|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 8:57:38   
bebika
No zaspanke, a še vse spančkate, zdej ko se je malo ohladilo? ;) Kako ste kaj?

bebika:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 8:58:31   
KIRA
ahmmmm - uživam, ker več ni tako vroče. samo 27,7 °C je še v dnevni. se mi vse smeje, da več ne švicam kot pujs. 9nebesa

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 9:07:03   
cmokec
Ojla,

A katera ve, če imajo v Toys-u tudi nosečniški oddelek za obleke (Celovec).

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 9:13:56   
nana 27
Tako temperaturo kot danes bi jaz do oktobra naročila :) Počutje je v redu.

Punce, kdaj boste šle v materinsko šolo? A v Ljubljani avgusta bo, ali gredo na dopust? Zdi se mi glede na odgovore nosečk, da bo julija velika gužva. September pa ni preveč všeč, ker se mi zdi malo pozno.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 9:20:48   
pi
Pozdravljene,

tudi jaz sem danes malo boljše ker ni tako vroče. Komaj čakam da bom imela v petek pregled in da se zmeniva za morfologijo. Komaj čakam da izvem kaj sta. Vsi me sprašujejo kaj si želim pa mi je čisto vseeno.
Premišljujem o imenih pa mi nič padnega ne pade v glavo. Ima katera mogoče kakšno dobro idejo za :duda::duda: fantka ali :duda::duda: punčki ?

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 9:28:51   
žlička
Ojla, punce

kar se tiče materinske šole v Lj. v avgustu bo!

Ali se vse delate, azte Kira vem da si doma, kaj pa ostale?

Vročina, se mi zdi da bomo še švicale, kot...

Imena....zaenkrat se ne razmisljam, čakam, da se mi pokaze moje dete čez 14 dni imam morfologijo, pa bomo videli, kaj bo, če se bo seveda hitelo pokazati, potem pa v akcijo z imeni

Drugače pa počutje ok, se mi zdi, da sem uadnjic zacutila kot en velik mehur, večkrat po malem:zmeden2:, ko sem se umirila in ulegla9nebesa

lp vsem:rozica:

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 9:36:18   
KIRA
pri nas majo pa običajno avgusta vsi dohtarji dopuste, pa so materinske šole že sedaj, maja in junija.
ampak tokrat ne bom šla oz. ne hodim - saj v enem letu tega ne morš pozabit. hihiii

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
1.6.2005 9:46:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bebika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 10:02:28   
bebika
Cmokec jest sem že bla v Toys-u pa nisem nobenih nosečniških cunj videla, sem skoraj 100% da jih nimajo. Bi bloboljš, da greš v tist nov center. Tam imajo v H&M-u oddelek samo za ženske, tudi za nosečnice, pa še ful je poceni - v primerjavi s cenami pri nas!
NAP. hlače 6990 SIT, majčke 2990 sit...

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 10:17:33   
SANJA2
kateri center??? V Celovcu? Sama sem bila v Grazu in v H&M dobila resnično fine nosečniške cunjice. No če bi bila trgovina v Celovcu bi bilo tolko boljše. Drugače pa se sama počutim super eino, kar me muči je stalno ZATEKKANJE NOG. Ne vem več kaj naj naredim... ampak tudi to bo minilo:)) poljubčke vsem!

Sanja :nosecka: 22t

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 10:20:04   
soncek&luna
ojla mucice,
meni pa trenutno vrocina kar pase :), moj :duda: brca kar na veliko, zadnje dva dni samo v mehur...imam obcutek kot bi mi na mehurju stal in cepetal z nogicami hihihihi...
drugace pa delam in,ce bo pocutje OK, do konca septembra...
materinska sola bo verjetno na vrsti avgusta, prej se bom ubadala z iskanjem stanovanja...ja, se vedno iscem in iscem...na ene oglede grem ta teden...bomo videli kaj bo...
pa na morje :morje: bi sla, kar pa mi zaradi menjave stanovanja ne bo uspelo :((, ker se bom kar skesirala zaradi tega

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 10:34:44   
uma
Te čisto razumem. Tudi sama menjavam stanovanje in :morje: odpade. Mogoče kakšen podaljšan vikend to pa je vse. Ampak bomo že zdržali.
Se bomo pa drugo leto toliko bolj cartal z našimi:duda:.
Drugače pa komaj čakam 20.6. ko imam morfologijo in upam da izvem ali bo :modri:ali :roza:.
Imen pa kar še nimam in tud kar nočem razmišljat dokler ne bom zvedela. Ne vem kako bom pol če se ne bo vidl. No ja bo že.
Imam pa še zadnje ispite na faksu pa se mi totalno ne da. Ampak to moram pospravit, da mi ostane samo še diploma drugo leto (če bo moj :duda: priden).
Počutje pa ok. Par dni nazaj sem začutila prvo brciko in sem kar jokat začela. Ti hormoni so me čist pomehkužili :)-
Sem pa v 18t4d
:rozica:

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 11:02:15   
nana 27
Hvala, Žlička!

