|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ko ti reče priča: NE
19.1.2010 18:31:25   
maktub
ja zgodilo se mi je glih to.. po skoraj pol leta mi je priča  rekla NE... s pričo sva najbolje prijateljice, poveva si čisto vse najino prijateljstvo je tako zelo odrto.. ona pove vse meni jaz pa vse njej.. nič si nisva skrivale.. bilo kaj sem rabila sem jo vprasala vedno sva si stale ob strani in morem rečt da je zame naredillaaa ogromnooo... zadnje mesece se pa je kr čudno vedla.. nič ni sprasevala za poroko pa tudi mi je napisala da ona se ne strinja s poroko saj se kr neki vedno drocava in da naj rajsi počakava....
zato sem jo vprasala , da glede na to da se ne strinja z mojo odločitvijo ali ji je spolh do tega da je moja priča?.. in je rekla Ne nočem bit tvoja priča... morem povedat da me je kr vrglo na rit... nevemm enostavno si nevem kako razlagat...
mislim.... nevem... čsito si nevem mislit ..kako je prisla do tega... sedaj ko že vsi vejo kdo mi je priča, imela sem za it ta teden na UE in sedaj tko... kaj bom pa sedaj.. nekakko mi je nerodno bilo koga drugega vprasat.. kaj naj rečem vsem ostalim ko bodo sprasevali zakaj pa zdaj nova priča?.. nekakko imam občutek da me je izdala, da me je pustila na cedilu,,,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 18:38:57   
rija
spoštuj jo, da je popolnoma odkrita do tebe.

ti pa se sekiraš samo za to, kaj bodo drugi rekli....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 18:40:32   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: rija

spoštuj jo, da je popolnoma odkrita do tebe.

ti pa se sekiraš samo za to, kaj bodo drugi rekli....

Se čisto strinjam- to je prijateljica, ne pa tista, ki si misli svoje v istem trenutku ti pa pomaga pri organizaciji poroke.
Saj priča ti je na koncu koncu lahko tudi mama.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 18:40:40   
CatJa
Verjetno se bos porocila z njo ali brez nje, torej se ne sprasuj zakaj, ampak isci novo. Sestro, brata, ....

Prijateljica ima verjetno dober razlog, ti bo ze razkrila, ce ti ze ni, pa ti tega ne sprejmes.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 18:50:50   
Anonimen
podpis pod gito in rijo. povedala ja odkito kaj si misli. bi raje videla, da bi sla za prici(v hinavscini)user posted image
pac se z vajinim odnosom ne strinja in ti je to povedala direkt.
spostovanja vrednouser posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 18:53:55   
Kepica83
Punce malo ste površno prebrale. Prijateljica je privolila v to da bo priča. Naknadno se je njeno obnašanje spremenilo in se je začela čudno vesti. Prav tako noče več biti priča. Zakaj na 1x sprememba?? Lahko bi takoj rekla NE.  Jaz sem dobila čisto drugo sliko ampak bom raje molčala da me nebodo napadle user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 18:59:52   
Anonimen
jst se pa upam....user posted image

prica in zarocenec.....user posted image user posted image user posted image ?

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 19:05:33   
maktub
ja točno tko je kot je rekla Kepica83.. ona je že zdavnaj v to privolila...pa je bilo med nama z fantov vedno enako...

sedaj pa mi je rekla da noče bit zaradi tega ker meni da se jaz in fant preveč kregava in da za njo tpo ni par ki se poroči..
mene pa moti to ker to se nje ne tiče kaj imava midva in kaj ne: jaz sem njo vpr. če bi bila moja priča zato ker imam njo rada ker je najin odnos ki ga imava super bil že 15 let sva najbolje prijateljice...
to nima veze.. to je isto kot če bi jaz njej rekla: ne nebom tvoja zaveznica, prijateljica ker ti varas fanta?.. kr neki.. kaj mene briga kaj ima ona z njjim meni je važen najin odnos.. kar pa ona počne za 4 vrati pa wtf?

aaa punce ne ne nimata nič ona pa moj:))) to pa je brezskrbi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
19.1.2010 19:10:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 19:20:24   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: rija

spoštuj jo, da je popolnoma odkrita do tebe.




