|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kreme proti celulitu
17.4.2009 7:42:23   
suzy85
Katere kreme uporabljate oz. ste jih uporabljale in ste bile z njimi zadovoljne? Ali katere niso bile vredu?

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kreme proti celulitu
17.4.2009 10:43:09   
mojamura
jaz že eno leto uporabljam kreme proti celulitu različne - včasih od kakšnih priznanih znamk, včasih pa kupim kar v lidlu. Pomagajo pa te kreme ziher ne v toliki meri kot na njih piše. pomagajo na daljši časovni rok - pa da se res vsaj enkrat na dan namažeš po kritičnih delih (boki, zadnica stegna, trebuh)....ampak pri tem je pomembno še nekaj, nobena krema nas ne bo sama po sebi naredila vitke, če tudi mi ne bomo recimo s prehrano in z gibanjem pripomogli k temu.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kreme proti celulitu
17.4.2009 10:44:40   
donat
Živjouser posted image

Nimam pojmauser posted image , mogoče res to pomaga ampak jaz za take stvari ne dam denaruser posted image , imam celulit, saj ga ima vsaka, pazim kaj jem, nisem pa suha, najbolj me moti trebušček, ampak se tolažim če bom na morju plavala da se ne bom utopilauser posted image user posted image

Pa lep dan






www.waleria.moj-album.com

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kreme proti celulitu
17.4.2009 10:55:20   
Natyy
jo uporabljam. imela sem jo od Herbalajfa in sedaj jo imam od afrodite. Moja koža je bolj gladka in napeta. Seveda pa od same kreme ne bom shujšala. Za to bom morala narediti veliko več.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kreme proti celulitu
17.4.2009 11:14:56   
suzy85
vem, da brez pravilne prehrane in gibanja, mi sama krema ne bo nič pomagala. ker pa bi rada to dvoje dopolnila še s kremo, so me zanimale vaše izkušnje.

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kreme proti celulitu
17.4.2009 12:19:53   
ajataja
Jaz si kremo kupujem v kozmetičnem salonu in ful pomaga,zdej se mažem en mesec  zjutraj in zvečer in celulita skoraj nimam več je pa res da je krema mal dražja-32e ,ampak res ful pomaga,sem prej uporabljala te ki jih dobiš po trgovinah ,ampak ni drugega učinka,kot pa bolj gladka koža.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kreme proti celulitu
17.4.2009 12:44:39   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Jaz si kremo kupujem v kozmetičnem salonu in ful pomaga,zdej se mažem en mesec  zjutraj in zvečer in celulita skoraj nimam več je pa res da je krema mal dražja-32e ,ampak res ful pomaga,sem prej uporabljala te ki jih dobiš po trgovinah ,ampak ni drugega učinka,kot pa bolj gladka koža.

lahko poveš ime kreme? jst se odločujem med vichyjem in somatoline, pa so še višje cene!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kreme proti celulitu
17.4.2009 12:55:35   
zmajaz
Vichyevo sem jaz že parkrat kupila, pa ne bi rekla, da mi je sploh kaj pomagala. user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kreme proti celulitu
17.4.2009 18:33:01   
ajataja
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Jaz si kremo kupujem v kozmetičnem salonu in ful pomaga,zdej se mažem en mesec  zjutraj in zvečer in celulita skoraj nimam več je pa res da je krema mal dražja-32e ,ampak res ful pomaga,sem prej uporabljala te ki jih dobiš po trgovinah ,ampak ni drugega učinka,kot pa bolj gladka koža.

lahko poveš ime kreme? jst se odločujem med vichyjem in somatoline, pa so še višje cene!

gerard´s

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kreme proti celulitu
19.4.2009 10:26:17   
mala zirafa
Kaj pa kreme od lancastra, lancoma itd.?

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kreme proti celulitu
19.4.2009 13:16:48   
Špelca21
Jst sem proti celulitu sprobala že vse možne kreme od Vichy-ja do Afrodite, zmetala stran enega denarja. Pol sem pa enkrat v Dm-u slučajno vidla od Balea gel proti celulitu pa sem si rekla no pa da probamo še to, ker je zelo poceni. In sem navdušena. Ob redni uporabi 2x na dan se mi je v enem mesecu zelo opazno zmanjšal celulit na zadnjici in stegnih. In od sedaj naprej kupujem samo še to. Nisem mogla verjet da vse kreme za katere sem dala od 15-30€ niso pomagale nič, za to dam pa malo manj kot 4€ je pa super.
Tako da v tem primeru je mal denarja in velik muske, velik denarja pa mal muske. user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kreme proti celulitu
20.4.2009 19:52:24   
binica
odloči se za somatoline, je enkratna!! jaz jo že vrsto let kupujem v italiji in mislim, da je ni boljše kreme za celulit....

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kreme proti celulitu
20.4.2009 19:55:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: binica

odloči se za somatoline, je enkratna!! jaz jo že vrsto let kupujem v italiji in mislim, da je ni boljše kreme za celulit....


user posted image user posted image

Ja, najboljsa je user posted image user posted image

(odgovor članu binica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kreme proti celulitu
20.4.2009 19:59:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: binica

odloči se za somatoline, je enkratna!! jaz jo že vrsto let kupujem v italiji in mislim, da je ni boljše kreme za celulit....


user posted image user posted image

Ja, najboljsa je user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

....pa jaz bi tut eno,sam PROTI ne ZAuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kreme proti celulitu
20.4.2009 20:09:08   
blaža
Afrodita, ma iz kozmetičnega salon, ki ni v prosti prodaji.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kreme proti celulitu
11.5.2009 12:55:16   
Tjaska88
Lep pozdrav!

