|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kupim streho za otr. voziček Patron
22.5.2012 12:19:15   
bambixxx
Po 3 mesecih čakanja smo končno dobili predpisan otr. voziček Patron za našega 2- letnika s cerebralno paralizo. Voziček je praktično gol in je treba vse dodatke dokupiti, ki pa niso poceni.
Zato prosim vse, ki bi imeli streho za ta voziček (po možnosti v modri barvi, ni pa nujno) in /ali spodnjo košaro in je več ne potrebujejo, da se mi javijo na zs.
Prav tako iščem varovalo za leseni trip trap stolček, če ga ima kdo odveč.

hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kupim streho za otr. voziček Patron
22.5.2012 14:58:50   
ninocka100
Živjo,
sem ti odgovorila na zasebno.

LP

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kupim streho za otr. voziček Patron
24.5.2012 9:54:07   
bambixxx
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka100

Živjo,
sem ti odgovorila na zasebno.

LP

a pod drugim nickom? ker od tebe nisem nič dobila user posted image

< Sporočilo je popravil bambixxx -- 24.5.2012 9:57:31 >

(odgovor članu ninocka100)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kupim streho za otr. voziček Patron
24.5.2012 20:47:10   
ninocka100
Živjo,

ne morem poslat na ZS, torej tukaj sporočam, da imam oboje na razpolago, v modri barvi. Najbolje, da me pokličeš na 031 330 634.

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kupim streho za otr. voziček Patron
29.5.2012 13:14:09   
bambixxx
zadevo sem rešila z univezalnim dežnikom in mrežo na ježke user posted image , pa me je vse skupaj stalo dobrih 16€, namesto 150€.

še vedno pa iščem varovalo za trip trap stolček, če se komu valja doma in ga ne potrebuje več.

(odgovor članu ninocka100)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kupim streho za otr. voziček Patron
18.7.2012 15:43:08   
Anonimen
Zdravo,

nujno potrebujen rabljen voziček Patron - prosim, če ga ne potrebujete, da me pokličete na gsm 041/860-403.

Prosim, da obvestilo posredujete tudi osebam, ki imajo ta voziček in ga ne potrebujejo, ker je zares nujno.

lp

(odgovor članu bambixxx)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kupim streho za otr. voziček Patron
20.7.2012 13:15:57   
bebe&jaz
Bambixxx, sem poslala ZS

(odgovor članu bambixxx)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zabavne velikonočne igrice
Velika noč je tudi zaradi simpatičnih velikonočnih opravil in iger, eden najbolj razburljivih praznikov za otroke. Zelo ...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?