|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
13.8.2008 11:56:32   
zita
Prejela sem LA REDUTE katalog oblačil (za kataloško prodajo). Videla sem, da imajo za otroke od 2 let naprej kar ugodne cene.. Dvoje žametne hlače za 18,50 eur

Pa še  kolekcija (fantovska ) mi je všeč.

Bliža se jesen, spet povratek v vrtec, pa bo treba nabaviti jesensko kolekcijo za otroka.

A ima katera izkušnje z njim..so oblačila kolikor toliko kvalitetna?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
13.8.2008 12:32:48   
*alja*
Se da to tudi na internetu videt?
Prvič slišim za to kolekcijouser posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
13.8.2008 12:36:24   
miny1
http://www.laredoute.si/

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
13.8.2008 12:41:31   
facka
lahko povem iz prve roke, da zase pa tudi za sina kupim kar precej v La Redoute katalogu. Moram reč, da so stvari OK, sploh pa kakšni kompleti so full ugodni, ravno to, kar omenjaš. Že eno leto avtomatsko vržem v koš kataloge NEckerman in Quelle in naročam samo iz tega.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
13.8.2008 13:15:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
13.8.2008 13:24:27   
Naja30
Za poletje sem ji vzela dvoje kratke hlače in ene dolge, vse super. Poleg tega še komplet 3-h majic, no tu pa sem razočarana, ker so že po prvem pranju bile razvlečene.
Lepa roba pa je, ja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
13.8.2008 13:34:58   
mateyka
mi smo na švedskem izključno kupovali Laredoute zaradi tega, ker majo lepe in kvalitetne stvari, cenejše kot v trgovini. tukaj pa se obnašajo kot kekci - moraš naročit iz malega kataloga, da dobiš večjega, ki ima vso izbiro; krneki imho user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
13.8.2008 19:53:21   
frufru
Roba je dobra in kvalitetna, razen kake mini prix variante. Tisto se pa zna zategnit. Jaz naročam po netu iz francije, ker so tam kar naprej neke akcije in pride kljub poštnini za tretjino cenje kot pri slovenske la redutu. Ponavadi naročava skupaj s kolegico in si poštnino deliva. Je pa res, da sem kupovala samo za ta malega. Zasene upam, ker mam čudne mere(rame 42, bubisi 38 in pas 38-40), ki ne grejo v eno številko

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
13.8.2008 19:58:21   
Irena88
Sama sem tudi že naročla stvari za otroke iz tega poletnega kataloga, pa so prišle res lepe stvari, ko pa sem oprala majice s kratkimi rokavi pa so postale take kot ena zelooo poceni roba iz kitajskeuser posted image

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
13.8.2008 23:18:51   
melanija
Tudi jaz sem že kupovala, edina napaka ki jo najdem je da imajo majhne številke. Kupovala sem pa št. 68, 74 pa je bilo precej manjše od ostalih nakupov ostalih znamk v navadni trgovini, isto se mi je zgodilo ko sem kupovala za ta starejšo hči, naročila za 3 leta pa je bilo premajhno. Tako da jaz sedaj naročam vse večje.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
13.8.2008 23:22:57   
frutka_
Zakaj pa še ga jaz nisem dobila?

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
14.8.2008 19:17:54   
tins
Prejela sem LA REDUTE katalog oblačil (za kataloško prodajo).


Kaaaaaaaaaaj!! Jaz pa še ne!user posted image Pa ga nestrpno čakam že pol meseca!

Jaz naročam po netu iz francije,


Kako ti pa to uspe?? Jaz se sploh nisem mogla registrirat, zato sem poklicala na Slo Redoute in mi je rekla, da se ne da user posted image user posted image ! Sporoči mi, res me zanima, ker je tam  res večja in ugodnejša izbira...

Drugače pa mi je bilo do sedaj vse, kar sem naročila mega! Moje in tamaline stvari!

LP

< Sporočilo je popravil tins -- 14.8.2008 19:18:45 >

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
15.8.2008 12:14:20   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: tins

Prejela sem LA REDUTE katalog oblačil (za kataloško prodajo).


Kaaaaaaaaaaj!! Jaz pa še ne!user posted image Pa ga nestrpno čakam že pol meseca!

Jaz naročam po netu iz francije,


Kako ti pa to uspe?? Jaz se sploh nisem mogla registrirat, zato sem poklicala na Slo Redoute in mi je rekla, da se ne da user posted image user posted image ! Sporoči mi, res me zanima, ker je tam  res večja in ugodnejša izbira...

Drugače pa mi je bilo do sedaj vse, kar sem naročila mega! Moje in tamaline stvari!

LP
Seveda se da, samo francosko je treba znat. Edino kar je francoski telebani ne ločijo Slovaške in Slovenije. Jaz za Državo pač kliknila na Slovaško, pri kraju pa zraven napisala še slovenijo. In je do sedaj še vedno prišlo v največ 3 tednih. Je pa res ceneje. Za primerjavo, malemu sem spomladi kupila vetrovko, ki je bila v akciji 15€, v slo katalogu je bila pa cena od 28€ dalje.

