|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lasersko odstranjevanje dlak...
8.9.2010 21:23:24   
kamy
Pozdravček,

zanima me, ali ima katera izkušnje z laserkim odstranjevanjem dlak? Jaz sem bila včeraj prvič in po današnjem pripovedovanju ene kolegice sem bila paffff.
Menda naj bi to metodo izvajali na pobritih nogah, meni so na daljših dlakah. Ko pa je kolegica rekla, da to menda sploh ni efekta, če dlaka ni predhodno pobrita me je pa čist kap.
Sedaj pa vas sprašujem, če ima katera podobno izkušnjo kako je potem naprej, ker meni so se temne dlake sežgale, vendar v mešičku je dlaka še vedno ukoreninjena, čeprav so mi zatrdili, da jo v parih dneh organizem sam izloči.

Hvala za odgovore,
K
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
8.9.2010 21:30:07   
zmajaz
Ja dlake bi morale biti pobrite dan ali dva pred posegom, da je dlaka čim krajša in čim več energije gre v mešiček, ne da se "trati" na sami dlaki.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
8.9.2010 21:37:03   
jakaracman
Jaz sem imela pobrite podpazduhe.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
8.9.2010 21:52:27   
kamy
hmmm, joj kaj naj sem čisto živčna. Kje pa si to bila? Upam, da bo res šlo vse stran, ker to je too mach denarja,...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
8.9.2010 21:54:14   
zmajaz
Po enem posegu ti bo itak skoraj vse zraslo nazaj - je treba tam najmanj 6-8 ponovitev, pri nekaterih tudi več.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
8.9.2010 21:58:05   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Po enem posegu ti bo itak skoraj vse zraslo nazaj - je treba tam najmanj 6-8 ponovitev, pri nekaterih tudi več.

Točno to.Jaz sem hodila v Dermal studio Trzin.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
8.9.2010 22:01:59   
kamy
no upam, da se bo vse OK izteklo in, da bom na koncu imela gladke noge ko baby ritko user posted image . Jaz hodim v METROPOLIS V Kamniku. Bila sem pri njih že na kavitaciji pa je delovalo, zato bom optimist in upam na najboljše.

Lp

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
9.9.2010 8:41:14   
zvezdan
koliko pa to stane?

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
9.9.2010 9:02:41   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

koliko pa to stane?
 

ja mene tudi to zanima


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
9.9.2010 11:50:07   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura




IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

koliko pa to stane?
 

ja mene tudi to zanima



in mene!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
9.9.2010 12:18:01   
zmajaz
Odvisno za kateri del telesa, v kateri salon greš in na kateri laser, ker jih je več vrst. Najboljši naj bi bili IPL+RF. Potem imajo včasih še kake akcije s celo do 50% popustom na posamezne tretmaje ali pakete ... Se splača malo spremljati. Primer cenika: KLIK 
Jaz recimo hodim sem na veliki bikini, s tem, da sem si plačala tretmaje, ko je bila akcija 50 % popusta - je pa ta akcija kar večkrat.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
9.9.2010 23:28:03   
pinko1
hyhy.

ja tretma se mora izvajat na pobritih dlacicah- cist, pac en vecer prj se pobrijes.
pa js bi ti svetovala, iz lastnih izkusenj, ce se ze odlocas za tako drago stvar, se dobro pozanimaj kam gres. to je le tvoje telo.
izberi najbolj varno in ucinkovito tehnologijo elos. ponudnikov je dosti, tukaj v slo in zunaj. vtipkaj v splet pa kaksen video si poglej...uporablja ga res cel svet. js sm se na podlagi tega odlocla in sm zadovoljna.
da ti ne bo kasneje zal casa in denarja.
i hope i help uuser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
10.9.2010 9:11:02   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
Jaz recimo hodim sem na veliki bikini

...to pomeni?


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
10.9.2010 9:35:40   
zmajaz
Kao brazilska depilacija - samo z laserjem, ne z voskom.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
10.9.2010 11:45:52   
binica
moja kolegica je šla 10x in kolikor vem ni smela prit s pobritimi nogami, ampak so ji delali na dolge dlake. po cca pol leta-letu so ji pa začele ponovno rasti, tako da je zelo jezna, saj pravi, da je vrgla 1000 eur v koš...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
11.9.2010 8:06:51   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: pinko1


izberi najbolj varno in ucinkovito tehnologijo elos. ponudnikov je dosti, tukaj v slo in zunaj. vtipkaj v splet pa kaksen video si poglej...uporablja ga res cel svet. js sm se na podlagi tega odlocla in sm zadovoljna.
da ti ne bo kasneje zal casa in denarja.
i hope i help uuser posted image


kje si to delala in kolk si zapravla?

