|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klomifenke 2010
1.1.2010 20:46:16   
Anonimen
dober večer punce!

ker je danes 01.01. se mi zdi primerno da odpremo temo klomifenke 2010!

a je katera ki je zdej začela na novo s klomifenom?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klomifenke 2010
1.1.2010 23:07:51   
twetka
hihi glih malo prej sem razmišljala da moremo odpret 2010 in nekdo se je spomnil pred mano user posted image No js sem zdej začela na novo, dans mam drugi dan jemanja, pa prva runda pa bomo vidli kaj bo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klomifenke 2010
3.1.2010 16:48:47   
barvar
Punce, držim pesti za vas. Meni je uspelo in sem sedaj v 22.tednu user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klomifenke 2010
3.1.2010 17:02:58   
majčii
Ojla!
Jaz začnem jutri s klomifenom, prvič,... drugače to je najim že 11 krog. Sicer sem klomifen dubla že oktobra, sem upala, da bo ratalo brez, sem si vztrajno merila bt, in je bila lepa krivulja,... in vseen ni blo nič. Sedaj pa da vidimo kako se bi izkazal klomifen :D

Z upanjem na najboljše (user posted image ).

lp

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klomifenke 2010
3.1.2010 19:57:08   
saruška
ojla punce!

evo še ena borka - danes je četrti dan - prvi krog... držim pesti za vse nas user posted image !

barvar, v katerem poiskusu je ratalo?  želim ti čimlepšo nosečnost!

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: klomifenke 2010
4.1.2010 17:43:31   
twetka
js mam dans zvečer zadnjo tableto klomifena in prav že nestrpno čakam kaj se bo zgodilo. user posted image joooj to je najhujši čas to čakanje pa planiranje  user posted image , upam da bo pomagalo če na dva dni, vsak drugi dan. Ubija me res to čakanje hočem da je že konec meseca da naredim test, sam po moje nebo še v prvo ampak vseeno me razjeda čeprav vem da ne gre tako hitro to. Nestrpna sem zelo user posted image ne morem si pomagat, samo na to še mislim.user posted image tepka res, namesto da bi razmišljala še kaj drugega sam ne morem, ker je želja tolk velika, zdej še pa posebej ko smo tako daleč prišli. Umrla bom od zanimanja in pričakovanja in vsega tega user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: klomifenke 2010
4.1.2010 20:35:15   
saruška
oj!
evo jaz imam tudi danes zadnjo tableto... pa mi je čudno, ker so še vse punce ki so jih jemale govorile o nekih stranskih učinkih... pri meni pa nič!

aja, občutki so čisto normalniuser posted image , upam da nam hitro rata user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: klomifenke 2010
4.1.2010 22:51:07   
twetka
ja tut js nimam nekih stranskih učinkov, nič nisem opazla posebnega edino mogoče to oblivanje vročine, kot pri menopavzi. To piše da se lahko pojavi, no edino to se mi je pojavlo nič drugega. Začela sem pred enim tednom jemat tut folno kislino pa vitamine oz. tablte elevit pa tut za te sem ful prebrala da majo stranske učinke in da je velčini žensk ful slabo, meni pa nič od tega. user posted image

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: klomifenke 2010
5.1.2010 6:54:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: twetka

ja tut js nimam nekih stranskih učinkov, nič nisem opazla posebnega edino mogoče to oblivanje vročine, kot pri menopavzi. To piše da se lahko pojavi, no edino to se mi je pojavlo nič drugega. Začela sem pred enim tednom jemat tut folno kislino pa vitamine oz. tablte elevit pa tut za te sem ful prebrala da majo stranske učinke in da je velčini žensk ful slabo, meni pa nič od tega. user posted image


tole s stranskimi učinki je čisto odvisno od posameznice. jaz sem vam s klomifenom pridružim po pregledu pri G, sem ga pa že jemala (enkrat 6 mesecev, drugič 3) žal pa ni bilo nobenkrat uspeha med jemanjem, ampak... dva meseca po končanem klomifenu pa sem obakrat zanosila.
če lahko rečem, da so bili to stranski učinki od klomifena, potem je pri meni izgledalo tako - zeloooo natančno sem vedela, kdaj imam O in pred M so me jajčniki in vse v spodnjem štuku tako bolelo, da niti slučajno nisem bila pripravljena na user posted image , tako da sem točno vedela, da prihaja user posted image .

aja, pa z elevitom tudi nisem imela težav, sem ga vedno jemala med obrokom - običajno med zajtrkom, ker je to moj največji dnevni obrok,  če sem ga pa vzela kadar sem manj pojedla, pa je bilo tudi meni slabo za krajši čas

(odgovor članu twetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: klomifenke 2010
5.1.2010 8:58:29   
saruška
dobro jutro, punce!