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
15.8.2008 17:09:24   
tins
Jaz z registracijo pač nisem prišla do konca ravno zaradi tega, ker ni bilo Slovenije na seznamu. A ti si pa kar Slovaško zbrala al kajuser posted image ? In je uspelo??
Jaz sem potem ravno zaradi tega klicala na slo Redoute in tam so mi rekli, da je ni na seznamu zato, ker imamo Slovenci pač svojega slo posrednika in lahko naročamo samo preko njih. To je to.


< Sporočilo je popravil tins -- 15.8.2008 17:13:46 >

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
16.8.2008 14:29:26   
frufru
bla, bla bla, to rečejo, ker se bojijo, da bo manj strank, ki jim bodo lahko računal provizijo. Pojdi na www.laredoute.fr  in klikni na nouveau client (creer votre compte) pol pa piši, kar te vprašajo, pri kraju, poleg kraja napiši še: ,Slovenie pod državo pa pač klikni slovaško in to je to. Če ti ne bo šlo pa kontaktiraj na ZS, pa bova skupaj rešili.

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
16.8.2008 15:31:10   
tinkatonka
FRUFRU....kako pa plačaš??? Ob prejemu na pošti, s kartico???

 

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
16.8.2008 19:54:03   
tins
Sem se že včeraj tako registrirala user posted image . Samo res upam, da bo prišlo, oziroma, da se poštar ne bo zmedel...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
16.8.2008 22:40:06   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

FRUFRU....kako pa plačaš??? Ob prejemu na pošti, s kartico???

 
jaz plačam s kreditno kartico, tisto preko banke je bolj zakomplicirano.

Tins, jaz sem tudi cvikala, ampak je do sedaj še vedno prišlouser posted image  (lahko pa za vsak slučaj tudi pri poštni številki napišeš. Npr: SI2000 Maribor, Slovenie (ker pošto itak digitalno obdelujejo in če je tam SI gre avtomatiš za Slovenijo).

Aja, kaj si pa naročila? Sem firbec. A boš sporočila, kako si zadovoljna?

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
3.9.2008 20:54:34   
tejciz
Žal Slovenija ni Švedska. Če želiš, lahko prejmeš tudi glavni katalog ampak moraš sama plačat stroške pošiljanja. Verjemi marsikaj se da dogovorit samo poklicat je potebno in izrazit svojo željo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
3.9.2008 21:07:07   
tejciz
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

bla, bla bla, to rečejo, ker se bojijo, da bo manj strank, ki jim bodo lahko računal provizijo. Pojdi na www.laredoute.fr  in klikni na nouveau client (creer votre compte) pol pa piši, kar te vprašajo, pri kraju, poleg kraja napiši še: ,Slovenie pod državo pa pač klikni slovaško in to je to. Če ti ne bo šlo pa kontaktiraj na ZS, pa bova skupaj rešili.


Direktno iz Francije lahko naročajo vse države v katerih Redoute ne obstaja. Ti si imela srečo, da si blago dobila, ker si jih pretentala. Bomo pa tudi to uredili :)

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: la redute- oblačila za otroke (nov katalog)
3.9.2008 22:18:34   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: tejciz

IZVIRNO SPOROČILO: frufru

bla, bla bla, to rečejo, ker se bojijo, da bo manj strank, ki jim bodo lahko računal provizijo. Pojdi na www.laredoute.fr  in klikni na nouveau client (creer votre compte) pol pa piši, kar te vprašajo, pri kraju, poleg kraja napiši še: ,Slovenie pod državo pa pač klikni slovaško in to je to. Če ti ne bo šlo pa kontaktiraj na ZS, pa bova skupaj rešili.


Direktno iz Francije lahko naročajo vse države v katerih Redoute ne obstaja. Ti si imela srečo, da si blago dobila, ker si jih pretentala. Bomo pa tudi to uredili :)
A pol delaš pri slovenskem laredoute, če boš uredila? In kaj boš uredila, da bo na netu napisana možnost izbire Slovenija ali, da se tako ne bo več dalo. Ker to ta drugo je pa že oviranje svobodnega trga. Nisem pa nikogar pretentala niti goljufala. Sem kliknila na slovensko zastavico pri izbiri, pa me je vrglo na francosko stran, ki je namenjena tudi mednarodnim kupcem in tako ugotovila, da so slovenske cene biiiistveno višje. Ko sem kontaktirala Brežice so rekli, da so cene fiksne in da ni nobenih akcij. Pol sem se pač odločila za opisano varianto. In koga zdaj goljufam????

(odgovor članu tejciz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




strije
ksenci

strije med prvo in drugo nosečnostjo?

strij nisem imela ne prvič ne drugič (44%)

strije sem dobila samo v prvi nosečnosti (21%)

strije sem dobila samo v drugi nosečnosti (10%)

strije sem dobila obakrat (25%)


Število vseh glasov: 205

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!