|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kozmetika za aknasto kožo
12.5.2010 17:30:20   
emibu
Zanima me kako se "spopadate z mozolji" oziroma bolj natančno katero kozmetiko uporabljate tiste ki imate težavve z mozolji (znamka)? se pravi kateri puder ,dnevna nočna krema, tonik itd..


< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 12.5.2010 21:45:33 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KOZMETIKA ZA MOZOLJASTO KOŽO
12.5.2010 17:45:19   
Ribica **
Zdaj sem si kupila Clarisil oz. nekaj podobnega - v Müllerju jo imajo. Imam pa tonik in nocno kremo, dnevno imam pa AOK za po 20. letu, samo ocitno bi se vedno rabila tisto za 15-letnice user posted image  Pri 15h sem pa imela prav kremo na recept, nazadnje Klimicin, Skinoren mi pa ni pomagal.

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KOZMETIKA ZA MOZOLJASTO KOŽO
12.5.2010 18:38:15   
Felicita
čim manj in čim lažje - vsaj pri meni to deluje. predvsem nič pretiranega umivanja, tonikov ipd (jaz sem ugotovila da mi ravno toniki najbolj poslabšajo zadeve).

za umivanje sicer uporabljam balea piling za mlado kožo 2x tedensko (ostalo samo voda), kremo eno od oriflame-a, ki je tok lahka da je skor gel, puder pa že odkar sem začela manhattan clear face - natural mat make up.

sej ne rečem da sem brez mozoljev, še vedno mi kak ven useka kdaj, predvsem pred menstrucaijo, ma sem se znebila vsaj tistih podkožnih velikih, ki so mi največ problemov delal.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KOZMETIKA ZA MOZOLJASTO KOŽO
12.5.2010 21:20:54   
Ribica **
Ja, meni je tale Aok tonik ful zmastil kozo, ocitno ne smem kupovat za svoja leta user posted image  Potem sploh nisem nic uporabljala, zdaj pa en teden tale clerasil in je malo boljse, moram rect. Sicer se vedno precej mozoljev, ampak so bolj ob strani (kjer jih prej sploh imela nisem).

Cokolade in podbobnega junka pa ne morem nehat jest. Ceprav ponavadi na potovanjih, ko itak sam junk jemo, imam ponavadi lepso kozo user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KOZMETIKA ZA MOZOLJASTO KOŽO
12.5.2010 21:41:23   
K_a_t_i
Meni so se okrog 30. leta spustili mozolji po celi faci. Res sem bla grozna user posted image . Hodila sem h dermatologu, ki mi je predpisoval neke tablete pa kreme z AHA kislinami,... Ampak ni NIČ delalo. Potem sem šla h kozmetičarki (sestra se je ženila) in je ta z enim samim stavkom popravila vse - rekla je kako imam pa jaz SUHO kožo! Da kar srka in srka kremo. No, od takrat dalje nisem več kupovala kreme za mastno kožo, ampak sem se držala njenega navodila - umiti obraz z vodo (aja, make up-a ne uporabljam), obvezno nanesti tonik in takoj namazat z vlažilno kremo. Imam pa Garnie essential tonik in nivea kremo sensitive balance. Mozolji so pa čudežno izginili!
Samo ta podatek, katero kremo drugi uporabljajo ti pomojem ne bo veliko koristil - namreč ti moraš ugotoviti kaj paše tvoji koži.
LpK


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
13.5.2010 8:38:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KOZMETIKA ZA MOZOLJASTO KOŽO
13.5.2010 9:01:45   
pajkica2
Pomembno je nežno čiščenje da kože ne izsušiš, dovolj vlage in antioksidantov, ne preveč maščob če je koža mastna/mešana in uporaba kislin za boljše obnavljanje kože in manjše mašenje por. In kozmetika/krema ne ve koliko je vaša koža stara, zato so razne starostne omejitve pri kremah čisti nateg, pomembne so sestavine in poznavanje svoje kože. Marsikatera ima pri 40 bolj mastno kožo kot kakšna najstnica, pol pa uporablja mastne izdelke za "zrelo" kožo in valda ima potem še kup nečistoč. Dražja znamka/kupljeno v lekarni še ne zagotavlja kvalitete, lahko za manj denarja dobiš full boljšo nego.

Za čiščenje zjutraj in zvečer je najbolje uporabljati wash gel in po potrebi tonik. Mleka ne rabiš, razen če si puder z njim odstraniš. Zelo ok in poceni tonika sta Aok Klarendes Gesichtswasser in Garnier Essentials (Fresh) tonik. Gel za čiščenje je OK kakšen AOK, Scheller (da ni preveč agresiven, pa da kkrati temeljito očisti).

Dnevna krema je fino da ima SPF faktor in veliko antioksidantov. Super je npr Clinique Superdefence (normalna do mešana koža), kakšna Estee Lauder SPF15, Paulas Choice SPF15...
Brez SPF pa so ok in cenejše Clinians Azione Attiva Idratante Gel All Acqua Di Mela, Garnier Fresh krema za normalno kožo.

