|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
9.6.2009 20:29:34   
sanja nk.
hello
Kako starši najstnikov, kmalu si bomo oddahnili od te šole, vsaj jaz, ker je vsak dan bilo nekajuser posted image
Imate kakšne probleme, so vsi pridni, nikjer nobenih , kako danes rečejo nms-jevuser posted image , še vedno zame stari dobri "šut"..., no pri nas, se morem kar malo pohvaliti, sta že uspešno, no ajde vse ravno ne, zaključilauser posted image
čisto tako za informacijo, katera ocena je za vas "dobra", seveda je to relativno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
10.6.2009 3:34:34   
Kerensa*
Mojega 11,5-letnega Gospoda v petek čaka še zgodovina (ustno spraševanje) in če dobi pozitivno oceno, bo naredil 6. razred 9-letke.

Če pa ne bo pozitivna ocena, potem... bom pa prihranila 300€ za učbenike za 7. razred 9-letke. user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
10.6.2009 10:04:33   
sanja nk.
aja zgodovina dela probleme, mah mojima dvema pa matematika predvsem......problem pa je lenoba za šolouser posted image
katero snov pa ima...user posted image ..kamena doba..., povojni poboji...
ja veliko sreče ne ....aja Kerensa dej mi povej, kaj imaš ti mogoče rjavega psa, bolj majhnegauser posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
10.6.2009 11:36:14   
uursa
Pri nas končuje 9. razred in mene že skrbi kako bo jeseni v srednji oz. gimnaziji. Ves čas je treba terat in mi to požre veliko energije in živcev. Najhuje je, da ko ji pa "voda v grlo teče" pa ni problema se naučit in tudi dobro oceno dobit. Drugače je pa zanjo vse dobro, samo da je pozitivno.
Glede zgodovine pa kolikor sem se pogovarjala, je povsod problem, ne vem zakaj je otroc ne marajo. A je res tolk "zatežena" ali ni nikjer učitelja, ki bi jo znal narediti zanimivo!? Naša je imela lani skoraj cvek, letos pa štirko. Nič mi ni jasn.
Naslednjo jesen mamo pa potem še tamalga, ki gre v prvi razred. Sploh si ga ne predstavljam.

lp

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
10.6.2009 11:53:28   
Luni
Kaj naj: hvalim ali grajam? user posted image
Bom najprej  pohvalila: tavelik v šestem ima zelo lepe ocene, verjetno bo samo likovna 4 (antiumetnik), ostalo 5. Tamal (sicer še ni najstnik) v drugem razredu:  user posted image  -čakam opisne ocene.... do sedaj o.k.
Sicer pa: tavelik len za učit 100 na uro, živce mi bo skravžlal, za vsak predmet mu moram prigovarjat, da se je treba učit. Kolikor on malo za šolo naredi user posted image . Sicer, ko se nečesa loti (npr. plakat) je pa občudovanja vreden. Zgodovina, geografija, naravoslovje: user posted image  Če je potrebno malo več prebrat in se naučit: ojoj! Še dobro, da ima prismojeno mami, katera se uči z njim user posted image
Tamal je pravo nasprotje: skrben, dosleden, priden. Naredi vse, kar mora, brez priganjanja; me prosi, če  za kakšno stvar ne ve, kako naj se je loti (predvsem govorne vaje) 

_____________________________



(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
10.6.2009 12:20:41   
sanja nk.
joo user posted image moja dva pa imata najraje zgodovino, športno, geografijo, pa jezike...ne marata pa fizke in matke user posted image ..
ker se jima že tako ne da učit...aja no jaz pri mojh dveh zahtevam vsaj to, da imata 3.minimalno..ker 2 bi pa mogla imeti že z tem da sta samo tam in poslušata, je pa tako ne , če ju kaj zanima, vesta vse , drugače pa temauser posted image ....ker se jima ne da učit...

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
10.6.2009 15:37:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.
aja Kerensa dej mi povej, kaj imaš ti mogoče rjavega psa, bolj majhnegauser posted image user posted image

Imam... uradno je Avša, po domače pa Gospa Pes. Kje si me pa TI videla? user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
10.6.2009 18:56:07   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.
aja Kerensa dej mi povej, kaj imaš ti mogoče rjavega psa, bolj majhnegauser posted image user posted image

Imam... uradno je Avša, po domače pa Gospa Pes. Kje si me pa TI videla? user posted image


To je pa skrivnost user posted image ,....ma mal sem vohunlauser posted image o tebi......sej ne user posted image
samo enkrat si povedala da si iz stare Ljubljane, pa ker poznam osebo, ki te poznauser posted image , vem tvoj opis...pa sem zadnjič se šetala z svojim podmladkom ravno po tvojem trgu user posted image , pa si prišla vn...z malim črnolascem, pa lepo pesouser posted image ...sej al me je matralo da te pocukamuser posted image , samo kaj ko sem mela mulota sabo, pa potem ne morem....tam še njima pojasnjevat kdo si user posted image ..., pa sem šla kar naprej...


