|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lastovke.....
7.7.2011 13:52:02   
*miska.mcc*
predvcerajsnjim proti veceru z mojim sediva zunaj pred hišo.

dan kot vsak drug.
zmotil me je rešilec, ki je s sirenami in vso hitrostjo drvel skozi vas. 
čez kakih 5 minut zaslisiva korake po dvorisču in pred nama se pojavi stara ženička, ki je ne on ne jaz še nisva videla.  iskala je zensko, katera ji je par dni nazaj prinesla nekaj za zašit.  po par besedah se poslovimo in tetica oddide.   grozno me je spominjala na mojo pokojno prababico. po izgledu, govoru in kretnjah.

mine še nekaj minut in pod streho, kjer sva sedela priletita 2 lastovici. in letita in letita in kramljata in se lovita, pa malo odpočijeta in spet v let.  več kot pol ure sta nama letela nad glavami cisto blizu naju.

in potem se občutila nek nepoznan mir. vse se mi je zdelo tako mirno. in tako lepo. zrak mi je dišal in uzivala sem v teh trenutkih. nakar me moj rukne.....
ej, stara....kam si odplavala?  sem rekla....ah....nekaj se je zgodilo. nekdo meni blizu je umrl. user posted image

pač njegovega komentarja ne bom pisala.....user posted image

poklicem "kar tako" starse, sestro in staro mamo. vsi ok. nič posebnega.

prejle mi pozvoni telefon in mi stara mama pove, da so ...nevem... vceraj ali danes v stanovanju mrtvega nasli moza od moje pokojne stare tete.user posted image

v otrostvu sem se med tednom pazila pri njima. vsak dan po šoli.grozno smo bili navezani potem je 20 let nazaj teta umrla, moja zlahta se je z stricem na zalost skregala zaradi dediscine in z stricem sem izgubila stik.
ne dolgo nazaj smo se zaceli slucajno srecevat in vedno sva prijetno pokramljala.

ne vem.....v momentu, ko mi je mama povedala za smrt sem se spomnila lastovk.
in ne....nisem žalostna. ne jokam. s5 čutim tisti mir. vesela sem, da sta spet skupaj z teto Lelo.


mislite, da je on poslal lastovici?
sj vem, da bebasto zveni.... ampak ne vem no....


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lastovke.....
7.7.2011 13:58:24   
TomTaylor
ma, jz ne vem, so mi pa vseen šle vse kocine pokonci ko sem brala. Sožalje.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lastovke.....
7.7.2011 14:42:29   
Luni
miš!: pesniška duša! Sožalje user posted image

_____________________________



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lastovke.....
7.7.2011 14:57:01   
katy83
Miška, moje sožalje. user posted image

in, ja, možno je. Jaz nekak verjamem v to odkar se je par metrov stran od naše hiše, eno noč tak sova oglašala...tega še nisem slišala...in naslednji dan je umrla od mojega očima hčerka. user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lastovke.....
7.7.2011 23:30:24   
m76
Sožalje Miška. Absolutno ti verjamem, tudi meni se je to zgodilo...3x. V vseh primerih so se  te osebe prišle na nek način poslovit. V dveh primerih je bilo tako kot ti praviš, mirno in spokojno, v enem pa grozno in v tem primeru sem jokala kot dež in se nikakor nisem mogla sprijaznit, medtem ko v drugih dveh dem čutila smo mir. 

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lastovke.....
8.7.2011 10:40:08   
~Biba~
Lepo napisano,..vsak si stvari razlag po svoje...če je tebi tako lažje, vseeno kaj si mislijo drugi...zakaj pa ne...

Sama vsako večer opazujem let lastovk, zraven srkam kapučino, uživam v večeru, občutim mir, bi lahko kr poletela...

Le kakca ki ga naredijo lastovke po tleh, nad gnezdom, na hiši pa še zdaj ne prenesemuser posted image



(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?