|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kontracepcija
3.3.2008 19:25:54   
ZalaB
imam eno vprašanje?
ta vikend sem začela uporabljati kontracepcijke tabletke yarina in zaenkrat nimam nobenih problemov. Zanima me samo če zaščita prime takoj(sepravi s prvo tabletko ki sem jo pojedla) ali moram še počakati nekaj časa in uporabljati drugo zaščito(npr. kondome)?
že vnaprej se zahvaljujem za vse odgovore
Zalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kontracepcija
3.3.2008 19:59:31   
baguSka
Kr pocaki. Ze tko niso tabletke glih 100%! Jaz sem jih jemala, pa sem kljub temu vedno uporabljala metodo, da smo ven spuscal.user posted image  Zihr je zihr, ne!? No, samo da sem jaz sele pred kratkim po vseh teh letih zvedla, da itak sploh ne morem zanost..

(odgovor članu ZalaB)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kontracepcija
3.3.2008 20:07:07   
Kaliope
delovat začnejo takoj, sem pa tudi jaz, ko sem jih še jemala, dodatno uporabljala isto metodo kot baguska - nikoli mu ni prišlo v meni ... ziher je res ziher ... ti pa priporočam, da se malo spremljaš, kak bojo po čustveni plati tabletke nate delovale ... name niso dobro in na mojih kar nekaj prijateljic tudi ne (vse smo začutile počasno rahlo čustveno otopelost, zmanjšanje potrebe po seksu in težje smo se vzburile ... ti res povem - par dni potem, ko sem jih nehala jemat, je bilo vse to za 100 % boljše). Seveda smo si pa različni in na ene na tak način sploh ne vplivajo ... 

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kontracepcija
3.3.2008 20:08:51   
baguSka
vse to kar je nastele kaliope + glavoboli.. ko sem nehala, je minilo tud mene.. user posted image  no tej znaki, sexat sem valda zacela bolj!

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kontracepcija
3.3.2008 20:21:26   
mami_miki
tabletke so 98% zaščita...pa takoj primejo, ko prvo vzameš...


(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kontracepcija
3.3.2008 20:22:23   
uršika***
Šele sedaj, ko sem prebrala, da sta začeli večuser posted image , sem ugotovila, da jaz tudi. Kar nekak bolj paše.user posted image
midva pa nisva nč ven dalauser posted image , vedno not in to 7 let. Edino prvi mesec sva pazla

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kontracepcija
3.3.2008 20:24:57   
uršika***
Pa je katera zanosla kljub temu, da je REDNO jemala KT?

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kontracepcija
3.3.2008 20:30:44   
Kaliope
IZVIRNO SPOROČILO: uršika***
Kar nekak bolj paše.user posted image



ja, to pa res ... tudi meni ... ful bolj user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: uršika***


midva pa nisva nč ven dala, vedno not in to 7 let.


midva sma pa samo enkrat to "sprobala", pa mi je ob strahu pred zanositvijo šlo na žicve predvsem to, da mi je še kar nekaj časa po malem ven teklo in sem mela skoz mokre hlačke ... grrr user posted image ... občutljivost, pač user posted image


(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:00:48   
uršika***
Ja ven pa res vedno vse steče. Pač nima kam drugam it, kot po poti kot je pršlo notuser posted image . Jaz si ponavadi hitro robček dam med noge in hitro na WC

                                     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:02:54   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: uršika***

Pa je katera zanosla kljub temu, da je REDNO jemala KT?


Ja. No, ne vem ce redno, tko sta rekla. Obe ki jih poznam.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:04:27   
baguSka
da mi je še kar nekaj časa po malem ven teklo in sem mela skoz mokre hlačke ...


kaj pa ko bos otrocke delala?? :))) sej mas pripomocke za to.. brisacko, pa vlozek.. sej tok dolg pa tud ne tece..!?

