|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kranjska gora- bioenergetik
25.8.2006 16:55:23   
tinčica
oj, a mi lahka kera pomaga k je iz kranjske gore ali okolice, enkrat sem gledala po televiziji da ima tam odprto eno kliniko neki hrvaški bioenergetik, bil je pa cel prispevk o temu. a mi katera lahka pove ime pa naslov al pa tel. št.

hvala

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
25.8.2006 16:56:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kranjska gora- bioenergetik
25.8.2006 17:09:42   
tinčica
ja sem najdla na internetu lahka mi kera napiše izkušnje al pa če ve od kakšnega kako info.


_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
25.8.2006 17:12:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kranjska gora- bioenergetik
25.8.2006 17:24:43   
tinčica
ja ampak baje se ful čaka, no jaz bi šla kar tko drugač pa me zanima bolj za prijateljico k ima raka in so ji dali še največ eno leto življenja stara je pa 33 let pa 2 otroka ima.

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kranjska gora- bioenergetik
25.8.2006 19:15:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinčica

za prijateljico k ima raka in so ji dali še največ eno leto življenja stara je pa 33 let pa 2 otroka ima.


Upam da ni preveč osebno tole, ampak a je mogoče ločena ta tvoja prijateljica?

(odgovor članu tinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kranjska gora- bioenergetik
25.8.2006 19:33:33   
tinčica
ma ne vem, mislim da se je ločila, ker jo nisem dolgo vidla,je pa od mojga fanta sodelavka in mi je povedal.

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kranjska gora- bioenergetik
25.8.2006 19:59:21   
.ču
Ja to je res G.Dumančič...zlo pohvalijo ljudje.
Ordinacijo ima v hotelu Larix,se pa res kr precej čaka.
Samo,če boš ali bo ta tvoja kolegica vztrajala in povedala kakšna je situacija,bo verjetno tud prej pršla na vrsto.

Lp in vso srečo!

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kranjska gora- bioenergetik
25.8.2006 20:14:53   
Anonimen
Moja mami je mela v četrtek kemo in mi je pravila, da je govorila z eno mamico dveh otrok, staro 33 al 34 let, ločeno in da ful da na to bioenergijo pa to. Pa sem kr preblisk dobila, da gre mogoče zanjo.
Pa še to, moja svakinja je šla k njemu, totalni nejeverni Tomaž. Ni sicer ozdravljena, ampak ji je pomagalo in je bla totalno presenečena nad njegovo močjo. v glavnem user posted image

(odgovor članu .ču)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kranjska gora- bioenergetik
25.8.2006 20:18:23   
bamby
Moja mama in ata hodita 2x na leto gor. Tudi telefonsko številko ima. Oba sta izredno zadovoljna, saj drugače ne bi hodila že kake 3 letauser posted image .
Res je to, da je potrebno zelo dolgo čakat na vrsto. Glede na to, da ima tvoja prijateljica raka, bi morala povedat situacijo in bi jo zelo verjetno vzeli preko vrste, kot to menda storijo večkrat. Tudi moja sestrična je bila zelo bolna in so jo zelo hitro sprejeli. Danes je praktično zdrava. Zdravniki so jo samo filali z zdravili, ki so ji še slabšali izvide, dokler ni po televiziji gledala oddajo o njem in je takoj kontaktirala z njim.

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kranjska gora- bioenergetik
25.8.2006 21:45:01   
tosja
Poznam samo gospoda TOMISLAVA BRUMCA. ki dela po metodi gospoda DUMANČIČA (njegov učenec) in dela v aparthotelu ROSA v Olimju.
Lahko izrečem same pohvaleuser posted image
Če pa ima prijateljica raka pa bo takoj prišla na vrsto!!!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kranjska gora- bioenergetik
25.8.2006 23:13:09   
Anonimen
Pridružujem se Tosji. G, Tomislav Brumec je idealen človek. jaz hodim k njemu že dve leti in lahko rečem, da sem tam videla že marsikaj in tudi z dosti ljudmi sem govorila, ki so imeli takšne ali drugačne težave. Ozdravi praktično vse od raka, tumorjev, multiple skleroze in še mnogo drugih bolezni. Tomo je res dober in ti priporočam, da greš k njemu. Šele ko si tam in ko vse to vidiš in slišiš, si res začuden. Pri njemu mislim, da ni take čakalne vrste, je pa res v Atomskih toplicah v aparthotelu Rosa.

lp

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kranjska gora- bioenergetik
26.8.2006 9:23:07   
tinčica
ja sej zdej sem izvedela da je že šla k njemu v hotel larex, ampak ni nič boljš samo na ledvicah je bilo bolje na jetrih pa se ji je razšeru na žilo.
zdej sem ji rekla naj gre še septembra na bled ko pride stephan turoff mislim da ji je on zadnje upanje, je pa bila o njem tud oddaja na tv slo.

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?