Meni je matičarka rekla NE user posted image

Zdaj pa imam resen problem, ker bi ona rajši sedela v publiki kot pa delala tisti dan user posted image

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 19.1.2010 19:21:33 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 19:22:11   
bumerang
Čakaj malo.
Sta se vidve pogovarjali o točno tej poroki s tem fantom in ti je najprej rekla ja in potem kasneje ne ali ti je tako generalno rekla, da ko se boš pa poročila, bo ona priča?

Jaz sem tudi svoji prijateljici rekla ne.
Prvič zato, ker so mi dolge poroke živa muka in ta poroka je bila planirala od zgodnjega jutra pa do čez polnoč s cijazenjem iz enega konca do drugega pa spet nazaj in naprej česar niti pod razno ne bi prenesla sploh pa ne z nekajmesečnim otrokom. Tako da sem imela vsaj opravičljiv razlog. Bi ji pa glede na tip poroke tako ali tako rekla ne.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 19:34:26   
urška
nobena druga ni upala napista, bom pa jaz: meni to deluje tako, kot da je ona ljubica tvojega bodočega moža. zato si je premislila. 

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 19:36:52   
Anonimen
urska jst sem napisala. oz. narisala.user posted image
samo pravi, da to mi vprasanje

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 19:42:52   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Punce malo ste površno prebrale. Prijateljica je privolila v to da bo priča. Naknadno se je njeno obnašanje spremenilo in se je začela čudno vesti. Prav tako noče več biti priča. Zakaj na 1x sprememba?? Lahko bi takoj rekla NE.  Jaz sem dobila čisto drugo sliko ampak bom raje molčala da me nebodo napadle user posted image


ja ok....a si mislila, da se z bodočim ženinom dol daje?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 19:48:18   
gita10
Mene je od moje prijateljice bodoči može kakšen mesec pred  poroko nagovarjal na "mečkanje". Jaz njej nisem hotela direktno to povedat in sem ji govorila, da ne pridem na njeno poroko in da se mi zdi da nista za skupaj... bla, bla, bla.
Potem sem ji pa le povedat direktno- zgodilo se je to, da sem jaz bila kriva, da sem ga verjetno usvajala in da ga želim zase. Ne poroko seveda nisem šla - ona je pa prišla k meni na dan ko se je ločila in se mi opravičila.

Ampak to je samo njena zgodba -hočem samo povedat, da razščisti z njo - zakaj noče biti priča. Ker včasih prijatelji več vidijo kot pa zaljubljenci. Še vedno je bolj poroko odpovedat kot pa se čez par let ločiti.
Lahko je pa tudi denar- danes biti priča posebej na veliki poroki ni mačji kašelj. Takoj si ob 1000 eur kar pa ni malo denarja.
Zato sem se jaz odločila, da mi je priča brat, ker so bile vse moje prijateljice takrat ali blizu nakupa stanovanja ali pa sredi gradnje hiše in sem vedala, da bi vsaka želela kot priča več kupit oziroma financirat vse kar na pričo pade- brat bi pa itak toliko denarja zapravil na moji poroki kot ga je kot priča.


(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 20:01:59   
mateyka
razščisti z njo - zakaj noče biti priča


se podpišem pod gito10.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 20:02:18   
poli*
Jaz imam tut eno prijateljico, ki se namerava letos poročiti. Skupaj sta 8 let in v tem času sem njenga dečkota videla tolikokrat se mečkati z drugimi, da ti postane slabo. Pa so se ji javile tiste punce, ki so bile z njim (da bi jo živcirale in mogoče spravile narazen), ampak ona nobenemu ne verjame, ker je njen fant "popoln". Tipček ji pa tut laže po dolgem in počez, zato bi (če bi ji jaz vse povedala) jaz izpadla največja lažnivka in bi se skregale sigurno.

