|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:19:55   
ur+sa
Zdravo!

Med sexom poči kondom...!?
koliko je dejansko možnosti na zanositev... čeprav upamo na naboljse...seveda zanositev... ?

ma kera izkušnje, in s tem dokaz user posted image ?

drte pesti,... hvala, in srečno vsem.


_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:21:05   
Anonimen
Sori, jst ne držim pesti oz. jih....sam ne za to kar si ti želiš.

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:22:03   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Sori, jst ne držim pesti oz. jih....sam ne za to kar si ti želiš.


user posted image  

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:24:21   
StBarbara
No, če poči kondom, pa imaš plodne dneve, lahko zanosiš.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:24:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Sori, jst ne držim pesti oz. jih....sam ne za to kar si ti želiš.


user posted image  


Dobr spomin mam, zato....ona že veuser posted image

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:26:17   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Sori, jst ne držim pesti oz. jih....sam ne za to kar si ti želiš.


user posted image  


Dobr spomin mam, zato....ona že veuser posted image


Aja user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:27:52   
pety78
Zakaj pa kondom, če želita zanositi?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:32:44   
bučkabb
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Zakaj pa kondom, če želita zanositi?user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:32:59   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Zakaj pa kondom, če želita zanositi?user posted image user posted image user posted image user posted image


Dobro vprašanje. To tudi mene zanima.
Če se mi zlušta sladoleda ga valjda ne bom samo gledala skozi vitrino user posted image .

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:34:06   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:34:41   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Zakaj pa kondom, če želita zanositi?user posted image user posted image user posted image user posted image


mogoče pa želja ni obojestranska? user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:34:55   
StBarbara
Ja mogoče se pa ne upata odločilnega koraka narest, pa raje slabše kondome kupujeta user posted image , kjer je velika možnost, da bojo počili user posted image


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:36:05   
Anonimen
Še enkrat sem šla brati vprašanje in prišla do zaključka, da si ti želiš otroka, partner pa ne in bi mu rada kaj podtaknila?user posted image  Če se motim, se opravičujem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:37:27   
lex
ja je. Midva sva imela planirano proti koncu avgusta narediti prvega otroka, pa nama je maja počil kondom. Normalno, da sva ga bila vesela, malo naju je prehitel a nič hudega, je sedaj 2leti in 8 mesecev star korenjakuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:39:00   
ur+sa
ja si ga obadva želiva, samo seksava pa ne vedno brez oz. s kondomom. nisem podtaknila, če se bo zgodilo se bo.

samo toliko sem vprašala, koliko je možnosti.

p.s. saj ni potrebno sexati vedno brez kondoma, tudi če želis zanostit. (poznam nekaj takih).

LP, hvala za odgovore


_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:39:19   
Serendipity
 
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
mogoče pa želja ni obojestranska? user posted image  


Hm, ja - kolko vem, si bila med borkami kak mesec oz dva nazaj... Pa že enkrat med srečkami. Mogoče, bi se vidva malo pogovorila o svojih željah. Da se ne bi zgodba spet ponavljala ...

Sorry - to ni odgovor na tvoje vprašanje , ampak vseeno se mi zdi neodgovorno vse skupaj ....

In odgovor - ja, je možnost. V procentih pa ne vem povedat user posted image  

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:40:05   
severnica77
IZVIRNO SPOROČILO: lex

ja je. Midva sva imela planirano proti koncu avgusta narediti prvega otroka, pa nama je maja počil kondom. Normalno, da sva ga bila vesela, malo naju je prehitel a nič hudega, je sedaj 2leti in 8 mesecev star korenjakuser posted image

mogoče pa je takšna situacija tudi pri ur+sa

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 13:45:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity


IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
mogoče pa želja ni obojestranska? user posted image  


Hm, ja - kolko vem, si bila med borkami kak mesec oz dva nazaj... Pa že enkrat med srečkami. Mogoče, bi se vidva malo pogovorila o svojih željah. Da se ne bi zgodba spet ponavljala ...

Sorry - to ni odgovor na tvoje vprašanje , ampak vseeno se mi zdi neodgovorno vse skupaj ....

In odgovor - ja, je možnost. V procentih pa ne vem povedat user posted image  


Evo zato....ker si bila par mesecu na čakalni listi kdaj jo ne želiš, očitno brez vednosti tvojega, zanosila, on ni hotel otroka, splavila, dva meseca za tem spet na listi, čakaš, si dva meseca po splavu "oba" nenormalno želita otroka, pa seksata z kondomom....

Men gre na kozlanje.user posted image

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 14:00:33   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: ur+sa


p.s. saj ni potrebno sexati vedno brez kondoma, tudi če želis zanostit. (poznam nekaj takih).





