|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   konec moje nosečnosti
24.10.2005 12:52:22   
mirjamca
... se je zgodil v začetku oktobra, v 21 tednu, ko je na rednem UZ pregledu G ugotovil, da fantku ne bije več srce. Kar tako, brez kakršnegakoli opozorila, zapletov, težav. In tako ne brskam več po forumu Februarčice ampak delim usodo in žalost z vsemi vami tukaj.
Kdaj bom jaz zaslišala jok mojega malčka v porodni sobi? Zdi se mi, da sem že kako leto skupaj noseča: najprej spontani splavi katerim naj bi bila vzrok pregrada, ki so mi jo odstranili, potem ta zadnja nosečnost. Zdi se mi, da sem neprestano na bolniški, da je moj veder obraz le maska za katero skrivam svojo žalost, ki velikokrat kar iznenada udari na dan.
Nisem depresivna, nisem brez upanja, vem, da se bo tudi zame prej ali slej nosečnost končala srečno na koncu .... sedaj sem le žalostna ... žalostna, da se je končalo tako kmalu in na tak način.
Čas se včasih res začne vleči.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: konec moje nosečnosti
24.10.2005 13:03:41   
pika74
žal mi je, da se ti je to zgodilo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

en objem user posted image  - pa da bi se čim hitreje prijela nova pikica in odplavala žalost.

Lp


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu mirjamca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: konec moje nosečnosti
24.10.2005 13:09:51   
darja72
Mirjam, ne bit žalostna, čeprav vem, da je zelo težko. Bo tudi zate prišel čas, brez skrbi. Bo kmalu sneg po hribih, tam se potem lažje pozabi...In držim pesti, da boš kmalu imela svojega otročka.
lp Darja

(odgovor članu mirjamca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: konec moje nosečnosti
24.10.2005 13:13:21   
PBJ
Hudo mi je zate user posted image user posted image   in verjemi, da boš tudi ti zaslišala jok svojega otročička. Ja, življenje nekatere močno preizkuša, a te preizkušnje ti bodo dale nove moči.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu mirjamca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: konec moje nosečnosti
24.10.2005 13:19:52   
ElaM
Drži se.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: konec moje nosečnosti
24.10.2005 15:45:49   
smrka
Drži se, tudi tebi bo posijalo sonce. Usoda je včasih kruta.

(odgovor članu mirjamca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: konec moje nosečnosti
24.10.2005 18:59:57   
anajmad
Iskreno sožalje ob izgubi sinčka.Vem kaj preživljaš,sama sem dala to skozi.
Vse besede so odveč......Drži se miuser posted image .
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu mirjamca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: konec moje nosečnosti
24.10.2005 19:07:17   
india
Žal mi je zate in upam, da bo kmalu konec tvoje žalosti! Tudi sama sem dvakrat dala to skozi, enkrat celo v 6. mesecu nosečnosti,ko sem izgubila dvojčka. Verjemi, srce se mi je trgalo, a čez dva dni manj kot eno leto sem rodila hčero.
Drži se in naj vesela maska kmalu postane resnična!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: konec moje nosečnosti
24.10.2005 19:12:56   
Anonimen
Joj boga! Tako mi je hudo, ko berem takšne poste! Kaj ti naj sploh rečem?
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: konec moje nosečnosti
24.10.2005 20:33:25   
Ninica
Iskrene sožaljeuser posted image user posted image user posted image  kako hudouser posted image user posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: konec moje nosečnosti
24.10.2005 20:53:33   
POCA
V tem trenutku sem vse svoje najlepse zelje zate naslovila Njemu tam zgoraj. Rada bi ti povedala samo za izkusnjo moje kolegice, kateri se je cas vleke podobno kot tebi. Ima skoraj neverjetno zgodbo, po dvanajstih spontanih splavih se ji je v štiridesetm letu rodila prvorojenka. Bila je ze na robu obupa in sprasevala se je o smislu zivljenja. Toda upanja in vere ni izgubila. Imej oz. ohrani to moc in ne odnehaj. Tudi zate bo posijalo sonce- verjemi v to!!!

(odgovor članu mirjamca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: konec moje nosečnosti
24.10.2005 21:00:22   
CIPRESA
joj grozno user posted image user posted image user posted image user posted image mirjamca tako kot druge tudi jaz verjamem da ti bo enkrat uspelo čeprav vem da so te besede odveč. 