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:10:02   
Kaliope
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

da mi je še kar nekaj časa po malem ven teklo in sem mela skoz mokre hlačke ...


kaj pa ko bos otrocke delala?? :))) sej mas pripomocke za to.. brisacko, pa vlozek.. sej tok dolg pa tud ne tece..!?


hmmm ... ja ne vem, kak bo takrat ... bom mogla potrpet, ne user posted image saj sem mela vložek, pa mi je vseeno šlo na živce ... saj pravim, glede tega sem mogoče preveč občutljiva, a dokler se temu še lahko izognem, se vsekakor bom ... kondomi so super pogruntavščina user posted image vse not ostane ;)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:11:07   
baguSka
kondomi so super pogruntavščina vse not ostane ;)


ja, ce uzivas z njim.. :))) oz uzivata!user posted image

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:11:50   
nevica
če jemlješ tabletke redno vsak dan ob približno enaki uri je skoraj nemogoče,da zanosiš.Druga pesem pa je če pri jemanju nisi dosledna.Jemala sem 7 let pa nikol ni ven dal(brezveze),je tak dosti boljšeuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:15:29   
Kaliope
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

kondomi so super pogruntavščina vse not ostane ;)


ja, ce uzivas z njim.. :))) oz uzivata!user posted image


ja, res. sva oba z njimi zelo zadovoljna. na srečo ... user posted image drugače bi mogla res pravo študijo okoli kontracepcije naredit ...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:21:20   
ZalaB
jah tko no...sm slišala za vse te stranske učinke in priznam da me je kr zaskrbel....sej kar bo bouser posted image ! zgubit itaq nimam kej...pa kadarkoli lahko neham jemat tko da ni problema ne? tud jst sm stranske učinke videla pri mojih prjatlcah sam ker nobena ne uporabla iste znamke sem pač prosila za nasplošn nasvet! čustveno kr že čutim da mi bo udarl in da bom postala jokicauser posted image ...drugače pa če se mi spolna sla zmanjša pa tudi nebo takšen problem..itaq je imam prevečuser posted image !! hvala za odgovore

(odgovor članu ZalaB)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:24:37   
ZalaB
glede kondomov pa...niso tako slabi! sam k si lih v elementu se spomneš nanje...in pol cela aerobika da tole daš gor! s kondomom sexam že 1l7m in mi je že kr mal pasal da končno lahko grem u postlo brez razmišlanja kako bom mogla sredi največjega užitka natikati gor to že skor imenovano mojo morouser posted image ....

(odgovor članu ZalaB)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:25:03   
baguSka
je skoraj nemogoče,da zanosiš


ampak skoraj se nikoli ni blo 100%, ne?

(odgovor članu nevica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:27:43   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
No, samo da sem jaz sele pred kratkim po vseh teh letih zvedla, da itak sploh ne morem zanost..


Ojej, Baguskauser posted image Tega pa nisem vedela...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:29:36   
baguSka
Ojej, Baguska Tega pa nisem vedela...


No, cudezi baje se obstajajo ne!?user posted image  Upanje pa tud umre zadnje..

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:36:04   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ojej, Baguska Tega pa nisem vedela...


No, cudezi baje se obstajajo ne!?user posted image  Upanje pa tud umre zadnje..


user posted image
Jaz držim pesti zate, da boš imelauser posted image kolikor si jih želiš!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kontracepcija
3.3.2008 21:38:44   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ojej, Baguska Tega pa nisem vedela...


No, cudezi baje se obstajajo ne!?user posted image  Upanje pa tud umre zadnje..


user posted image
Jaz držim pesti zate, da boš imelauser posted image kolikor si jih želiš!user posted image user posted image user posted image



2 user posted image  hvala.. ;)

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kontracepcija
4.3.2008 8:57:44   
Lepotica
Nevica, si že mamica?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kontracepcija
4.3.2008 9:08:33   
bučkabb
jaz sem jedla tablete 8 let in nisem imela nobenih večjih problemv.

se mi pa zdi brezveze, da nekatere jemljejo tablete in pol še kondom zraven uporabljajo da bo ja 100%. ne vem no koga flancajo z vsem tem sebe al partnerja. jaz sem jih jedla redno in nikol nisma ven dala ampak sva uživala do konca, saj je to čar tabletk, da ti ni treba pazit, a ne.
pravtako sem se pa odločila za tabletke ravno iz razloga, ker se mi zdi sex s kondomom kot lizanje sladoleda skozi šipo, ali pa da mora partner ob največjem užitku ven potegnt in ne sme noter spustit. a vam paše če partner neha tik preden vam povzroči orgazem.

jaz mislim, da če jih res jemlješ redno ni možnosti da zanosiš, tiste ko so pa jih jemala in zanosle, so pa sigurn jemale bolj površno in vmes kakšno pozable vzet.

moje mnenje pač.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kontracepcija
4.3.2008 9:09:54   
Lepotica
bučka pa si že mamica?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?