|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laserska odprava dioptrije
17.7.2010 15:10:55   
livia
Zanimajo me izkušnje tistih, ki ste to že dali skozi.

Kam ste šle na operacijo? Cena? Kako ste zadovoljni? Kako poteka okrevanje? Je komu žal? Koliko časa je minilo od operacije? Je dioptrija potem res 0, ali se z leti spet pojavi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laserska odprava dioptrije
17.7.2010 17:01:21   
urška
moj prijatelj je bil. pri dr. moreli v LJ. je zelo zadovoljen. cene se sicer ne spomnim, spomnim se pa, da je razlagal da ga je po posegu grozno bolelo. so mi pa iz -8 spravili na 0.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laserska odprava dioptrije
17.7.2010 18:47:38   
zivzav
jaz sem bila na laserski korekciji vida v centru Vid v Novi gorici. Dioptrijo sem imela -5,75 in so mi jo spravili na 0. Operacija sama je precej zoprna, ampak ni neznosna za preživet, po operaciji pa je res prvi dan malo krize. Občutek je kot da imaš v očesu pesek, kar se z vsakim dnem izboljšuje. Po tednu dni je vse normalno, mislim na vid in občutek. Cena je bila 2000 eur za obe očesi, naredijo ti pa jih eno za drugo. Ko greš vn iz ordinacije že lahko gledaš in si brez očal. 

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laserska odprava dioptrije
17.7.2010 19:09:17   
Urshy78
bila na laserski operaciji približno 4 leta in pol nazaj. sem ful zadovoljna. na levem prej dioptrija -6,5 + stigmatizem, na desnem -3,5 + stigmatizem. stanje po operaciji: desno 0, levo -0,5. operirala me je dr. Morela.
okrevanje je kratkotrajno, manj kot en teden.
sama operacija ni boleča, ker dobiš kapljice v oko, ki ti ga omrtvičijo, meni je bilo samo malo zoprno, ker sem videla, kako mi z  inštrumenti šari po očesu...operacija traja pribilžno 15 minut. najprej sem bila operirana na levo oko, mesec kasneje še na desnega. cena takrat je bila okoli 1.000 EUR za eno oko.

priporočam! user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu zivzav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laserska odprava dioptrije
17.7.2010 19:11:37   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

bila na laserski operaciji približno 4 leta in pol nazaj. sem ful zadovoljna. na levem prej dioptrija -6,5 + stigmatizem, na desnem -3,5 + stigmatizem. stanje po operaciji: desno 0, levo -0,5. operirala me je dr. Morela.
okrevanje je kratkotrajno, manj kot en teden. boleče ni, je pa malo zoprno ker je oko izsušeno, jaz sem imela par dni občutek, kot da imam pesek v očesu user posted image dobiš pa itak kapljice, ki ti vlažijo oko in to še nekaj časa uporabljaš.
sama operacija ni boleča, ker dobiš kapljice v oko, ki ti ga omrtvičijo, meni je bilo samo malo zoprno, ker sem videla, kako mi z  inštrumenti šari po očesu...operacija traja pribilžno 15 minut. najprej sem bila operirana na levo oko, mesec kasneje še na desnega. cena takrat je bila okoli 1.000 EUR za eno oko.

priporočam! user posted image



_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: laserska odprava dioptrije
28.5.2015 11:13:49   
raziskava
Za klinike, katere se ukvarjajo z lasersko odpravo dioptrije ter drugimi očesnimi operacijami, nismo nikjer zasledili mnenj, nekakšne raziskave, ocene klinik ali karkoli podobnega, na podlagi katerega bi si lahko vsi zainteresirani za operacijo pridobili oceno oz. mnenje, kako se obnesejo klinike tudi v praksi. Torej, ali se bodo po operaciji znebili očal, ali se jim bo morda vid še poslabšal.

Verjetno vse zainteresirane, da bi si odstranili dioptrijo z lasersko operacijo zanima predvsem kvaliteta operacij oz. kako so bile različne klinike uspešne na podlagi preteklih operacij.

Iz tega razloga pozivamo vse osebe, ki so že bile na katerikoli očesni operaciji, da nam podajo mnenje, v kateri kliniki so opravili poseg in ali je bil poseg uspešen.

Svoje mnenje prosimo pošljite na raziskava@primerjajte.com

Ko boste poslali e-pošto, vas bomo pozvali k identifikaciji (osebni dokument) ter poslali vprašalnik. Brez skrbi – vaših podatkov ne bomo nikoli nikomur posredovali. Torej lahko brez posledic poveste tudi, če ste morebiti imeli slabe izkušnje z kliniko.

Vsem se zahvaljujemo za pomoč.

ekipa Informacija d.o.o.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?