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
10.6.2009 19:01:15   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mojega 11,5-letnega Gospoda v petek čaka še zgodovina (ustno spraševanje) in če dobi pozitivno oceno, bo naredil 6. razred 9-letke.

Če pa ne bo pozitivna ocena, potem... bom pa prihranila 300€ za učbenike za 7. razred 9-letke. user posted image



Če sem jaz prav seznanjena se 6. razreda ne da ponavljat. Šele v zadnji triadi naj bi bilo možno ponavljanje. Vsaj tako so mi povedali starši enega otroka, ki je v šoli zelo slab, ampak ponavljal pa kljub enkam ne bo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
10.6.2009 20:16:55   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mojega 11,5-letnega Gospoda v petek čaka še zgodovina (ustno spraševanje) in če dobi pozitivno oceno, bo naredil 6. razred 9-letke.

Če pa ne bo pozitivna ocena, potem... bom pa prihranila 300€ za učbenike za 7. razred 9-letke. user posted image



Če sem jaz prav seznanjena se 6. razreda ne da ponavljat. Šele v zadnji triadi naj bi bilo možno ponavljanje. Vsaj tako so mi povedali starši enega otroka, ki je v šoli zelo slab, ampak ponavljal pa kljub enkam ne bo.




to resno user posted image , kaj potem ima lahko vse šut ...

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
10.6.2009 20:45:39   
al1*
To glede ponavljanja pa ne bo držalo - pri moji je ena ponavljala celo v 1. triadi. Je pa res, da se morajo starši strinjati s ponavljanjem.

_____________________________

lp


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
10.6.2009 21:02:31   
resnično srečna
jaz raje ne bom o tem...športnik je...pa je potem šola sama muka...pa še gimnazija...za angleščino vemo, da jo bo na koncu poletja imel v malem prstu...kaka biologija bo po mojem tud še problem...fizika pa matematika sta pa samo teorija za naštudirat...sej kar je treba zračunat mu gre...

mater ni pa zicleder pa dudlar...

no ja mapak vseeno je najbolj naš...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
10.6.2009 21:46:10   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

jaz raje ne bom o tem...športnik je...pa je potem šola sama muka...pa še gimnazija...za angleščino vemo, da jo bo na koncu poletja imel v malem prstu...kaka biologija bo po mojem tud še problem...fizika pa matematika sta pa samo teorija za naštudirat...sej kar je treba zračunat mu gre...

mater ni pa zicleder pa dudlar...

no ja mapak vseeno je najbolj naš...




enako pri meni, sej če tako gledamuser posted image , kaj pa imajo tako od življenja ko samo knjige ....

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
11.6.2009 8:20:55   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.
To je pa skrivnost user posted image ,....ma mal sem vohunlauser posted image o tebi......sej ne user posted image
samo enkrat si povedala da si iz stare Ljubljane, pa ker poznam osebo, ki te poznauser posted image , vem tvoj opis...pa sem zadnjič se šetala z svojim podmladkom ravno po tvojem trgu user posted image , pa si prišla vn...z malim črnolascem, pa lepo pesouser posted image ...sej al me je matralo da te pocukamuser posted image , samo kaj ko sem mela mulota sabo, pa potem ne morem....tam še njima pojasnjevat kdo si user posted image ..., pa sem šla kar naprej...

Še dobro, da ženski nisi nič rekla, ker ji najbrž ne bi bilo nič jasno... oseba, katero si opisala, namreč nisem bila jaz... imam majhnega rjavega psa in majhnega črnolasega otroka, ampak je pa nekaj drugega, kar se ne ujema, tako, da... slabe informatorje imaš... če te kaj zanima o meni, naslednjič raje vprašaj direktno mene - bo bolj ziher... aja, no, pozabljam, da smo na RR - tukaj drugi več vedo o meni, kot jaz sama. user posted image

O kavi pa ne duha, ne sluha...

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
14.6.2009 0:07:04   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.
To je pa skrivnost user posted image ,....ma mal sem vohunlauser posted image o tebi......sej ne user posted image
samo enkrat si povedala da si iz stare Ljubljane, pa ker poznam osebo, ki te poznauser posted image , vem tvoj opis...pa sem zadnjič se šetala z svojim podmladkom ravno po tvojem trgu user posted image , pa si prišla vn...z malim črnolascem, pa lepo pesouser posted image ...sej al me je matralo da te pocukamuser posted image , samo kaj ko sem mela mulota sabo, pa potem ne morem....tam še njima pojasnjevat kdo si user posted image ..., pa sem šla kar naprej...

