate nastavljeno, da so prikazane samo teme zadnjih 30 dni user posted image

(odgovor članu Flavia_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje so teme
5.11.2010 18:32:38   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: Flavia RR

Katere teme pa iščete? Naslov?

Kolikor jaz vem, ni bilo v zadnjem času nič pobrisanega, sploh pa ne na forumu Od rožce do solatke user posted image

lp, k



glej ne vem točnih naslovov več, ampak tukaj gor je bilo precej nasvetov kaj se tiče  npr. paradižnika celo ful sort je bilo omenjenih in kako prideš do njih. Govora je bilo o negi in vzgoji orhidej, o prezimovanju pomaranč, skratka stvari, ki ti POGOSTO pridejo v poštev, ki jih ne počneš vsak dan, ampak ko jih oz. ko na kaj pozabiš skočiš pogeldat kje je bilo zapisano. 

če slučajno to kaj šteje


(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje so teme
5.11.2010 18:40:28   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: Flavia RR

Katere teme pa iščete? Naslov?

Kolikor jaz vem, ni bilo v zadnjem času nič pobrisanega, sploh pa ne na forumu Od rožce do solatke user posted image

lp, k



glej ne vem točnih naslovov več, ampak tukaj gor je bilo precej nasvetov kaj se tiče  npr. paradižnika celo ful sort je bilo omenjenih in kako prideš do njih. Govora je bilo o negi in vzgoji orhidej, o prezimovanju pomaranč, skratka stvari, ki ti POGOSTO pridejo v poštev, ki jih ne počneš vsak dan, ampak ko jih oz. ko na kaj pozabiš skočiš pogeldat kje je bilo zapisano. 

če slučajno to kaj šteje




pa sej če vtipkaš 'orhideje' v iskalnik ti ven pljune vsaj 5 uporabnih tem... pa o paradižniku tut. mislm če tem ni več na seznamu zadnjih tem, še ne pomeni da so izbrisane.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje so teme
6.11.2010 13:00:03   
muška
kje pa torej vseeno so?

ma saj BV, itak piham proti vetru

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje so teme
10.11.2010 11:15:52   
muška
se mi je zdelo da bo tako kot vedno,  pozabljeno

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje so teme
10.11.2010 22:36:28   
emaa
Muška tudi mene zanima kam je vse šlo, nekam malo tem je ostalo na tem forumu. Spucajte že čvek v tri dni, saj ste enkrat govorili, da se bodo teme brisale po 7 dneh, pa se ne. Šrota je tam kakor hočeš. 

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje so teme
10.11.2010 22:45:23   
enea
Popravite si nastavitve na prikaži teme zadnjih 365 dni, jaz sem dobila lansko temo palme, ki je bila objavljena 30.11.09

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje so teme
11.11.2010 13:10:45   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: enea

Popravite si nastavitve na prikaži teme zadnjih 365 dni, jaz sem dobila lansko temo palme, ki je bila objavljena 30.11.09


Ja točno tako, še bolje kar na prikaži vse teme. Očitno ima ta podforum po defoltu nastavitev, da prikaže teme zadnjih 90 dni. Naštimaš, pa je.  Starejše teme pa, če so še na RR, bo našel tudi RR brskalnik. Res ne vem, kje je problem.
user posted image

< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 11.11.2010 13:17:54 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje so teme
13.11.2010 19:50:21   
Shorty_
Predno vse nasplošno obtožujete RR Team, upoštevajte nasvet zgoraj in nastavite katere teme vam prikaže. Označite VSE in dobite na zadnju strani teme iz leta 2005 tudi o Orhidejah. Malo manj negativne nastrojenosti in več lepih besed pa se vse poštima, in svet bo lepši za vse.

user posted image
lp Shorty RR


< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 13.11.2010 19:52:20 >

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje so teme
25.11.2010 11:28:15   
muška
ne znam nastavit. in zakaj moram nastavljat samo tukaj, na čveku pa vidim vse?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje so teme
25.11.2010 11:33:02   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: muška

ne znam nastavit. in zakaj moram nastavljat samo tukaj, na čveku pa vidim vse?


Muška..pa daj no... je pač podforum tako nastavljen, a bo konec sveta zaradi tega?  Vsakič posebej si moraš nastavit, slikco imaš zgoraj kje izbereš opcijo prikaza, kliknit pa namesto tebe žal ne morem. Se mi ne zdi nobena taka reč, če pa se tebi zdi, pošlji Jerneji ZS, kaj te moti, morda bojo pa prestavili nastavitve, zdaj, ko že itak skos nekaj delajo.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?