(odgovor članu POCA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: konec moje nosečnosti
24.10.2005 21:13:15   
petra*
Mirjamca, pozdravljena... sedaj si žalostna. Ja, res je. Izguba, ki boli. Najtežje in najbolj žalostno materinstvo.In res je. Potreben je čas. Čas, da se navadiš na izgubo in jo sprejmeš pravzaprav  se naučiš živeti z njo. In ko preteče nekaj časa ti bo lažje.Do takrat pa pusti solzam pot. Tudi to je potrebno.Misim nate in ti želim veliko moči in poguma,Petra*

(odgovor članu mirjamca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: konec moje nosečnosti
15.2.2006 13:14:31   
Pupica
Sej bo tudi za tebe sonček posijal. Še vedno je.Za vsakim dežjem.user posted image

(odgovor članu mirjamca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: konec moje nosečnosti
26.2.2006 16:57:47   
Tanya
Pusti si žalost in bodi žalostna koliko hočeš. Jokaj user posted image . Ne skrivaj se za masko smeha. želim ti, da ti kmalu posije sonček sreče, ki se mu reče otroški jok.
user posted image

(odgovor članu mirjamca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: konec moje nosečnosti
15.10.2008 23:41:31   
đioniz
vsaka beseda je odveč.Tudi jaz sem izgubila mojo malo Klaro in to v 37 tednu nosečnosti.Prav tako je tudi meni delal ginekolog uz.Dete je bilo mrtvo.Mojega sončka ni bilo več.Moja Klara je imela narejen pravi vozel na popkovini in 3x ovito okrog vratu.Sesul se mi je ves svet.Nisem vedela kako naj sploh živim naprej.Po hudih psihičnih preizkušnjah sem zanosila ponovno.Rodila sem Tinkaro,ki pa je sonček za obe hkrati.Sedaj mi je veliko lažje.Drži se.

(odgovor članu Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: konec moje nosečnosti
16.10.2008 0:48:23   
enkratna
draga mirjamca,

ob tvoji zgodbi jokam, te solze se še mešajo z mojimi solzami (v 16/17 tednu mi je odtekla plodovnica, in sem morala 7.10. letos roditi oz. splaviti čisto zdravega fantička, za katerega je bilo vse skupaj prezgodaj, da bi ga rešili... za mano sta sicer še 2 SS v 7T, sem še brez otrok). 

Všeč mi je to, kar praviš - da nisi depresivna, da ne izgubljaš upanja - kajti tudi sama se bodrim, mož mi je v močno oporo. Vendar ne gre brez te žalosti, ta izkušnja me je tako zaznamovala, kot še nobena... . Če je čez dan še kolikor toliko vse OK, pa me ponoči izmučijo sanje, kjer bodisi podoživljam nosečnost, rojstvo, ali pa se v sanjah pojavljajo otroci....

Imaš moj objem.

(odgovor članu mirjamca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: konec moje nosečnosti
16.10.2008 20:19:09   
Noseckica
Mirjamca, user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: konec moje nosečnosti
16.10.2008 22:41:45   
murkica
Vsem puncam, ki se vam je to pripetilo pošiljam en ogromen user posted image  in jokam z vami.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: konec moje nosečnosti
17.10.2008 8:54:38   
Lusa
Jokaj ,ko ti bo za jokat ,nasmej se ,ko ti bo za smejat.Ne drži solz v sebi ,ker ti bo tako lažje.
Sama sem izgubila pri skoraj enem letu starosti mojo princesko ,točno 6mesecev po njeni smrti v 16tednu nosečnosti mojega fantka in sedaj imam v rokah 9mesečno princesko.Še pred vsemi temi tragedijami pa sem rodila še eno mojo 5letno princesko.
Bolečina je zdaj velika ,ampak vedi vedno manjša bo  in sčasoma boš tudi ti dobila dovolj volje in poguma za nov podvig-novo nosečnost.Iz srca ti želim ,da boš 1x postala mamica ,ker si zaslužiš.user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: konec moje nosečnosti
17.10.2008 9:12:05   
copka
Verjamem, da je tezko in upam, da si, mirjamca, v teh treh letih uspela zaslisati tisti magicni jok v porodni sobi. 

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: konec moje nosečnosti
17.10.2008 9:22:34   
Šarki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: konec moje nosečnosti
17.10.2008 9:44:36   
Vrtnica79
Žal mi je, ampak ne pozabi da za dežjem vedno posije sonceuser posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu mirjamca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: konec moje nosečnosti
17.10.2008 9:48:04   
Vrtnica79
konec moje nosečnosti
24.10.2005 12:52:22



mirjamca





Objave: 49
Član od: 28.6.2004
Kraj: tržič
Status: odsoten



Uuuu, sem komaj zdaj videla datum objaveuser posted image  A je morda kakšna nova novica od Mirjamceuser posted image



< Sporočilo je popravil Vrtnica79 -- 17.10.2008 9:50:08 >


_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu mirjamca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: konec moje nosečnosti
17.10.2008 21:07:58   
Noseckica
Pod tem nickom se je zadnjič javila 6.7.06.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?