Tudi mene čez 14 dni čaka morfologija in me zanima, ali bo punčka ali fantek. Karkoli bo, se ga/je že tako zelo veselim. Upam, da je vse v redu z otročkom in da se v redu razvija. Dela zelo nežne brcike, zjutraj ko se zbudim in preden zaspim, ko se pojavljajo mehurčki 9nebesa

Želim si, da bo vse do konca potekalo v redu in da bo :duda: zdrav/a.


(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 11:09:04   
soncek&luna
jaz pa ima morfologijo 21.6. in takrat zvem kaj bo...no upam, ce ne bo potuhnjen kot ocka... imena pa imam ze zbrana (enkrat sem jih ze napisala), sama zbrala; :modri: bo anej, :roza: pa alina... mi je pa v bistvu vseeno kaksnega spola bo :duda:, samo da bo zdrav in vseh oh in sploh :)-
no, danes se bo pokazalo, ce se bo ":love:" spet potuhnil ali bo res pomagal pri stanovanju kot se zopet hvali...

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 11:11:05   
bebika
Tud jest mam še en izpi do konca - angleščino, diplomo pa tud mislm na drugo leto prestaviti, ker se mi prav nič ne da. Kar se stanovanja tiče, se bomo tudi mi morali seliti in upam, da bo to izvedljivo do septembra, tko da tud pri nas morje odpade. Tele vaše brcike :bravo: jest še zdej nič ne čutim, razen močnega utripa srčka tudi v trebuhu, ampak mislim da je to moj srček. Me že kr malce skrbi, čeprav mi še vsi pravijo da je čas in da je vrjetno en zaspanček tale naš :duda: Uma, a imaš ti pol tud rok 28.10. tko kot jest?

Lp

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 11:16:57   
bebika
A bom samo jest počakala do konca :)-, ne da bi vprašala ali bo :modri: ali :roza: . Me kr mal mika, da bi ko vas takole poslušam, po drugi strani si pa ful želim zvedeti po porodu.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 11:30:54   
chips
Bebika nisi edina .Tudi jaz bom počakala do konca in šele potem bomo videli kaj imamo!!!:modri: ali :roza:??? Joj, kje je še 30.10..
Ali mogoče katera ve kje se dajo kupiti bolj poceeni hlače in sicer rabim jih za v službo ker grem sedaj iz 2.mesečne bolniške v službo in nimam kaj obleči.
Delam pa v gostinstvu.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
1.6.2005 11:32:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bebika)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 11:38:55   
bebika
Chips jest ti predlagam, da se zapelješ v Celovec, če hočeš ti lahko zrihtam ime trgovine, ker se zdele ne morem spomniti. Samo, če rabiš samo ene hlače se ti mogoče sploh ne splača gor hodit, raje mal pobrskej po ringaraji, če katera prodaja kakšne rabljene. jest sem najprej kupila dvoje v Lavi-ju pa sem dala za ene 13.900 groza, no pol sem pa zvedla za ta center v Celovcu, tam bi pa dobila dvoje za to ceno.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 12:02:09   
cmokec
Bebika, kateri center je to. Za obleke mislim. Jaz bi res potrebovala info. Hvala :rozica::rozica:

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 12:16:29   
soncek&luna
ah nalin...nikar...
danes grem gledat eno stanovanje v kr:)-...in ce mi bo vsec, ga bom kar vzela...sem ze sklenila, da bom vzela kredit in najemnino placala vnaprej za 16 mesecev...dokler, ne pridem nazaj v sluzbo...potem pa naprej :bravo:

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 12:31:03   
bebika
soncek&luna upam, da prideš v Kranj- si mogoče že sedaj iz Kranja pa se boš samo preselila. Kam pa greš gledat stanovaje?

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 12:36:51   
bebika
Cmokec, glede centra v Celovcu. Je v bližini Hoferja, približno 1 km, upam, da veš kje je to - v industrijski coni v Celovceu, ne v centru. MIslim, da se imenuje Merkur Center. Bom kolegico vprašala, pa ti za zihr povem.:)

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 12:43:06   
žlička
bebika, jaz imam tudi rok 28.10.:bravo:

center je Sudpark, vtipkajte v iskalnik ali pa celovec in ti vrze vse ven

glede izbire.....nekaj je, stevilke s ali L oz. XL, mogoče sem imela samo smolo, cene pa so v H&M v Mb cenejse, ker so na listu bile napisane cene v eurih in v tolarjih, ce imas cas, se zapelji do tja in poglej, si hitro tam

lp

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   kje ste oktobrčice
1.6.2005 12:44:42   
soncek&luna
bebika,
nisem iz kranja... grem pa gledat na zoisovo

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?