|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kontrola,če si 4 ure na bolniški?
21.5.2007 21:32:40   
žarnica
Kako je torej s tem? Trenutno delam 4 ure in bom še en mesec, potem bom videla,če mi bo komisija podaljšala. Torej-če oddelam 4 ure, a moram potem cel dan doma bit al lahko hodim naokrog brez skrbi,da me kdo išče?Zdaj ne mislim,da bi hodila po trgovinah,ampak kak daljši sprehod pa že paše.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kontrola,če si 4 ure na bolniški?
21.5.2007 23:23:55   
Anonimen
Jaz sicer ne vidim logike, da bi te preverjali, ker kje pa piše, od kdaj do kdaj ti delaš te 4 ure? Jaz imam recimo tak delovnik, da več ali manj vsak dan drugače delam. Razen, če te grejo preverjat, kako dejansko delaš. Samo dvomim, da se bi spuščali tako daleč. Lahko, da je možno, samo nisem še slišala za primer, da bi katero na polovični bolniški preverjali.

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kontrola,če si 4 ure na bolniški?
22.5.2007 9:52:58   
nemrak
user posted image user posted image ,
jaz sem tudi delala en mesec 4 ure na komisijo. Res piše na odločbi, da moraš potem biti doma in nikamor ne smeš. Ampak kako naj oni vedo kako jaz delam. 1X sem delala od 8-12, drugič od 15-19, 1x celo od 12-16.. Priznam, da potem nisem bila doma, ampak sem se tudi malo sprehodila. Nisem imela strogega mirovanja, vendae 8 ur na nogah, pa je bilo zame preveč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kontrola,če si 4 ure na bolniški?
22.5.2007 12:56:34   
jakaracman
Jo ste hecne, saj preverijo v službi kako si tisti dan delala in vedo ali moraš biti doma ali ne.Sploh pa imaš napisano ali imaš gibanje omejeno ali ne.Ne se hecat s tem.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kontrola,če si 4 ure na bolniški?
22.5.2007 14:30:05   
Anonimen
Detektiva ti pošlje na dom tvoj šef ali vodja kadrovske (do enega meseca bolniške) nad pa lahko tudi komisija.

Tako, da potem vejo kako si delala. Je pa res, da se z zdravnikom lahko zmeniš, kaj lahko in česa ne smeš početi. Ker četudi te ne najdejo doma morajo vprašati tvojega osebnega zdravnika, kaj ti je naložil.

Meni je moj G. rekel, da se lahko hodim kopat, da moram na sprehode, vse, čeprav na potrdilu od komisije piše, da imam gibanje omejeno samo okrog bajte. Mi je G rekel, da naj ne skrbim, ker potem itak pridejo njega vprašat kako in kaj in samo on ve povedati ker je tvoj zdravnik kaj ti smeš oz. česa ne smeš.


< Sporočilo je popravil Paštetov kruh -- 22.5.2007 14:31:18 >

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kontrola,če si 4 ure na bolniški?
23.5.2007 13:03:45   
Anonimen
Sem se pozanimala pri ZZZS, pa so mi rekli, da kontrole pri 4 urni bolniški ni. Preveč imajo dela s polnimi bolniškami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kontrola,če si 4 ure na bolniški?
23.5.2007 13:07:15   
TONČI.
Jaz sem bila v prvi nosečnosti doma. Najprej sem delala po 4h, od 4m dalje sem bila pa na bolniški. Kontrole nisem imela. Drugače pa v odločbi piše, če se lahko giblješ ali ne. Mani ni do 7m nič pisalo, da moram biti doma. Potem mi je pa pisalo, da imam lahko dnevne kratke sprehode. Drugače pa, če moraš počivati - počivaj. Gre se za zdravje user posted image  in tebe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kontrola,če si 4 ure na bolniški?
23.5.2007 13:51:21   
Taula
Če imaš potrdilo da lahko okoli hodiš ni panike..če ti pa piše da moreš biti doma je pa panika lahko.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kontrola,če si 4 ure na bolniški?
24.5.2007 21:12:38   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Če imaš potrdilo da lahko okoli hodiš ni panike..če ti pa piše da moreš biti doma je pa panika lahko.


Hvala za odgovore.
Spoh nimam še odločbe, zato pa sprašujem. ŠE dva tedna imam tako , potem pa bo osebna zdravnica dala na komisijo,če mi podaljšajo. Tako da sem sedaj še na stroške delodajalca.

NEvem,ne obremenjujem se preveč s tem,da bi mi poslali kontrolo (čeprav je vse možno), ker potem tudi ne bi smela nazaj popoldan v službo hodit, na roditeljski, govorilne,študijske. Imam prav?user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kontrola,če si 4 ure na bolniški?
25.5.2007 13:51:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

Drugače pa v odločbi piše, če se lahko giblješ ali ne.

Hecno, meni v odločbi piše, da moram biti na domu in mirovati, čeprav mi je dohtarca zabičala, da se moram čimveč sprehajati.user posted image In še celo rekla mi je, da je za nosečke itak logično, da se morajo sprehajat, razen če ni rizična nosečnost, in da naj nič ne skrbim zaradi komisije.

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?