|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema tea tree
27.6.2007 12:56:29   
pokec
Ali katera pozna to kremo od Justa? za kaj jo uporabljate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema tea tree
27.6.2007 13:02:10   
total
Jaz jo imam,sm jo naročila,je pa za vse...

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu pokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema tea tree
27.6.2007 13:02:51   
Antigona
Mi jo imamo in uporabljamo za vse mogoče. Meni je ta krema zakon in jo res toplo priporočam. Je vredna svoja denarja. Za kaj vse se uporablja pa bom kar prekopirala iz "navodil" ki jih imam zapisana:

KREMA TEA TREE Z MANUKO
Krema je naravni antibiotik.
UPORABA: Za mazanje pri alergijah od sončenja, na klor v bazenih. Prav tako se nanaša na odprte rane (padci pri OTROCIH) – če je rana velika se najprej maže rob rane, ker bi se rana drugače prehitro zaprla; za akne in mozolje (v kombinaciji z Oljem tea tree), opekline, luskavica (v kombinaciji s kopeljo Vivisol), odrgnine, vnetje od plenic, razpokane noge in roke, glivice, suha koža, ter tudi kot krema za po britju – pri kožnih izpuščajih.Ter tudi pri temencih (OTROCI), herpes, primerna je tudi za mazanje pri ošpicah in vodenih kozah.
Preprečuje nastajanje in blaži vnetja pri hemeroidih (najprej nanesemo Balzam za telo, nato pa kremo Tea tree pomešano z nekaj kapljicami Olja tea tree),
Za ture in druge izpuščaje na koži,
Za vse vrste herpesa,
Za kurja očesa, v kombinaciji z eteričnim oljem 31, direktno na kurje oko
1 x tedensko mažemo očiščen obraz in roke.

 

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu pokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema tea tree
27.6.2007 13:06:00   
Anonimen
A katera pozna koga, da bi jo pri njem naročila? Koliko pa stane?

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krema tea tree
27.6.2007 13:07:42   
Antigona
Stane cca 16 eur, podatke od osebe pri kateri jaz naročam pa ti lahko pošljem na ZS.

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krema tea tree
27.6.2007 13:09:09   
Anonimen
ja prosim za podatke, ker bi jo res rada kupila. A je možno da ti po pošti pošlje?

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krema tea tree
27.6.2007 13:16:21   
Antigona
Podatke sem ti poslala na ZS, kot sem napisala glede pošiljanja po pošti pa ne vem. Meni jih ponavadi prinese kar osebno.

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krema tea tree
27.6.2007 14:19:14   
puncica
Ja pa zelo dobra je tud pri zdravljenju glivičnih nožničnih vnetij, si daš mal kreme na tampon pa tampon noter in je kmalu ok, pa okolico svoje tamale si namažeš s kremo. user posted image user posted image Ja pa po britju je tud fajn, ker preprečuje vnetja tako naj bi bilo manj mozolčkov in rdečih pikc

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krema tea tree
27.6.2007 19:02:02   
Anonimen
Punce, pa vaše otroke ta krema nič ne peče? Moj hoče znoret, če mu jo nanesem..... Tko da sem odnehala....

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krema tea tree
27.6.2007 21:19:25   
Antigona
Ne naš se nič ne pritožuje.
Še tole sem se spomnila. Kadar ima vnete učke mu jih najprej sperem s fiziološko, potem pa vekice čisto narahlo namažem s kremo in je ponavadi v nekaj dneh ok. Tudi če si učke menca ni hudega. Drugače pa ta krema hladi.

In za glivična nožnična vnetja je tud super, sem tud to že sprobala...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krema tea tree
27.6.2007 23:30:37   
Allia
Ta krema je res zakon. Meni tudi pomaga, kadar mi ven kaj butne.Svojo hčerko pa tudi namažem s tem kadar ima kakšno pikico oz. rdečico.Jo res priporočam. Jaz sem na splošno zelo zadovoljna s temi izdelki od NAHRIN-a in mi ni škoda denarja, čeprav so kreme res dražje.Nekja pa tudi šteje, da je vse naravno, kajne?user posted image

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krema tea tree
28.6.2007 8:59:56   
bini
ej punčica - tole je pa dobra info zame... nisem vedla user posted image  - kremo pa imamo in jo tud dosti uporabljamo...
kristina - ne bi ga smelo peči, razen če mu na rano to daš seveda... tist pa zna pečt...

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krema tea tree
28.6.2007 16:56:46   
Lidy
Krema je res super. Poleg vsega naštetega mi z njo mažemo tudi modrice, predvsem po nogicah. Ful hitreje zginejo.

