|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   končno kobaca tud naš fantič :)
12.3.2007 12:42:10   
bini
ja, enostavno MORAM pohvalit mojega zlatega fantka, ki že od 7. meseca hodi v razvojno in tedensko na terapijo, ker je bil enostavno prepočasen v razvoju, imel zelo ohlapne trebušne mišice in tudi rahlo simetrijo... sedel je samostojno šele pri 8,5 mesecih vse ostalo smo ga morali naučiti, ker kar ni šlo...
kakorkoli, pri 11 mesecih in 1 tednu je končno pogruntal, da plazenje ni noben bau bau in stvar že čist zares obvlada.. istočasno se je končno naučil tudi sam usest user posted image user posted image user posted image user posted image .. .sedaj se mu blazno mudi in bi se že kar dvigoval user posted image  drznim si trditi, da brez naše zlate terapevtke (tiste privat) do tegale mejnika še dolgo ne bi prišli.

srečno tudi vašim sončkomuser posted image

_____________________________

Svet je lep!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: končno kobaca tud naš fantič :)
12.3.2007 14:40:42   
Janya
Čestitam škratek, le tako naprej. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: končno kobaca tud naš fantič :)
12.3.2007 14:41:36   
MarijaPo
Bravo!!! user posted image

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: končno kobaca tud naš fantič :)
12.3.2007 15:19:04   
fricka
Mi smo bili na istem, pri 15 mesecih smo šele shodili, pa potem vse nadoknadili. Sva pa tudi imele super terapevtko, ki se je maximalno potrudila. Mogoče celo isto??? Bravo še naprej.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: končno kobaca tud naš fantič :)
12.3.2007 15:51:35   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Bravo,le tako naprej!

(odgovor članu fricka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: končno kobaca tud naš fantič :)
12.3.2007 21:05:11   
bernika
Superuser posted image user posted image user posted image ! Katero privat terapevtko imate in predvsem kje???

hvala in lp, b.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: končno kobaca tud naš fantič :)
12.3.2007 21:28:40   
bini
hvala za čestitke user posted image ... zdaj ga komaj lovim po hiši, tako se mu mudi - mal kobaca, pa mal leze... prav lušten je, posebej ker pri hčerki te faze ni bilo in mi je vse prvič user posted image
terapevtke ne bi tukaj izpostavljala, jo pa z veseljem na ZS izpostavim user posted image  in ti dam podatke... je pa iz LJ..

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu bernika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: končno kobaca tud naš fantič :)
12.3.2007 23:05:05   
bernika
škoda, predaleč....pa vseeno hvala za info!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: končno kobaca tud naš fantič :)
20.3.2007 17:17:33   
darc
Bini supečestitke za napredek. Mi vseeno lahko pošlješ podatkena zasebni meil, tudi meni bi prav prišla glede na naše težave, da mali non stop drži glavico v levo stran...

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?