|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koga povabiti na krst
6.2.2006 23:01:42   
Anonimen
mene pa zanima koga se spodobi povabiti na krst? A je lepo povabiti krstno botro pa še potem birmansko botro. Želela sem krst v majhnem številu, zdej pa ko razmišljam koga povabiti, pa se mi jih je ogromno nabralo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koga povabiti na krst
6.2.2006 23:44:31   
Anonimen
No, midva nisva razmišljala, koga se spodobi povabiti, ampak sva povabila ljudi, ki jih imava rada. In vsi so se z veseljem odzvali. No, moja familija se je zbrala vsa, njegovih pa ni bilo vseh, ker se jim je vožnja v MB zdela predaleč in preveč. Res pa je tudi, da njegova žlahta ne da kaj dosti na te stvari. No, pa tudi veliko prijateljev sva povabila, eden je prišel celo iz Londona, hehe.
Res, ne vem, zakaj ljudje toliko dajo na to, kaj se spodobi, ne razmišljajo pa, kako čutijo, a ni to hecno?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koga povabiti na krst
7.2.2006 8:15:56   
lelaval
Ni pravila, da moraš na krst svojega otroka povabit svoje botre. Krsta se udeležita starša otoka in boter (ter botra, če tako izbereta), vse ostale pa povabiš, če res želiš. Tudi babice in dedke ni mus povabit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koga povabiti na krst
7.2.2006 9:45:52   
Dejča
Povabita tiste, ki jih res želita imeti okrog sebe inuser posted image . Ne oziraj se preveč na žlahto, sosede ipd., ker boš samo živčna. Botro povabi, če vama je do tega, drugače pa res ne.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koga povabiti na krst
7.2.2006 13:04:11   
Anonimen
Pri nas povabimo ožjo družino (otrokove brate, strice in stare starše z družinami), prijatelji pa ponavadi z otroki pridejo v cerkev samo "navijat". In krsti so pri nas en res lep in zabaven dogodek!

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koga povabiti na krst
10.2.2006 19:34:13   
k1
mi smo naredili tako: žlahto na krst, prijatelje z otroci na prvi rojstni dan.

če bi vse vabili povsod, bi jih bilo preveččččččččččč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koga povabiti na krst
16.4.2006 16:40:03   
Ceca
Midva z mojim možem sva na krst najinega sina povabila najine ožje družinske člane, torej brate in sestre, starše in stare starše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koga povabiti na krst
18.4.2006 17:57:32   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Želela sem krst v majhnem številu, zdej pa ko razmišljam koga povabiti, pa se mi jih je ogromno nabralo.

Na sam krst povabi vse. Morda kozarec šampanjca in piškote za vse, pri cerkvi po krstu.

Za pojedino pa kot želiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koga povabiti na krst
18.4.2006 18:07:06   
Anonimen
Midva sva povabila moje starše (2 osebi), njegove starše (2 osebi), midva z user posted image (3osebe) in botra in botrco z otroci (4 osebe). Njegovi so hoteli, da kličeva vse sorodstvo do gležnjev, midva sva pa povabila samo tiste, ki sva jih hotela. Mi je brezveze nekoga klicat, ki ga še nikoli nisem videla in ki mi nič ne pomeni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koga povabiti na krst
18.4.2006 22:04:15   
mojamura
mi2 sva pa rekla da bova povabila najožjo žlahto pa nekaj prijateljev. tako je nastala situacija, da sem po moji strani poklicala moja brata ,starše in stare starše (ki sta rekla da ne moreta zaradi bolezni) in enega strica s familijo (čeprav imam vseh tet in stricov 8)....
po njegovi strani pa jih je nekaj več...ampak kaj moreš

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?