Jaz nobenega ne poznam, ki je želel zanositi in seksal kar tako pač mal s kondomom, ker je to takooo fajn, pa ker so kondomi poceni. user posted image user posted image user posted image user posted image

Če se je zgodilo, se je v 99% ponesrečilo. Tisti procent pa ostaja nepojasnjen. user posted image

Raje ne seksajta, ker še nista zrela za otroka.







_____________________________



(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 14:19:13   
arobic3
Lep pozdrav vsem, sicer se bolj redko oglašam, berem pa zelo redno in take stvari me vržejo iz tira-totalno!!!
Tukaj je na kupe žensk in deklet, ki bi skorajda umrle za eno svojo pikico, nekater se pa norčujet z takimi bedastimi zgodbami in si vsak mesec premišljate-bi mela... eh pa zdaj ga pa nebi, ja pa bi ,pa bom vseeno s kondomom.. zdaj pa smo nosečI, pa ga gospod nočejo-HALOOO. Malo spoštovanja, punca ,do drugih, pa ne smeti te teme s takimi banalnimi, glede na vse kaj smo že prebrali,Tukaj so dekleta  ki se že leta borijo za svoje sončke in mislim ,da bi ti marsikatera povedala kako krepko, pa se jim zdi brezveze. Če pa mogoče misliš , da boš partnerja z otrokom priklenla nase, pa se motiš. Pari si jih želijo, pa čez leta to ni ovira , da se ločijo, kaj še le na tak način. Punca, pamet v glavo, pa ne vprašuj bedarij, ko vendar vsi vemo , da če si v plodnih dneh in seksaš, neglede kako, pa če pride sperma do jajčec imaš možnost , da zanosiš.
Pa brez zamere vsem ostalim, da se razburjam ampak, kar je pa preveč, je pač preveč.

potem pa spet...kaj pa naj zdaj, noseča sem , moj ga pa noče...splav!?!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil arobic3 -- 30.10.2007 14:20:02 >


_____________________________

DREJČI

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 14:23:48   
Anonimen
Zame osebno ni hujšega, kot igranje z življenjem. Bi...nebi....bi....joj on noče....ah pa splav. Če si otroka nenormalno želiš in si ga on želi pač ne splaviš. Ne ubiješ tako zaželjenega bitja. In dva meseca po splavu delaš novega. Saj niso to gate ki jih lahko v trgovino vrneš in greš po druge! Resno ogabno. Ne igraj se z življenjem res, ker lahko se bo enkrat življenje poigralo s tabo.

(odgovor članu arobic3)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 14:24:19   
Taula
Glede kondoma ne bom nič rekla. V najboljšem primeru je 25% šans da ženska zanosi na en ciklus. Se pravi da sta oba zdrava, da so plodni dnevi..itd.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 14:41:51   
Naja30
Če poči kondom, je tako kot da bi seksala brez. Ali se motim?

Tudi sama ne poznam nikogar, ki dela na otroku in seksa s kondomom user posted image  Ampak dobro, 100 ljudi 100 čudi. Se pa strinjam s Karin, da s človeškim življenjem se ni za igrat. Najhujši dan v mojem življenju je bil, ko sem morala na abrazijo (ker je plod odmru) in ne razumem, kako lahko grejo ženske v take igrice, hočem nočem in delajo to. Kaj pa če se zgodi tako, da zaradi splava več ne moreš zanositi? Jaz sem se tega najbolj bala.
Kot sem rekla, 100 ljudi...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 14:50:47   
sun71
ur+sa - ne vem niti kje točno bi začela, ampak po vsem tem kar sem prebrala, predvidevam, da si letošnje leto že bila user posted image , pa si splavila. az tega ne razumem!!!! pridružujem se ostalim, ki si tako zeeelloooo želimo user posted image user posted image user posted image , pa ne gre. Veš, zelo boli dejstvo, da tiste, ki si zelo želimo user posted image , nekako zelo težko user posted image , po drugi strani pa nekatere user posted image  kot bi rekel keks. to je vse lepo in prav, ampak vas preziram, ker nato splavite. Delno še razumem, da je mogoče v določenem trenutku user posted image  nepričakovan, ampak zakaj pa je kontracepcija. Mislim, da nihče na tem svetu nima pravice nekomu odvzeti življenja, pa naj bo lo le najmanjša pikica.
Veš, pred meseci sem sama morala v 8 tednu user posted image  na čiščenje in ne morem ti z besedami opisati, kako grozno me je bolelo, ko sem bila v sobi še z dvema, ki sta naredili splav!!! Enostavno vas ne razumem, vas preziram in gre mi na bruhanje.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: koliko je dejansko možnosti?
30.10.2007 15:15:02   
arobic3
karin24 in sun 71
user posted image user posted image user posted image
se pdpišem še pod vajini mnenji,v kolokor ni moje bilo dovolj jasno o takšnih izpadih nekatreih deklet tu gor.

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu sun71)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?