|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   košek iz kikiwelta
20.1.2007 23:08:28   
vesna fž
http://kikiwelt.de/htmlneu/firstframe.html

zanima me,če je katera naročila ta košek in če ve kakšne so mere tega ležišča.Bi jim poslala mejl pa ne znam nemško angleško pa tudi bore malo se pravi da sem v temi.
Razen, če mi lahko katera v nemščini zastavi vprašanje in ga bom poslala naprej.

Hvala za pomoč in lp Vesna

p.s.upam da link delauser posted image













_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: košek iz kikiwelta
21.1.2007 2:09:04   
frufru
Link dela, ampak si prilepila prvo stran, tako, da se ne ve, kaj imaš ogledano. Za pomoč:
Klikni na slikico koška, pa boš našla tudi dimenzije.
Če nemščina ne gre jim pošlji email v angleščini, ti bodo vse razložili. So poslovno odlični in ti vse razložijo.

< Sporočilo je popravil frufru -- 21.1.2007 2:10:34 >

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: košek iz kikiwelta
21.1.2007 2:27:21   
lea23
http://kikiwelt.de/htmlneu/firstframe.html

evo link, verjetno misliš tele koške??
res so srčkani, ampak verjetno s poštnino v slovenijo pa cena kar narasteuser posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: košek iz kikiwelta
21.1.2007 2:30:40   
lea23
kakšne so kaj cene takšnih koškov pri nas? v baby centru, arielu in pikapolonici? jaz jih v trgovinah še nisem gledala, se mi zdijo pa teli ful zanimivi in prisrčni. a mogoče kakšna ve kako se cene gibljejo pri nas? glede na to da je jutri oz. danes nedelja je vse zaprto, drugače bi šla kar pogledatuser posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: košek iz kikiwelta
21.1.2007 7:56:30   
vesna fž
Zraven koška ni meruser posted image Mislim pa da tudi s poštnino ne bo prišel predrag

_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: košek iz kikiwelta
21.1.2007 8:10:30   
Anonimen
Jaz še vedno ne vidim tega koška. Bi lahko opisala, kako prideš do njega, kaj kikneš.
Hvala!

(odgovor članu vesna fž)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: košek iz kikiwelta
21.1.2007 9:05:57   
vesna fž
bollerwagen-stubenwagen potem pa klikneš na hauck in potem še stubenwagenausstattung

Evo in tam so potem košeki.

lp


_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: košek iz kikiwelta
21.1.2007 9:33:58   
Jančika_
Vesna, to je cena samo za posteljnino, koška ni v ceni in tudi ne vidim, da bi ga kje na strani prodajali (tega, Stubenwagen). Prodajajo pa onega hecnega Bollerwagen.

Drugače se pa precej splača kupovati prek Kikiwelta.

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: košek iz kikiwelta
21.1.2007 9:39:03   
viv_
vesna: košek

Jaz sem naročila tegale na e-bayu. Kljub temu da piše, da dostavljajo samo v Avsrijo in Nemčijo so mi ga dostavili. Poštnina pa mislim, da je bila 20 Eur.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: košek iz kikiwelta
21.1.2007 10:49:40   
soncece24
Vesna, nad tem linkom, ki si ga povedala, je se en - Bollerwagen Jörg - tam maš mere napisane 70x40 je ležišče, cena pa 139€

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: košek iz kikiwelta
9.2.2008 8:24:13   
officko
user posted image zanima me če si že dobila odgovor na temo košek ne morem pridit do te slike od koška-in koliko so cene-lahko ti pošljem tudi imel

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?