Kristina, če ga peče zmešaj justovo kremo s kako navadno (niveja al kaj podobnega), ko je bil naš še dojenček smo to počeli s kremo materine dušice, ko je bil prehlajen, da smo ga mazali po podplatkih, prsnem košu in hrbtu.

(odgovor članu pokec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krema tea tree
28.6.2007 16:58:56   
Lidy
ups...Kristina... sem kar od Bini ime dol prepisala...se oproščam 

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: krema tea tree
7.9.2007 2:40:49   
Rožica I
Tudi jaz bi jo naročila, prosim za podatke na ZS.
Hvala user posted image !

_____________________________

ROŽICA
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: krema tea tree
7.9.2007 8:03:15   
*sanela*
Jaz tudi uporabljam vse od kozmetike Just.
Priporočam sivkino kremo je tako kot tee tre samo boljša, materino dušico za naše prehlajene malčke, kopel harmonija in seveda ognjičevo kremo, je super za vse sezone, je masna in ful ščiti proti vetru in mrazu.
Jaz sem zadovoljna z just kozmetiko!

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: krema tea tree
7.9.2007 8:11:05   
dory
mene je za to kremo navdusla anitaz in sem ji res hvalezna..krema je res za VSE....ful se obnese...

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: krema tea tree
28.7.2009 14:11:43   
googica
mene pa zanima, kako je z uporabo kreme med nosečnostjo. sem namreč v sedmem mesecu in imam rjavkaste lise pod pazduhama, nekaj časa sem jih imela tudi po prsih, pa so izginile.. predvidevam da so glivice. če je krema res naravna, naj ne bi škodila mojemu otroku, je tako? zanima me, kaj so vam rekle zdravnice, se lahko uporablja, ali ne? pregled je še nekaj tednov stran, mene pa zadeva vedno bolj moti, zato prosim za info.. lp

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: krema tea tree
28.7.2009 14:37:24   
Anonimen
Cenik

http://www.shrani.si/?6/w3/1L5gOAya/img.jpg

(odgovor članu googica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: krema tea tree
29.7.2009 7:17:17   
pupika
Res je vse od justa je fenomenalno, pa ne pozabit na olje31, ki je zdravilno za skoraj vse bolezni. Kremo tea tree tudi mi uporabljamo za naštete težave, tole za učke pa je fajn slišat, meni nikoli ni prišlo na pamet, da ga lahko namažem na veke in se lahko pozdravi brez antibiotičnih kapljic.

Baje je olje tea tree zelo dobro za afte, samo kako pa je pri malih otrocih, kaj ga lahko namažem po aftah z palčko, imam nekje v mislih ta olja naj ne bi mali otroci uporabljali oralno, nekje pri 12 letih bi lahko začeli tudi po kapljicah piti npr. olje 31.Naš ima afte, pa ga nisem upala namazat.Aja da ne pozabim napisat, da je olje tea tree dobro tudi za paradontozo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: krema tea tree
29.7.2009 15:46:22   
emili
jaz sem dobila mini set od justa...pa me zanima zakaj se uporablja sivkina krema...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: krema tea tree
29.7.2009 15:57:59   
Jožica Č.
user posted image user posted image user posted image največ se uporablja za otročke

(odgovor članu emili)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: krema tea tree
29.7.2009 16:01:31   
Jožica Č.
vse ki se zanimate za just izdelke se lahko javite na zs sem svetovalka .zelo odlični izdelki in katera jih ima lahko samo hvali 

(odgovor članu Jožica Č.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: krema tea tree
29.7.2009 16:19:28   
Anonimen
http://www.naturaljust.si/sivkina_krema.php

Ce katero zanima,namailu ima fail navodila o vseh just izdelkih.Ce katera zeli naj mi javi svoj mail

(odgovor članu Jožica Č.)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: krema tea tree
31.7.2009 15:14:20   
amanuz
Kolikor izdelkov od Justa sem doslej uporabila (ni jih tkao malo :) ), so bili vsi enkratni, uporabljam pa jih že kakih 6 let. Tea tree mi je najljubša krema. Krasno je, ker nimaš občutka mastnih rok (namaži si jo, pa primi papirček in eto dokaz, nič ne bo na papirčku), ni škodljivo, če jo dobi otrok v usta, blagodejno vpliva na vse mogoče (celo na hemoroide).
Res vredno svoje cene!

_____________________________

DALJAVA NAS LOČUJE, BLIŽINA PA MNOŽI.
*Amadej 31.12.2005
*Nuša 20.8. 2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?