|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kraj na hvaru
9.7.2008 19:27:12   
n74
Živjo!

Letos na mojo veliko željo greva s fantom prvič na otok Hvar. Ali lahko katera svetuje kje je boljše - v mestu Hvar (hotel Pharos ali kateri koli drug hotel) ali hotel Arkada zraven mesta Stari Grad. Rada bi imela kakšen miren kotiček na plaži, zvečer je pa fino, da se kaj dogaja. Menda vozi iz mesta Hvar ladjica na Paklene otoke in je tam veliko osamljenih plažic. Vsaka izkušnja bi mi prišla zelo prav.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kraj na hvaru
9.7.2008 19:33:54   
BAMBINA_
Joj, ne hodit v Stari Grad. Tam je v bistvu nekakšen zaliv, tako, da sploh ni odprtega morja. V mestu Hvar imaš pa ful izbiro med plažami. Lahko greš na divjo, (delno skalnato - delno prodnato) z borovim gozdičkom ali pa na komercialno, zelo lepo urejeno plažo. Pa mesto je ful lepo, veliko znamenitosti si lahko ogledate. Pa ful se dogaja zvečer. Meni osebno je najljubša počitniška destinacija.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kraj na hvaru
9.7.2008 21:07:08   
Spark
Mi gremo v eno malo vasico Milna pred mestom Hvar. Meni je bilo tam všeč bila pa sem že 3x, jutri grem pa spet. 

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kraj na hvaru
9.7.2008 23:19:07   
Anonimen
Ali lahko katera svetuje kje je boljše - v mestu Hvar (hotel Pharos ali kateri koli drug hotel) ali hotel Arkada zraven mesta Stari Grad.


Meni je ljubse mesto Hvar :).
Hotela ne poznam.

Plaze so tako tako. Nekaj je peska, pred hotelom Amfora, ostalo so skale. Na vecini plaz so zadnja leta lezalniki za doplacilo; je pa gneca nekaj manjsa, odkar so prenovili hotele, cene pa precej visje.

V mestu mi je kul, ker povsod prides pes :). Od zabave je bil vcasih (ne vem ce se) zelo vroc after beach party v Carpe diemu; ostalega nocnega (in zgodnje jutranjega user posted image ) zivljenja ne poznam. Pa obvezen sprehod po rivi in pogled na jahte :)).

(odgovor članu n74)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kraj na hvaru
9.7.2008 23:20:53   
Anonimen
Menda vozi iz mesta Hvar ladjica na Paklene otoke in je tam veliko osamljenih plažic.


Na Paklene vozi kar precej ladjic. Cene so relativno visoke, ce se vozis vsak dan, kaksne hude osamljenosti pa niti tam ne najdes v sezoni...Nekateri hoteli so imeli prevoz z ladjico vkljucen v ceno; jaz sem bila v Adriaticu in je bila ladjica v paketu.

(odgovor članu n74)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kraj na hvaru
10.7.2008 8:15:13   
naja17
Bila sem v mestu Hvar in če bi se ponovno odločala, bi šla ponovno tja, ker je čudovito. In bila sem v hotelu Pharos, bi se pa glede hotela vrjetno drugače odločila. Plaže morda res niso vau, pri hotelu Amfora je nekaj malega prodnatega in pri hotelu Sirena, katerega bi si vrjetno izbrala, če bi šla, saj je malce bolj zase, pa vseeno blizu centra. Pa tudi cenovno malce bolj dostopen zame. Morje je pa prečudovito in 2x sva bila na Paklenih, ker je tudi ful lepo, pa sva si tudi našla plac, kjer sva bila kar zase.
Nočno življenje je super... Skratka takoj bi se vrnila, ampak še veliko imam nepregledanih kotičkov po svetu, tak da čez leta ponovnouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kraj na hvaru
10.7.2008 13:39:49   
kokoska007
tudi jaz ti priporočam mesto HVAR ali MILNO. mi smo bili v hvaru in smo se šli 2x kopat v milno. ker v mestu je zvečer tako prijetno. bili smo v
- amfori, ki je predaleč do mesta, plaža ob hotelu je nikakva
- pharosu, ki je malo bližje ampak sem imela občutek kot, da sem na dopustu v bloku
- palace v samem centru mesta. ta mi je bil najbolj všeč. jedli smo na terasi, ladjice za kopanje pa so bile takoj pred nami in nam zjutraj ni bilo treba nikamor hitet.
- v starigrad smo si šli ogledat tudi kje je h. arkada in nikoli ne bi šla tja na dopust.
notranjost hotelov se v zadnjih 2 letih obnovili, tako, da ti glede tega ne vem svetovat, je bil pa pharos grozen.


(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kraj na hvaru
10.7.2008 18:01:35   
Anonimen
- amfori, ki je predaleč do mesta, plaža ob hotelu je nikakva


Amfora je ca. 10 minut hoje od centra, po setnici nad morjem.



(odgovor članu kokoska007)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kraj na hvaru
10.7.2008 21:24:19   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

- amfori, ki je predaleč do mesta, plaža ob hotelu je nikakva


Amfora je ca. 10 minut hoje od centra, po setnici nad morjem.





Če se bo tudi tebi zdelo, da je Amfora predaleč, pol hotela Sirena spoloh ne glej.
V centru mesta je še en super hotel Riva, čisto ob pristanišču, v tem primeru pol pridejo v poštev Pakleni vsak dan. Hotelček je pa NOOOORRRRR.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kraj na hvaru
10.7.2008 21:27:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Če se bo tudi tebi zdelo, da je Amfora predaleč, pol hotela Sirena spoloh ne glej.
V centru mesta je še en super hotel Riva, čisto ob pristanišču, v tem primeru pol pridejo v poštev Pakleni vsak dan. Hotelček je pa NOOOORRRRR.


Tudi cene so nore, dobrih 2.000€ za 7 dni: Riva

Meni je ljubsa Adriana user posted image : Adriana; v njej sem prezivela krasne pocitnice, samo je bilo to se pred prenovo. Fenomenalen je bazen na strehi in popoldanska kava ob njem. Joj, spomini :)).

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kraj na hvaru
31.8.2010 13:43:21   
mravla
NOVO

pozdravljene. tema je sicer že stara, ampak da ne bom odpirala nove... konec tedna se odpravljava na hvar (jelsa) hotel fontana. pa me zanima če je že katera bila? kakšna je hrana (zajtrk, večerja), sobe...vaše izkušnje?

LP

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?