|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kontracepcija
24.2.2010 12:06:34   
*raci*
Živjo!

Ne vem, če tole paše glih sem amapk vseen. Zgodil se mi nekaj totalno blesavga. Če lahko verjamete so mi zginle kontracepcijske  tablete Cerezzete.user posted image ( mislim, da so po pomoti romale v smeti). Porabila sem za en teden tabletk. Zanima me kaj naj naredim,? Imam še eno škatlico, ali naj jo kar začnem jemat od začetka, bo zaščita 100%? Mater kaj se vse človeku ne nardiuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 25.2.2010 6:17:16 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO-KONTRACEPCIJA
24.2.2010 12:10:43   
Anonimen
ja itak da začni jemat..zaščita bo pomoje 100% po 1 tednu tko kt da bi pač začela jest na novo..mogoče je pa vseeno boljš da bi poklicala -boš saj ziher ne pa da ti mi kle govorimo vsak po svoje

(odgovor članu *raci*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO-KONTRACEPCIJA
24.2.2010 15:32:25   
ledenaa
ne bo zaščita 100% kje pa
Uporabljaj še dodatno zaščito

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO-KONTRACEPCIJA
24.2.2010 15:55:30   
luan
Če si jih jemala že en teden in vmes nisi prekinila niti za en dan si po navodilih, katera so priložena v teoriji zaščitena.Saj naj bi po enem tednu že služila svojemu namenu.
Drugače pa začneš od začetka in se moraš vsaj prvi teden dodatno zaščititi.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUJNO-KONTRACEPCIJA
25.2.2010 19:12:41   
ninca19
če si pozabla vzet eno tabletko, vzameš iz nove škatlice, pa dallje ješ normalno. si 100% zaščitena.

_____________________________

Nina

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kontracepcija
25.2.2010 19:19:36   
Anonimen
če pozabiš 12 ur potem nisi zaščitena

(odgovor članu *raci*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?