Mene pa zanima katero kremo priporočate od Somatoline? kremo: tretma za vitkejšo postavo intenziven nočni  ali tretma total body gel za vitkejšo postavo? anticelulitne vrečke?se to kupi v lekarni?
HVALA!!!




< Sporočilo je popravil Tjaska88 -- 11.5.2009 12:57:20 >

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kreme proti celulitu
12.5.2009 9:33:47   
zmajči25
Jaz tudi razmišljam da bi kupila Somatoline kremo in sicer tisto v vrečkah, me zanima če jo katera uporablja?

(odgovor članu Tjaska88)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kreme proti celulitu
13.5.2009 19:29:45   
Paštetka
user posted image   po moje, če si tudi z navadnim oljem masiraš vsak dan, bo enak filing-rezultat kot s kakšno kremo. Važna, je prekrvavitev kože in podkožja.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kreme proti celulitu
27.5.2009 13:23:39   
aleunam
Uporablja katera tole od Garniera, ki ima masažni nastavek? Se jo da pozneje ponovno napolniti?

user posted image

< Sporočilo je popravil aleunam -- 27.5.2009 13:25:42 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kreme proti celulitu
21.6.2009 13:43:53   
frtalja
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image   po moje, če si tudi z navadnim oljem masiraš vsak dan, bo enak filing-rezultat kot s kakšno kremo. Važna, je prekrvavitev kože in podkožja.


se popolnoma strinjam

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kreme proti celulitu
25.6.2009 21:45:52   
nikita*
Jaz uporabljam Afrodita. Pa moram reči, da z redno uporabo in čez dan dovolj zaužite tekočine pomaga, da ga je manj. Samo, ko se s kremo nehaš mazat in ne piješ dovolj, je celulit ponovno tam kjer ne bi smel bituser posted image user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu frtalja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kreme proti celulitu
25.6.2009 21:49:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image   po moje, če si tudi z navadnim oljem masiraš vsak dan, bo enak filing-rezultat kot s kakšno kremo. Važna, je prekrvavitev kože in podkožja.


oljčnimuser posted image ... pa pit veliko vode.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kreme proti celulitu
5.7.2009 1:25:24   
pika**
Živ,

sem probala vse živo, pa ni nič pomagalo, dokler nisem začela migat ( 2-3 tedensko telovadba  1 ura )  in pa  pila  striktno min. 2  litra vode.  Med telovadbo sem se se dodatno mazala z Afroditinim gelom  +   nogavice , zdaj pa uporabljam   Somatholine Cosm.  nočno kremo.  Koža je mehka kot svila, celulita sam še za mušter , ampak še vedno trdim, da brez  miganja ni nič.  Pa še konf.  sem zmanjšala iz 44  na 40   in cca 8  kg  dol, odkar   striktno pazim na hrano in telovadim . Sem pa rabila 3  mesce   za vse to .

Pohančke samo voham, dokler jih pečem za druge, okusa pice, tort, sladoleda,itd  user posted image user posted image user posted image .....user posted image  se več ne spomnim.  


Skratka punce trpim , ampak    meni   uspeva user posted image user posted image user posted image

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kreme proti celulitu
5.7.2009 22:39:07   
anchika
Jaz sem si zdaj kupila od somatoline cozmetik vrečke proti celulito in bomo videli če pomaga. Danes je komaj 3 dan.
Ja pika dobra si da si se vsemu temu odrakla. Jaz se ne bi upala in si niti ne želim. Enkrat živim, saj ne da se nažiram samo teh stvari ampak da ne bi jedla sladkega. Sladoled tortice mjam... Svaka ti čast

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kreme proti celulitu
6.7.2009 13:19:19   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: pika**

Živ,

sem probala vse živo, pa ni nič pomagalo, dokler nisem začela migat ( 2-3 tedensko telovadba  1 ura )  in pa  pila  striktno min. 2  litra vode.  Med telovadbo sem se se dodatno mazala z Afroditinim gelom  +   nogavice , zdaj pa uporabljam   Somatholine Cosm.  nočno kremo.  Koža je mehka kot svila, celulita sam še za mušter , ampak še vedno trdim, da brez  miganja ni nič.  Pa še konf.  sem zmanjšala iz 44  na 40   in cca 8  kg  dol, odkar   striktno pazim na hrano in telovadim . Sem pa rabila 3  mesce   za vse to .

Pohančke samo voham, dokler jih pečem za druge, okusa pice, tort, sladoleda,itd  user posted image user posted image user posted image .....user posted image  se več ne spomnim.  


Skratka punce trpim , ampak    meni   uspeva user posted image user posted image user posted image
Se popolnoma strinjam. Drugače pa vse te kreme in serumi delujejo zgolj površinjsko, celulit pa je v globini kože, kamor kreme sploh ne sežejo. V bistvu bi bil skoraji sti šmorn, če bi se mazale z navadno kremo. Pomagajo pa različni "moderni" tretmaji - od laserja, kavitacije, limfne drenaže itd, ki sežejo v globino in res topijo maščobo. Skrivnost je pa v gibanju, čimbolj zdravi prehrani in pa VODI. Je točno tako, kot je pika opisala.

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?