čin user posted image !

eno butasto vprašanje: za kaj so te tablete elevit?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: klomifenke 2010
5.1.2010 9:48:31   
Anonimen
Hej punce!
No moja user posted image se najavlja (glede na padec BT), tako da grem potem v zadnji krog klomifena.
Stranski učinki: samo prvi krog grozna utrujenost, nato pa nič več. Se počutim kot pri naravnem ciklu, samo O je bila (hvala bogu ane) ter pms je prisoten.

Elevit so vitamini.

(odgovor članu saruška)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: klomifenke 2010
5.1.2010 13:58:32   
mag3
Pozdravljene!

Tudi jaz jemljem Klomifen in sem nova v tej temi. In sicer, sem včeraj začela 4. ciklus Klomifena. Dve tabletki na dan. Tudi jaz nimam nobenih stranskih učinkov, razen, da me obliva vročina. A je to normalno?? user posted image  
Drugače pa nič, tudi, ko imam ovulacijo nobenih sprememb. Delam pa ovul. teste in mi vsakič pokažejo na 15. dan, da imam ovulacijo. 
Delava pa z možem na drugem user posted image  že 18 mesecev.

Bila sem na HSG in LPSC, vse brez posebnosti ok.
Najbrž ne rabim govorit, kako me vedno znova razočara user posted image , ki pride do ure natančno vsaaaaaaaak mesec. user posted image

Upajmo v 2010 na najboljše!!! user posted image

Pa še eno vprašanje za konec. Vedno me bega kaj je boljše tam okrog ovulacije; vsak dan  user posted image ali raje na dva dni??

Lp in hvala za odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: klomifenke 2010
5.1.2010 20:15:50   
Anonimen
Pozdravljene,

jaz sem pa danes vzela zadnjo tabletko in je 7. dan v mojem ciklusu. Prejle smo pa malo slončkali in sem bila tako zelo mokra, da je bilo joj user posted image . Ima tudi katera druga še takšne stranske učinke?

(odgovor članu mag3)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: klomifenke 2010
5.1.2010 22:36:17   
twetka
Glede oblivanja vročine, punce moje ne se vstrašit, to je čisto normalen pojav, piše v navodilih da se lahko pojavi, meni se je pa sem preživela user posted image Včeraj sem brala en drug forum ko sprašujete vse pa oz mi vse , pa nas zanima glede tega kdaj bi naj pa je eden ginekolog pripioročal da naj na vsake dva dni zaradi kvalitete sperme in po moje je to res ker se ne more vsak dan sproti tolko naredit. Mene še edino zanima kakšen je občutek ovulacije, ker naj bi bolelo zelo, mene pa trenutno še nič ne oz me je v nedeljo zvečer ful pikalo ampak ne dolgo danes pa ko sem bila na telovadbi me je prve gibe ki sem ji delala začelo zelo močno bolet pa spet spustlo in me res zanima kdaj rata to vse skupaj po jemanju tablet. Pojavla se mi je edino še ta stvar da sem ratala nekak čustvena pa mi gre ves čas na jok in ne vem a je možno to kot stranski učinek, ko se vse skupaj pripravlja ali pa je to samo posledica vsega tega razmišljanja pa stresa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: klomifenke 2010
5.1.2010 22:42:35   
twetka
To sem še pozabla napisat. Saruška, nobeno vprašanje ni butasto in vse me sprašujemo, ker človek itak ne ve vsega, tako da ti kar vprašaj pa se bomo pomenile user posted image Hm ja elevit kot ste že napisale so tablete, ki menda vsebujejo veliko več folne kisline kot ostale poled tega pa vsebujejo tudi veliko vitaminov, tako da jaz jih jem in kot piše da jih je treba jemati med obroki, js to ponavadi naredim med kosilom pa mi do zdej še ni blo slabo kot ene pišejo.

