|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   konizacija
30.1.2006 16:12:55   
agnes
Eno vprašanje. Pojedla sem prvo škatlo klomifena. Ni rezultata. V istem mesecu pa mi je še g. delal odščip in me sedaj čaka konizacija. Imate s tem postopkom kakšne izkušnje. Lani sem bila na laparoskopiji zdaj pa tole. Kako dolgo ostaneš v boljici ipd. Če imate kakšno informacijo iz prve roke, bom zelo hvaležna.
Hvala, Agnes

_____________________________

Biti moramo pripravljeni, da se odpovemo življenju, ki smo ga načrtovali, da bi zaživeli življenje, ki čaka na nas. -j.c.-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: konizacija
30.1.2006 17:44:15   
Anonimen
Imela sem jo pred petimi leti. En dan je poseg, naslednji dan sem pa šla že domov, nič posebnega. Pa ene tri tedne bolniške ti dajo, da doma počivaš in da se stanje umiri.
Vso srečo ti želim in brez skbri bodi.

(odgovor članu agnes)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: konizacija
30.1.2006 18:46:07   
Stajerka
Jaz sem imela lasersko konizacijo pred tremi leti in sem šla po dveh dneh domov, ena druga, ki je prišla dopoldan v sobo, pa je odšla še isti dan.

Edini problem pri teh posegih je ta (to so mi povedala druga dekleta), da lahko čakaš po več dni na operacijo, saj če se kakšna opracija pred tabo zavleče, ni nujno da prideš tisti dan, ko si naročena na vrsto.

Je pa  to "čista rutina" in po njej sem normalno zanosilauser posted image in rodila otročička.

Kar pogumno.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: konizacija
31.1.2006 8:40:36   
Vilma
Na konizaciji sem bila avgusta lani.
V Kliničnem centru sem ostala dva dni.
Potem pa sem dobila še 14 dni bolniške.
Mene je bilo veliko bolj strah izvidov kot samega posega.
Tisto tkivo, ki ga odrežejo namreč pošljejo na histološko preiskavo.
Izvide pa dobiš ene 14 dni po operaciji.

Nič se bat, vse bo v redu user posted image

(odgovor članu agnes)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: konizacija
31.1.2006 10:22:06   
LUNA06
Pozdravljene!
A mi lahko prosim katera razloži kaj točno je konizacija?

Hvala!
LP

(odgovor članu agnes)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: konizacija
3.2.2006 10:35:07   
agnes
za Luno06
Konizacija je postopek, ko odstranijo iz materničnega vratu predrakasto spremenjene celice. Meni je G povedal, da moj rezultat odščipa CIN3 pomeni, da je to zadnja faza pred rakom, zato komaj čakam, da tega hudiča ven spravijo. Je rekel, da najprej to poštimamo in potem še enega otroka zacopramo pa bo.
Lp, Agnes

_____________________________

Biti moramo pripravljeni, da se odpovemo življenju, ki smo ga načrtovali, da bi zaživeli življenje, ki čaka na nas. -j.c.-

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: konizacija
8.2.2006 18:49:25   
freha
Živjo, jaz sem tudi imela lletz konizacijo pred dobrimi 3 meseci. Sam poseg mi je bil čist na izi ( no mogoče mi je blo mal neprijetno, ampak itak zaspiš ), tud kasnej sem se res mogla prsilt da sm mirovala, ker sem se počutla super. Rezultati so bli ok, zdej sem prepričana da bom tud donosla brez problema, ker dans so že pravi maherji za te operacije. Vse bo v redu tudi pri tebi, ne skrbi in drži se!user posted image    

(odgovor članu agnes)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: konizacija
9.2.2006 16:01:01   
Klarissa
alo,
meni so 12.1. delali lletz konizacijo in bila sem 4 dni notri in vsega skupaj 21 dni bolniške. striktno počivanje 7 dni, potem naslednjih 7 dni poači na noge in zadnjih 7 dni uvajanje v normal življenje. 10 dan po posegu sem dobila izcedek, potem še krvavitev, zdaj pa je tak user posted image . upam,da bo po njej vse čistouser posted image .
je pa hudo, ko je treba bit 6 tednov brezuser posted image .
je pa tudi odvisno kako obliko konizacije ti bodo delali: klasično, laser ali lletz. pri cin3 verjetno kar klasično, ki je najhujši poseg v telo.
pazi nase!!!
lp

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: konizacija
10.2.2006 19:32:38   
freha
mislim da se odločijo o vrsti posega glede na razširjenost neoplazije. tud jst sm mela cin III pa so mi vseen nardil manjši poseg. jst sm lahk šla drug dan domu, s tem da sem mogla prit že en dan prej not. drgač pa mislim, da je anestezija nepotrebna, če te ni strah, ker vem da ta poseg delajo tud ambulantno z lokalno anestezijo, in jaz bi to rajš mela, vsaj ne čakaš na vrsto, pa še sam poseg traja 15 minut s kolposkopijo vred.
tud jst sm mela 6 dan po posegu rahlo krvavitev (sam en dan), kar je kokr pogosto.

če pa še koga slučajno zanima kej, bi z veseljem pomagala.
hvala punce da sodelujete na tej temi
pa pa

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: konizacija
23.2.2006 12:08:44   
Anja22
24.1.06 sem imela umetni splav, potem pa so mi še odščipnili tkivo ter ga dali v citološko preiskavo. Po 4 tednih sem dobila izvid na katerem je pisalo: ZA KONIZACIJO / CIN I, II. In da se moram za nadaljne zdravljenje zglasiti opri izbranem ginekologu. Zdaj pa ne vem, ali so mi že izvedli konizacijo ali še ne. Katera ve?

LP, Anja

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: konizacija
23.2.2006 23:02:07   
Anonimen
jaz sem imela konizacijo pred petini leti. in ni nic kaj hudega ! zjutraj so me sprejeli v bolnisnico malo zatem naredili konizacijo. Drugi dan sem sla domov se prej me je pregledal dohtor potem pa na bolniski okrog 3 tedne. ni nic hudega kar pogumno!!

(odgovor članu agnes)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: konizacija
25.9.2007 14:14:15   
tanja11
Tudi mene čaka LLETZ konizacija, diagnoza CIN 3.  Javiti moram prvi dan naslednje menstruacije, nato mi bodo določili termin za operacijo.  Ko berem ta forum, mi je lažje pri srcu, ker sem sprva mislila, da bo hudo in me je bilo zelo strah, pa po vaših izkušnjah vidim, da ni nič hudega.

Punce, najlepša hvala!

Ko bom dala to skozi, se javim.

LP,

Tanja



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: konizacija
31.10.2007 22:21:35   
polaris
Kar brez strahu, sploh ni hudo. Sama sem jo imela pred slabim letom, ostala 3 dni v bolnišnici in nadaljnje 4 tedne počivala doma. Sam poseg se opravi pod popolno narkozo in ko se zbudiš je vse hudo že mimo. Kar pogumno!
Polaris

(odgovor članu tanja11)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?