|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kontracepcijske inekcije
18.2.2008 20:37:52   
daysi
Pred osmimi meseci sem zadnjič dobila to injekcijo in me zanima če mogoče katera ve, kdaj dobiš nazaj menstro. Meni so rekli, da tri do štirimesece od takrat, ko preneha delovati zadnja doza. Prosim, da mi katera pove, kako in kaj.
Hvala za vaše odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kontracepcijske inekcije
20.2.2008 22:34:56   
daysi
a ni noene takeuser posted image user posted image

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kontracepcijske inekcije
20.2.2008 22:37:50   
Lunc_a
To je odvisno od tvojega telesa in ne inekcij

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kontracepcijske inekcije
27.2.2008 10:37:37   
natasarobi
Daisy - ali bi lahko napisala kaj več o teh inekcijah? Lahko tudi na zs!

Pred leti sem brala o tem, samo je bilo rečeno, da tega v Sloveniji še ni. Sama sem jemala KT, ampak menim, da so inekcije bolj 'simpl' stvar.

THX.

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kontracepcijske inekcije
27.2.2008 10:40:16   
Lunc_a
natasarobi zasebni ginekologi (nekateri) imajo te inekcije,eni dajo zastojn,pri nekaterih pa plačaš.tudi do 20 evrov za eno.Ena inekcija drži 3 mesece,če jih redno jemlješ nimaš potem M.Na začetku prvi mesec so možni krvavi izcedki in to je to.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kontracepcijske inekcije
27.2.2008 10:47:59   
natasarobi
Lunc-a - a pa veš za kakšnega ginekologa, ki ima te inekcije?

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kontracepcijske inekcije
27.2.2008 10:55:17   
Anonimen
Jaz sem jih dobila ene dve leti in pol nazaj. 2x. Torej pol leta naj nebi imela M. Sam sm jo mela. Ful šibko sicer, ampak je bila. Dobila sem jih pa pri zasebni ginekologinji. Mislim da jih imajo sedaj že povsod.

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kontracepcijske inekcije
27.2.2008 11:50:51   
Lunc_a
Ne,nimajo jo povsod.samo nekateri redki G jo imajo.Pa še tisti,ki jih imajo jih dajo samo svojim pacientkam in ne drugim žal
natasa če potrebuješ me kontaktiraj na zs,ti jaz lahko dam 2 oz. prodam za isto ceno,ki sem jih jaz kupila.
V bistvu pa ko dobiš ampulo greš do G,ti da to tekočino v inekcijo in ti jo da v mišico in stvar rešena na 3 meseceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kontracepcijske inekcije
27.2.2008 12:02:37   
natasarobi
Lunc-a - ne ne rabim, samo tako informativno sprašujem. Sedaj smo v fazi brez zaščite.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kontracepcijske inekcije
28.2.2008 0:12:19   
* Mateja *
Moja G. je za luno, ko sem ji omenila te injekcije me je sam debelo gledala. Zame ni druge rešitve kot guma al pa teblete!! Halo!!
jaz bi tud to raj mela, kot pa uno vsak dan pit!!

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kontracepcijske inekcije
28.2.2008 9:40:52   
katra55
Jaz sem jo dobila 2x, bila je zastonj. Sem pa obakrat krvavela skoraj cel mesec. 

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kontracepcijske inekcije
28.2.2008 11:53:05   
Lunc_a
Ok,ni panike.Ponudim pač user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kontracepcijske inekcije
28.2.2008 12:03:18   
* Mateja *
Meni se zdi to zanimiva stvar, sam kaj ko je moj G. za kačami. Kaj čene lahkomkar pokličem kar v ktero amb. in prašam če to majo?

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kontracepcijske inekcije
28.2.2008 12:24:36   
Lunc_a
komot lahko pokličeš in vprašaš,samo dvomim da boš dobila.Jaz sem celo Slovenijo prečesala,če mi lahko kateri drugi G da ,pa ni šlo.Tisti,ki imajo dajo samo svojim pacientkam.zato sem si šla v Avstrijo iskat

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kontracepcijske inekcije
29.2.2008 0:04:37   
* Mateja *
A je katera omejitev pri tej zaščiti? Sam za tok stare, al pa za nevem katere samo? Al lahko to dobi kterakoli? In kako to zgleda, dobiš injekcijo in pol je zaščita to za 3 mesece, pol greš po drugo in v tem času nima M al jo maš? Povejte kej več, ker na Pušenjaku nisem z iskalnikom nič pametnega dobila!

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kontracepcijske inekcije
29.2.2008 9:43:26   
Lunc_a
Nobene omejitve ni.
Če redno jemaš depo provera potem M  v večjih primerih izgine.Ja inekcijo dobiš v mišico in si zaščitena 3 mesece

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kontracepcijske inekcije
29.2.2008 18:06:01   
_andreja_
samo deprovera je 10x bolj škodljiva kot tabletke, ker se poveča možnost osteoporoze....ko jemljete te inekcije vprašajte ginekologa kaj o tem...jaz sem jo tudi 2x dobila za naprej se pa nisem odločila..

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kontracepcijske inekcije
29.2.2008 18:36:13   
Lunc_a
inekcije niso nič drugačne od tabletk,imajo progesteron namesto estrogena in to je to.
to kar si napisala je nesmiseluser posted image

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kontracepcijske inekcije
29.2.2008 20:09:48   
* Mateja *
A se da kje kej več o tem prebrat?

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?