|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavljenje?
13.8.2004 13:52:15   
willma
Me zanima kako dolgo ste krvavele po porodu in kako hitro ste dobile menstruacijo....in ali ste dojile?
Jaz sem slišala, da če dojiš, prej nehaš krvavet in nekaj časa nimaš menstruacije. Je to res?
Ker če je to res, potem bi jaz izkrvavela, če ne bi dojila:)-
Po porodu sem krvavela 7 tednov in sedaj po 12. dneh od kar je nehalo, spet:((
Pregled imam šele septembra....klicat pa tudi več ne mislim, ker me je sestra že nadrla, kaj toliko paničarim, ker sem 2x klicala, da tako dolgo krvavim.
Nasveti?
Pomagajte!
lp
willma:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   krvavljenje?
13.8.2004 14:21:57   
beti 1
Če te hudo skrbi se lahko obrneš na porodnišnico, kjer si rodila. Se je pa moji sestrični po drugem porodu zgodilo isto, komaj je prenehala poporodna krvavitev, je že dobila M, čeprav je dojila dal kot prvič, tako da to o izostanku M ne velja za vse.
lp
beti

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   krvavljenje?
14.8.2004 21:56:12   
malika
Po moje odvisno od ene do druge. jaz sem npr. po porodu tudi krvavela skoraj 7 tednov.Polno dojila, dojim še zdaj, mali bo jutri star 7 mesecev pa še nisem dobila M.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   krvavljenje?
15.8.2004 18:37:43   
tinka-pepa
jaz ne dojim, krvavela 6 tednov(imelaCR)začutila sem bočečino nad šivom šla k splošnemu zdravniku, ker sem bila tudi jaz naročena nekje 3 mesece po porodu. napotil me je takoj k ginekologu, ugotovili so da imam še delček posteljice in cisto, potem sem morala še v bolnico (na srečo je bil ta g. ki me je operiral),povedala sem da ne dojim in mi je dal taklete in kaplice (proti krvavenju in za krčenje maternice), po jemanju tablet 3-4 dan sem nehala krvavet.(če bi dojila bi morala na čiščenje, ker so takšne tablete ki škodujejo otroku)
ne vem če nimaš težave... jaz bi šla in rekla da imam bolečine...potem pa te mora vzet obvezno!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   krvavljenje?
16.8.2004 10:11:26   
Sarina
Jaz nisem dojila. Krvavela sem malo manj kot 4 tedne po porodu, menstruacijo pa sem dobila točno 5 tednov po porodu - takoj redno na 4 tedne, tako kot v starih časih. Tako je bilo pri meni. Smo pa zelo zelo različne! S časom se bo vse uredilo! LP,Klavdija :)

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   krvavljenje?
16.8.2004 10:17:34   
ZARA
Jst tut ne dojim,pa ravno tako sem krvavela 7 tednov po porodu...ko sm pa nehala je pa M :grrr: takoj prsla,tko da.....

lp:metulj:

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?