(odgovor članu pinko1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
12.9.2010 20:05:58   
pinko1
nekaj krat sem bila v Lj v enem salonu (ne bom delala reklame, da se ne bo kdo najdu pa reku da sm njihova ;)ponudnikov je res vec s tem aparatom), kjer je bilo tud mal drazje. pac Lj pa visje cene... Koncala sem pa na Dolenjskem v Nm. Vse skupaj sem bila 8x, zadovoljna in se prakticno ne rabim vec brit. se pa zavedam da bo potrebno hodit na obnovitve. Zapravila sem okoli 800eur.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
12.9.2010 20:19:09   
end1
torej so te za elos cene v LJ višje kot na obrobju. Sem se odločla, da grem to zimo to dol skenslat, upam da mi rata!!!

(odgovor članu pinko1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
12.9.2010 22:50:36   
pinko1
ja na obrobju je ponavad cenej. Men je Nm blizje in ko sm vidla da je tudi tam elos sem sla, kar je blo hrati ceneje. Kar pojdi, cim prej, da bos do poletja gladka ;) v enem letu nardis samo ene 6x, to kr traja.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
12.9.2010 22:53:40   
pinko1
ja na obrobju je ponavad cenej. Men je Nm blizje in ko sm vidla da je tudi tam elos sem sla, kar je blo hrati ceneje. Kar pojdi, cim prej, da bos do poletja gladka ;) v enem letu nardis samo ene 6x, to kr traja.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
12.9.2010 23:15:19   
sazi
Mi lahko poveste, koliko časa traja en obisk?
Če je odvisno od tega, kaj odstranjuješ (no, bolje kje), pa če mi napišete še to. Finančni vložek je velik, ampak časa gre pa averjetno tudi precej - sploh če je potrebnih toliko ponovitev?

(odgovor članu pinko1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
16.9.2010 13:50:35   
Kazablanka
Res je več različnih vrst. Sem jih tudi  sama sprobala, da bi videla katera mi najbolj ustreza in najmanj boli. Bila sem na Elosu in na IPL. Pa sem se odločila za IPL+RF, ker skoraj nič ne čutim bolečine, pa še zelo učinkovit je. Bila sem že 4x pa sem ful zadovoljna.
3 dni prej so mi rekli, da se moram pobriti, predno sem šla. Se strinjam z drugimi, da če so dolge dlake svetloba ne pride do korenine in še bolj boli.
Jaz nimam nobenih problemov, imam gladke noge, in dlačice se mi ne zaraščajo več. Prej sem hodla na voskanje pa je bila katastrofa, stane dosti na dolgi rok, ker moraš ponavljati, žilice so mi popokale pa še opekla me je, ker je bil vosek prevroč in se mi je koža lupla na bikiniju, ni bilo lepo za videt, pa nič se mi niso zrečle, še pogosteje so rastle. Z IPL pa teh problemov nimam. Grem tja, lepo mi naredijo in čez nekaj časa mi dlačice začnejo izpadat in sem cela srečna, ker jih imam vedno manj. Glede časa, je odvisno, pazduha je meni vzela 15 minut. Res pa je, da je v Lj dražje. Jaz hodim v Mb in sem ful zadovoljna, ker so zelo prijazni, vedno imajo nek popust pa še darilo sem dobila za novo leto. Jaz ne menjam več user posted image
Lp, K.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
16.9.2010 22:30:21   
kamy
Pozdravček,

Ker je minilo od prvega laserja naj povem, da so mi po 12 dneh pričele dlake odpadati. Upam, da je to to, še 4x na laser in upam, da mi delno uspe. Skratka DELUJE!!! :)

lp,kamy

(odgovor članu Kazablanka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
20.9.2010 12:14:57   
Kazablanka
Kamy, samo vztrajaj pa boš vidla rezultate, boš še zelo zadovoljna. Ko boš imela 3-4 obdelave za sabo javi kakšni so rezultati pa če si navdušena.
Lp, K.