Za zvečer pa najbolje kaj z AHA/BHA kislinami, lahko izmenično z lahko vlažilno kremo. Pri nas je bolj malo ponudbe, v lekarni se dobi Avene Diacneal, v drogerijah pa Gariner Pure Active krema na pumpico, kakšna Neutrogena ipd. Zelo dobri so pa izdelki Paula's Choice (žal se dobijo samo preko interneta).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KOZMETIKA ZA MOZOLJASTO KOŽO
13.5.2010 19:43:35   
egleria
jaz sem mela full probleme  (ni pomagalo niiiiiič..) tak da sem v nosečnosti šla do dermatologinje in sem dobila neko kremo ki jo zmešajo kr v lekarni.. tista mi je pomagala ampak je nisem smela uporabljat predolgo.. potem pa sem si nabavila v lekarni tonic in kremo od la roche posay pa milo za obraz od vichy.. in zdej mam še samo tu in tam kakšen mozoljček.. popravilo se mi je šele 2 meseca po porodu..

(odgovor članu pajkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KOZMETIKA ZA MOZOLJASTO KOŽO
14.5.2010 8:55:43   
barca1
meni pomagajo samo kontracepcijske tabletke. ko sem jih nehala jemati je bilo grozno, tako da jih sedaj spet jemlem in koža na obrazu se mi je popravla za ziher 95%. sicer hodim tudi h kozmetičarki, enkrat na mesec grem na klasično nego obraza, ko pa je bilo najhujše mi je naredila tudi diamantni piling, ki mi je tudi zelo pomagal, predvsem je ta piling fajn za brazgotine, ki nastanejo zaradi mozoljev. drugače pa uporabljam dnevno kremo od dr. Eberhardt, zvečer si pa obraz umijem samo z mlekom za obraz od Alverde. Zdaj se sicer odločam kaj mi je pomagalo, da sem se jih znebila, ali so to res KT, samo ko sem jih prej jemala sem tudi imela večje izbruhe mozoljev, mogoče mi je res pomagal diamantni piling ali pa ta krema. vsaki, ki pa ima te težave svetujem, da se res posvetuje s kozmetičarki.

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KOZMETIKA ZA MOZOLJASTO KOŽO
14.5.2010 9:43:04   
Hope2
Bolj sem rabila razne tonike, pilinge, pudre, prekrivne pudre, take in drugačne kreme, več mozoljev je bilo. Potem sem vse vrgla v koš, kupila normaderm (vishy), prvi teden je pokukalo še več mozoljev (so me opozorili, ker bi se naj koža čistila), potem pa nič več, zdaj jo rabim že par let in sem zelo zadovoljna. Drugega več nič ne rabim, nobenih pilingov in tonikov, pudrov. Samo voda in normaderm.



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.5.2010 9:44:28 >

(odgovor članu barca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KOZMETIKA ZA MOZOLJASTO KOŽO
14.5.2010 15:02:27   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: barca1

meni pomagajo samo kontracepcijske tabletke. ko sem jih nehala jemati je bilo grozno, tako da jih sedaj spet jemlem in koža na obrazu se mi je popravla za ziher 95%. sicer hodim tudi h kozmetičarki, enkrat na mesec grem na klasično nego obraza, ko pa je bilo najhujše mi je naredila tudi diamantni piling, ki mi je tudi zelo pomagal, predvsem je ta piling fajn za brazgotine, ki nastanejo zaradi mozoljev. drugače pa uporabljam dnevno kremo od dr. Eberhardt, zvečer si pa obraz umijem samo z mlekom za obraz od Alverde. Zdaj se sicer odločam kaj mi je pomagalo, da sem se jih znebila, ali so to res KT, samo ko sem jih prej jemala sem tudi imela večje izbruhe mozoljev, mogoče mi je res pomagal diamantni piling ali pa ta krema. vsaki, ki pa ima te težave svetujem, da se res posvetuje s kozmetičarki.



ne da ti pomagajo kontracepcijske tablete ampak so ti sranje naredile..
js sem mela par mozoljčkov preden sem jih začela jest. med jemanjem skos fuuuul čisto kožo ko pa sem hotla zanosit pa sem jih nehala jemat sem pa mela take mozolje da se koža ven ni vidla.. hodila sem kozmetičarki - ma ni pomagalo.. samo trenutni učinek je bil, čez nekaj dni pa spet isto..

meni je tudi pomagal vichy normaderm - res super zadevica. sam je fajn met še kakšen blag tonic pa kremico zraven. js mam to od la roche posay in je suuuuper..

(odgovor članu barca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KOZMETIKA ZA MOZOLJASTO KOŽO
21.5.2010 13:59:55   
dana
Jaz imam s kožo probleme od 18. leta, stara sem pa 32.

Meni edino pomagajo KT. Jaz nisem imela par mozoljčkov, ampak so bile to orng akne, podkožne.

Koliko denarja sta že moja starša zmetala, da sem hodila na nege h kozmetičarki, da je bila koža kolikor toliko za pogledat.
Med vsako nosečnostjo in po porodu sem bila spet vsa mozoljasta, mastni lasje in koža.

Meni nobena kozmetika ni pomagala, ker so pri meni akne hormonskega izvora.

< Sporočilo je popravil dana -- 21.5.2010 14:00:32 >

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?