|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krediti
20.4.2006 15:00:36   
Anonimen
Pozdravljeni!

Mene pa infomativno zanima kolko imate kredita, za koliko časa in koliko je mesečni obrok, pa tudi pri kateri banki. Zanama me za kredite okoli 10.000000 za 10 do 15 let. Da dobim malo občutek, ker morem nekja najet.

lep pozdrav
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krediti
20.4.2006 15:04:00   
Anonimen
mi ga bomo vzel drug teden. 15 mio na 15 let. obrok bo okol 105 jurjov, pri hypo banki

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krediti
20.4.2006 15:14:46   
muki1
To ti bo pa najlažje, če malo po bančnih straneh posurfaš, si lahko vse sam - a izračunaš. Vsaj na NLB imajo tako.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krediti
20.4.2006 15:18:16   
Anonimen
ja povsod lahko sam izračunaš, amapk to je zgolj informativno! velik več boš dosegla če greš kr lepo do svetovalcev pa se mal zdilaš z njimi..velik se da spustit procente sam če si dost vztrajen pa tko...se splača!

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krediti
20.4.2006 17:19:41   
koruzica
Živ

V Delničarju, ki je izšel kot priloga Slovenskih novic, v ponedeljek, 18.4., je na strani 11 primerjava 9.ih bank, pri najemu hipotekarnega kredita, znesek 20 mio., ročnost 300 mesecev( 25 let ); popvprašaj sosede, če majo prilogo, pa si malo oglej. So pa naše banke daleč najdražje.
Zato ne bo odveč, če tudi malo bolj prevetriš banke...Jih je kar precej.

lpk

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krediti
23.4.2006 14:00:09   
Anonimen
6.500.000,00 na 10 let
mesečni obrok 67.000,00

(odgovor članu koruzica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krediti
2.5.2006 14:34:57   
Anonimen
9,5 mio na 15 let pri NKBM. Trenutna anuiteta 67.000.

< Sporočilo je popravil someone -- 2.5.2006 14:35:30 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krediti
2.5.2006 20:09:31   
nina6
10,5 mio na 15 let, obrok 76.700, pri NKBM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krediti
6.7.2006 13:50:54   
gajja
6 mio sit na 15 let pri banki koper. Tam imaš možnost stanovanjskega kredita brez hipoteke tudi na 20 let.
Pozanimaj se tudi v zvezi s ponudbo kreditov banka koper v sodelovanju z Adriaticom (takega imam jaz), kjer imaš nižjo obrestno mero in nižje stroške zavarovanja kredita

(odgovor članu nina6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krediti
7.7.2006 13:54:43   
Darči76
Tak kot so ti že ostali napisali: najboljše, da greš do banke in se pozanimaš za informativni izračun. Ali pa to narediš pri večih bankah - to smo mi naredili. Potem pa se začneš malo pogajat: argumenti ko dober komitent, dober mesečni priliv, dober varčevalec že prej itd. - nobeni banki ni vseeno, če izgubi dobrega komitenta in se obr. mera pa tudi višina kredita dasta kar zdilat.
Sicer pa imamo mi 5 mio kredita na 10 let z anuiteto 225 EUR - smo vzeli kredit vezan na EURIBOR.

(odgovor članu gajja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?