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
24.9.2010 15:09:07   
kaana*
Pozdravljene,

vidim da lepo razpravljate o laserjih oz o ipl-ih in njihovi učinkovitosti. Sama sem tudi doktorirala iz tega področja ;)
Ko sem se jaz pred časom odločala za ta korak, sem isto iskala po forumih in slepo verjela postom, ki jih veliko krat pišeje(kot opažam še vedno) sami zastopniki teh aparatov - ne trdim, da so vsi! Pa nikoli se ni javil nekdo, ki je opravil cel ritual, do končno npr.od 8-20tretmajev-karikiram, pojavijo se samo eni in isti,in ene 4x, pohvalijo kak salon oz naredijo reklamo ;) in decit. To nas je dosti opazilo, ki smo se resno zanimali za to stvar in na koncu ostali nekje vmes. Kot vidim je še vedno tako... ne vem, mogoče nekatere objave brišejo??
Zato bom jas povedala svojo štorijooo, romannnn. če se vam da slučajno brat :) bom napisala vse podatke, upam da me ne bodo brisal ;)
Za trajnostno odstranjevanje dlačic se je že pred leti odločilo kar nekaj deklet iz moje okolice, med njimi tudi moja sestra, od sestringa fanta bratranc in seveda jaz. Tako da jih kar nekaj poznam, ki so dali to vse čez.
Pribl. štiri leta nazaj je bilo majn ponudnikov, prevladoval je eden derma art- ipl ali nekaj podobnega. Pri vseh ponudnikih je bilo isto, moral si imeti dlačice daljše približno centi. Dlačice so pri vseh odpadle v roku 14dni, čisto pr vseh in po vseh ipl-ih in laserjih odpadejo, a kaj ko nazaj zrastejo. Pri uporabi laserjev imen dr. ne bi, je bilo enako. Pri nobenem ni blo učinka ali pa zelo malo. Vmes med tretmaji (3.,4.,5.) je videt da dlake odpadejo, da kasnej zrasejo, so tanjše ampak na dolgi rok, kot je bil cilj ni bilo učinkovito. Po 8-ih tretmajih nič, pač v roku 6mescov je vse isto kot prej.
No danes je znano, in pol sem ugotovila, da dlačice morajo biti pobrite do konca. Ker je barvilo v njih vodilo do mešička, kateri je cilj in ga želimo uničit. 
No to me je spodbudilo, da sem se resno pozanimala za vse te ponudnike. Brskala sem res vse povsod od prijateljic, medijev, net, vido posnetkov... in sem prišla do zaključka.
IPL naprave so boljše (za dlačice) kot Laserji. Dlačice morajo biti pobrite. Vsi ipl-i niso učinkoviti oz eni zelo slabo (moraš večx ponovit okoli 20x) eni so pa full(prideš samo 6x). Pr teh stvareh je enako kot pr vsem drugem. Lahko se pelješ s fičotom ali pa z mercedesom, na cilj prideš, samo je vprašanje, kako pa kdaj. Pač sam zbereš, ponudba je ogromna.
No da skrajšam. Na koncu sem ugotovila, da je elos res top of the top kar je na trgu. Mogoče je tudi dobro medijsko exponiran...ampak to je kar uporabljajo tudi zunaj, zvezde, dobri zdravniki, ima veliko preverjenih študij itd. in najpomembnejše hitre pozitivne rezultate. Pomeni ipl+rf ampak samo pri elos, ki je edini s to tehnologijo. Ti aparati, ki so se pojavili pred kratkim v slo, nikjer na netu v svetu jih ne najdem, nobenega videa na youtubu. Ki so kr neki no name IPL+RF, so pa baje ponaredek elosa. Upam da me ne boste zj zbombandiral. Tako sem slišala in sama tudi full iskala, pa jih res nikjer ni...
Tako sem se pol odločla za tisto kar je blo največ podatkov predvsem pa kup varnih študij, in to je bil edin elos. Mal dražji za par deset eur. Na koncu, po vsem kar sem doživela sem končno brez dlak.user posted image  Zato vam js priporočam, da se res pozanimate kaj kupujete.


Upam, da sem komu pomagala. Če rabte še kaj me kar vprašajte.

lp

(odgovor članu Kazablanka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?