Maktub- no, sedaj se je debata razvila v čisto drugo smer in upajmo, da res ni kaj na tem. Če se pa veliko pričkata, pa tudi malo premisli, če boš to prenašala do konca lajfa.
Ok, saj se vsi včasih sporečemo... malo.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 20:21:17   
maktub
joj ko berem me kr slabo prime. ampak ne onadva na srečo nimata nič zato, ker je ona srečno zaljubljena in mojemu fantu je ona daleč od njegovih okusov in enostavno ne, pa se drugačne vere je kot ona kar ona sovraži:(((

ja nevem če se bom pogovorila ker mi je res zelo zelo hudo..neevem zelo sem bla vesela da je takrata rekla Da..tudi ona se je okoli hvalila da bo moja priča , da kako je lepo da se taka prijateljstva odnesejo...pač pustila bom.. sam tudi na poroko nevem  kako bo... po eni stramni bi jo rada imela tam vsaj kot vabljenko po drugi pa mi ni treba da je na poroki nekdo ki tega ne podpira in ko četudi se bo smejala ji bom iz oči brala kaj si misli.. in mi bo vsak trenutek ko jo bom pogledala hudo....

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 20:39:51   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: maktub

joj ko berem me kr slabo prime. ampak ne onadva na srečo nimata nič zato, ker je ona srečno zaljubljena in mojemu fantu je ona daleč od njegovih okusov in enostavno ne, pa se drugačne vere je kot ona kar ona sovraži:(((

ja nevem če se bom pogovorila ker mi je res zelo zelo hudo..neevem zelo sem bla vesela da je takrata rekla Da..tudi ona se je okoli hvalila da bo moja priča , da kako je lepo da se taka prijateljstva odnesejo...pač pustila bom.. sam tudi na poroko nevem  kako bo... po eni stramni bi jo rada imela tam vsaj kot vabljenko po drugi pa mi ni treba da je na poroki nekdo ki tega ne podpira in ko četudi se bo smejala ji bom iz oči brala kaj si misli.. in mi bo vsak trenutek ko jo bom pogledala hudo....



Kaj pa to- tudi to je moteč element lahko. Mojemu možu je tudi prijatelj rekel ne, ker se ni strinjal, da vzame katalokinjo za ženo- je bil na poroki, nama je zaželel srečo, vendar nama je v obraz povedal, da misli,da to ne bo laufalo, ker jaz nisem  muslimanka.
Pa je bil še eden ki bi se mogel v jezik ugriznit -ker pravkar s Slovenko pričakujeta otroka.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 21:13:44   
Kepica83
ja vse ste zadele bistvo kaj sem mislilauser posted image . Žal sem še vedno istega mnenja. Saj ni mus da je ona njegova ljubica..možno sicer je. Ampak lahko da ona kaj ve o tvojem dragem. user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 21:14:52   
maktub
ja sicer moj ni drugačne vere kot ona saj je krsčan ampak njegovi predniki so iz Bosne .. bla bla bla. totalne gluparijeee noo...kr kucine se mi dvignejo ko začnem to temo.. groza da ljudje delajo take razlike se posebej v letu 21. stoletju

ja no po pravici povedano morem rečt da se njej moj fant ni zdel nikoli primeren zame, zato verjetno tudi noče.. ampak me čudi ker pred 1 mesecem je blo se vse ok... oz vsaj zdelo se mi je.. no sem pa vsaj vesela da sem jo vpr in da mi je po pravici povedala...


(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 21:17:08   
Kepica83
A za razlog pa je nisi vprašala? Zakaj naenkrat sprememba?

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 21:39:10   
maktub
ja zato ker se za njo preveč kregava:).. se pa čist isto kot pred 5 leti..

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 21:39:47   
Anonimen
Ljubosumna nepotešena prijateljica user posted image

(odgovor članu maktub)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ko ti reče priča: NE
19.1.2010 21:43:39   
maktub
milijonarka... ma ne dvomim da je.. ker ima res zlatega fanta in se tega zelo zaveda:).. nevem 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?