|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krst
5.2.2008 8:15:44   
15.7.
pozdravljene, naj najprej povem, da sem sicer porocena crkveno na zeljo moza, vendar sem ateistka. kljub temu pa bomo nasega malega krstili in me zanima, kaj se takrat naredi, se pece piskote ali kako poteka po obredu, drugace pa imamo rezervacijo v gostišču. 

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krst
5.2.2008 8:17:58   
NATAŠI
pri nas je bilo takole:

po obredu smo šli v gostilno na kosilo... lahko se po kosilu spečejo piškotki in kaj sadja potem pa še tortica...

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krst
5.2.2008 8:20:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

pozdravljene, naj najprej povem, da sem sicer porocena crkveno na zeljo moza, vendar sem ateistka. kljub temu pa bomo nasega malega krstili in me zanima, kaj se takrat naredi, se pece piskote ali kako poteka po obredu, drugace pa imamo rezervacijo v gostišču. 


ne razumem...po obredu in kosilu bi šli pečt piškote? user posted image

(odgovor članu 15.7.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krst
5.2.2008 8:28:28   
15.7.
ne glej ko sva se porocila,so nasi napekli piskote ki so jih potem ponudili svatom takrat ko smo nazdravli. potem so jih pa dali se v gostilni na mizo. vendar so jih pekli, zato tukaj pa newm, kako zgleda.  se tudi spece piskote in tu da pol po kosilu ponudis?

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krst
5.2.2008 8:31:07   
anita4
Tudi jaz se grem danes pogovorit z župnikom o krstu.Upam da bo imel 1 marca prosto .
Pri nas bo potekalo to tako prvo se bomo dobili pri nas jih malo pogostila kavica  pa kakšni piškotki potem bomo pa šli v cerkev.Nakar v gostilno na kosilo in to je to.Res da jih bom povabila malo več ker imam tudi jaz okroglo obletnico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krst
5.2.2008 8:52:16   
*pepelka*
Pri krstu pa res ni nobenega kompliciranja. Pač obred v cerkvi, nato pa kosilo doma, ali pa v gostilni. Povabi najbližje in to je to. 

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krst
5.2.2008 9:16:33   
žarnica
Mi smo po krstu imeli piknik. NAs je bilo okrog 30,pa je bilo super. PEcivo so napekle mame in babice,pa še kakšna teta je kaj prnesla,nabavli smo meso in to je bilo to.

NIč kaj dosti stroškov.


Tudi za mlajšo hčerko planiramo tako narediti.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
5.2.2008 9:56:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krst
5.2.2008 10:58:41   
jagoga
Anita4, krst 1. marca je nemogoč, ker je čas posta, šele po veliki noči  (23.3.08) se izvajajo krsti. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krst
6.2.2008 7:57:56   
15.7.
skor neverjamem, ker imamo mi rezerviran termin za 15.3. in tudi ni po veliki noči. po veliki noci se pa res poroke dogajajo, oz odvisno od zupnika, ce ti gre na roko, mi smo imeli zeljo da je na klemnov god in to je 15.3. in nam je ustregel, sploh pa newm zakaj da ne bi, sej je njemu najvecji interes.

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krst
6.2.2008 23:20:26   
december06
žarnica a mi zaupaš kako je izpadel piknik po krstu? Mi imamo tudi takšen namen, samo ne vem kako bo vreme, ker potem v zadnjem trenutku pa ne bom našla gostilne? V planu je sredi aprila. Pa še tole, kolk gostov ste imeli in kaj ste pekli? Če ti je preveč osebno tukaj, mi prosim pošlji ZS.

Pa še tole vprašanje, kaj ste vse imele krst v nedeljo? Mi bi radi imeli v soboto? Se to da zmenit.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krst
7.2.2008 7:24:20   
15.7.
mi ga bomo meli v soboto 15.3.

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krst
7.2.2008 13:24:40   
bastian111
Če bo vse šlo po sreči bomo mi Krst imeli Septembra. Meni je lepo če se krst opravi med sveto mašo .Drugače pa bomo imeli kosilo nekje v gostilni in to je to!

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krst
7.2.2008 21:15:43   
pupe
kje pa se dobi krstni prt

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
7.2.2008 21:21:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pupe)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: krst
8.2.2008 9:53:03   
15.7.
v zvonu resljeva ulica 10
http://www.trgovinazvon.si/index.php


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: krst
9.2.2008 7:47:56   
Anonimen
najprej en lep pozdrav
mi smo imeli krst prez kakršnih koli komplikacij
krst je potekal med mašo, potem pa smo šli na kosilo v gostilno. potem pa domov.
nerabiš komplicirat, krst je vajina zadeva, in ne od drugih, jz sm povabila samo svoje najbližje..user posted image

(odgovor članu 15.7.)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: krst
10.2.2008 12:57:47   
mucek1
to pa ni res mi imamo krst 2.3. pa ni nič narobeuser posted image

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: krst
11.2.2008 21:54:44   
MissLady
Mi imamo tudi krst 2.3.

Imeli pa bomo malce 'poseben' krst. Obred bomo imeli v eni majhni cerkvici na hribu. user posted image Maša bo samo za nas in bo tako vse bolj intimno.

Po krstu bomo pred cerkvijo postregli z aperitivčkom ali sokom. Po maši gremo v bližnji hotel na kosilo. Znanka bo spekla piškote, ki jih bomo postavili na mize. Torto pa bomo kupili.

(odgovor članu mucek1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: krst
12.2.2008 11:02:13   
inja2
ojla

A mi lahko kera prosim pove kakšne dokumente rabiš nast župniku za krst, ker midva sva bila pri njemu in ker smo v župnijo na novo priseljeni in nas ne pozna naju je na hitro odpravil, da to pove pri vsaki nedeljski maši, pa to ni res....user posted image

zdej bi pa rada mela sabo vse papirje ko grem jutri k njemu, da ne bo spet mel kakšnih brezveznih pripomb

hvala za odgovore



inja

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: krst
12.2.2008 22:49:27   
ALJA75
pri nas smo potrebovali samo rojstni list

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?