|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krči in hrana
15.5.2012 11:48:49   
Brbs
pozabila sem že, kaj lahko jem oz kaj ne smem, prosim spomnite me...malo že zvija...

ne jem nič svežega sadja in zelenjave, ali lahko vseeno kaj jem? kaj pa kuhano zelenjavo (razen take ki napihuje)?

mlečne izdelke sem omejila, vendar ne čisto izločila, saj potem ne vem, kaj lahko sploh jem???

tudi kavo sem omejila, čokolade sploh ne jem.

Kaj je še strogo prepovedano oz kaj je ziher dovoljeno od sadja in zelenjave? Kaj pa kupljeni kompoti?

hvala za nasvete
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krči in hrana
15.5.2012 12:32:42   
Doll
ješ lahko vse.
Nični strogo prepovedano razen v primeru če ima otrok alergije ali pa mu določena hrana dela težave.

http://med.over.net/forum5/read.php?94,4125970

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krči in hrana
15.5.2012 13:45:53   
Anonimen
točno tako, vitamine rabiš ti in rabi jih otrok :)

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
15.5.2012 17:41:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krči in hrana
15.5.2012 22:13:14   
Najin_pikec
Meni je patronažna rekla, da lahko jem vse, ker itak samo 3% pride v mleko. Ampak sem vseeno malo pazila in iz jedilnika črtala zelje, fižol in podobno hrano, ki napenja ter agrume. Ostalo pa normalno jem. Pa mleka ne popijem več kot pol litra dnevno.

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krči in hrana
16.5.2012 10:08:40   
Ajra RR
Za nasvet lahko vprašaš tudi tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/aleksandra-mernik-merc_34

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?