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: klomifenke 2010
5.1.2010 22:46:56   
stuhica
Drge klomifenke želim vam veliko uspeha... da vas potolažim.. nam je prvič uspelo  ažal neuspešno  IMN drugič prav tako IMN po klomifenu... Tretjič uspešnoo zanosila po Klomifenu... bp rodila fantka pravega nagajivčka lumpka,  ne boste verjele v 4 je šlo brez vsega tako da punce ne obupat.... sej bo posijal sonček... pa upam da vam posije z user posted image  še letos...

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: klomifenke 2010
5.1.2010 23:39:38   
twetka
hihi ,no lepo da ti je uspelo. Js verjamem, da bo tudi nam vsem, ampak moramo biti malček potrpežljive kar pa je včasih težko, ko si nervozen pa tuhtaš ali bo ali ne, kdaj bo, kaj bo,... obremenjujoče res.  Js sem se z današnjim dnem odločla da se za nič več ne bom sekirala, delali bomo na tem tako kot do zdej, čeprav so zdej malo večje možnosti od prej, pa bomo vidli kaj nam bo prineslo.

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: klomifenke 2010
6.1.2010 8:28:22   
Anonimen
twetka: ovulacijo vsaka čuti drugače. in ni nujno da fejst boli, kje si to slišala. nekatere imajo močne bolečine, druge jih sploh nimajo in npr. ne čutijo niti "špikanja". tudi npr. ti ne boš vsak mesec isto čutila ovulacije. mene je prejšnji mesec bolelo za znoret; ta mesec je bilo pa samo rahlo špikanje na trenutke.

(odgovor članu twetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: klomifenke 2010
6.1.2010 10:48:00   
majčii
Ojla,... sotrpinke

Jaz že tretji dan jem klomifen, (prvi krog klomifena). Stranskih učinkov ni, vsaj jst jih ne opazim ....

Kakšne so kej vaše izkušnje s klomifenom?

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: klomifenke 2010
6.1.2010 11:58:27   
twetka
Glede ovulacije me je zanimalo zato, ker bi naj po klomifenu to zelo zelo čutila, tako mi je rekla zdravnica, da zna kar močno bolet, bomo videli kaj bo v teh dneh. Sem še začetnica v tem in šele spoznavam svoje telo oz. svoje cikluse po zelo zelo dolgem času pa upam da bodo zdej redni al pa vsaj mičken bolj redni od prejšnjih let.

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: klomifenke 2010
6.1.2010 12:07:54   
Anonimen
twetka: zna, ni pa nujno. :) upam, da boš čutila O ampak da ne bo preveč boleča.

majčii: prvi krog samo utrujenost, potem pa nobenih stranskih učinkov več.

(odgovor članu twetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: klomifenke 2010
6.1.2010 12:36:32   
saruška
ojla punce!
ja jaz sem tudi slišala od kolegic da so ovulacijo zelooo čutle in da bi vse drugo raje delale takrat kot pa user posted image ...

nisem pa vedla, da ni nujno da jo čutiš... jaz je zaenkrat nisem, sem pa že 2 dni po tabletah...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: klomifenke 2010
6.1.2010 12:37:55   
saruška
aja, še to: kaj ko bi nardile en seznamček kolko nas je pa katrei krog klomifena smo?

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: klomifenke 2010
6.1.2010 12:48:41   
twetka
jaaa seznamček iiiiii, da bomo vodile user posted image   san nej to ena naredi ko znauser posted image Ja js upam da jo bom čutla, zdej sem že dva dni po tabletah pa še extra ni nič.

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: klomifenke 2010
6.1.2010 12:54:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: saruška

ojla punce!
ja jaz sem tudi slišala od kolegic da so ovulacijo zelooo čutle in da bi vse drugo raje delale takrat kot pa user posted image ...

nisem pa vedla, da ni nujno da jo čutiš... jaz je zaenkrat nisem, sem pa že 2 dni po tabletah...



ja jaz sem jo prvi krog noro čutila, ta krog pa samo špikanje. O pa nastopi med 4-10dnem po zadnji tableti, običajno okoli 7.dne po zadnji tableti.

(odgovor članu saruška)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?