Še dobro, da ženski nisi nič rekla, ker ji najbrž ne bi bilo nič jasno... oseba, katero si opisala, namreč nisem bila jaz... imam majhnega rjavega psa in majhnega črnolasega otroka, ampak je pa nekaj drugega, kar se ne ujema, tako, da... slabe informatorje imaš... če te kaj zanima o meni, naslednjič raje vprašaj direktno mene - bo bolj ziher... aja, no, pozabljam, da smo na RR - tukaj drugi več vedo o meni, kot jaz sama. user posted image

O kavi pa ne duha, ne sluha...


Okey kakor rečeš user posted image (D. E.)....sej beseda je slučajno nate nanesla , no oziroma na njouser posted image ..
hmmm jap kava.....drugič ko te srečam te pocukam, če ne pa pač tisto povabim, ki ima tudi rjavega psa in črnoilasca....verjetno se je ne bo branilauser posted image
fsm

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
14.6.2009 0:15:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.
(D. E.)

Kaj pa je to?

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
14.6.2009 17:24:33   
anajmad
Mi smo zaključili tnxgot....Ima -zdej potanovem -vzoren uspeh. Zdej pa že imam probleme,kje bom nabavila delovne zvezke in knjige za gimnazijo,ker jih moramo starši sami nabaviti. Nesla sem že seznam v DZS in so rekli,da bodo probali zrihtati.
No v jeseni,pa v nove borbe naprejuser posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
14.6.2009 22:06:24   
Nyah*
Knjig pa nikar ne kupuj novih, pozanimaj se pri tistih, ki sedaj zakljucujejo prvi letnik, pa kupi rabljene, ze delovni zvezki te bodo full stali, ne bos valda se za nove knjige dajala....

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
14.6.2009 22:18:16   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Nyah RR

Knjig pa nikar ne kupuj novih, pozanimaj se pri tistih, ki sedaj zakljucujejo prvi letnik, pa kupi rabljene, ze delovni zvezki te bodo full stali, ne bos valda se za nove knjige dajala....


točno tako, prvi ali drugi teden septembra so v btc-ju in v križankah (to vem za lj, za druge kraje ne, sm pa 100% da so tam tudi) sejmi rabljenih knjig (in tudi delovnih zvezkov) za srednje šole. lahko jih pregledaš in vse preden kupiš (če se ti zdi preslabo ohranjen pač ne kupiš). poleg tega obstaja tut par 'šolskih' antikvariatov, kjer se tudi dobijo učbeniki.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
14.6.2009 22:55:45   
Anonimen
za knjige za gim, lahko tudi tukaj gor napišeš kar rabiš, ker jst sm si vse v gim kupovala, pa če je le kaj enakega, ti z veseljem ugodno prodamuser posted image

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
15.6.2009 16:04:54   
sanja nk.
tudi jaz grem počasi na dzs oddat seznam, da mi dostavijo, za mojega gimnazijca.....ravno danes vrgel torbo v kotuser posted image
samo kaj niso učbeniki v srednji šoli brezplačni, ker nekatere sprašujete user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
15.6.2009 16:12:06   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

tudi jaz grem počasi na dzs oddat seznam, da mi dostavijo, za mojega gimnazijca.....ravno danes vrgel torbo v kotuser posted image
samo kaj niso učbeniki v srednji šoli brezplačni, ker nekatere sprašujete user posted image



odvisno od šole do šole, ampak večina lj. gimnazij nima brezplačnih učbenikov ali celo učbeniškega sklada. naša šola ga je mela, ampak je bil fuuuul mejhn in je blo težko zravn pridt... tko da smo si s starši mal stroške delil skoz celo gimnazijo.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
15.6.2009 20:39:25   
anajmad
Mal sem že prej povprašala.Sam na žalost ker učbenike iz leto v leto spreminjajo. Učbeniški sklad jih posodi samo štiri knjige,ostalo moramo sami kupiti. Eh,kaj čmo.
Moram pa pohvaliti našo tavečjo princes,ker danes je bila zopet pri županu(Klokočovnik) za priznanje najboljših učencev občine Izola. Mati je kar pokala od ponosa.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: konec leta se bližaaaa :)..seveda šolskega
26.9.2009 0:12:42   
Mia007
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Mal sem že prej povprašala.Sam na žalost ker učbenike iz leto v leto spreminjajo. Učbeniški sklad jih posodi samo štiri knjige,ostalo moramo sami kupiti. Eh,kaj čmo.
Moram pa pohvaliti našo tavečjo princes,ker danes je bila zopet pri županu(Klokočovnik) za priznanje najboljših učencev občine Izola. Mati je kar pokala od ponosa.


Moj sine je bil tudi zlati maturant in so se tudi slikali z županom, bili v časopisu, ampak ti pa moram reči, da ravno po šivih nisem pokala. Ponosna sem pa  nanj.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Za deklico
pipika 13

Katero ime vam je najbolj všeč?

Julija (41%)

Rebeka (15%)

Zoja (44%)


Število vseh glasov: 481

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!