|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   liči
11.1.2007 15:09:41   
*alja*
Saj nevem če to spada sem, ker je user posted image stara že 16 mesecem!

Vglavnem zanima me če kera pozna bolj podrobno sadeš liči, ker je mala dobesedno obsedena z njim! Včeraj jih je pojedla 17 naenkrat in bi še več! Skrbi pa me, ker je še vseeno majhna in če ji lahko dam toliko!

Naj pa še povem da joče pred vratami v shrambo ker ve da ga imam tam in bi jedlauser posted image !

So bili sorodniki na obisku in niso mogli verjet da lahko 16 mesecev star otrok tako ve in prosi nek sadeš!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: liči
11.1.2007 15:37:52   
Samoyedka
Ne vem kaj naj ti rečem, ampak če je po njem ne zvija, če nima znakov kakšne alergije, naj ga je- ampak pretiravati pač v nobeni stvari ni dobro. Poskusi ji nekako razložit, da ga bo dibla ne vem, vsako uro npr.dva, da se jih res ne napoka preveč naenkrat.
Pri nas patronažne težijo, da naj ne dajemo otrokom sadja, ki ni kao avtohtono v Sloveniji, torej nič tropskega. Meni osebno je to nekako mimo in našemu palčku postopoma uvajam različna sadja, pač starosti primerno. Liči ima baje veliko vitamina C in kalija, riboflavina, bakra.




< Sporočilo je popravil Samoyedka -- 11.1.2007 15:38:35 >


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: liči
11.1.2007 17:05:28   
natalia
se strinjam s predhodnico. tudi jaz ji dajem sadeže mango, kivi, avokado, mandarine, pa banane tudi niso avtohtone pa jih priporočajo že takoj po uvajanju...

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: liči
11.1.2007 19:44:18   
April
Res zanimivo, da ji je tok všeč.user posted image  Načeloma naj ne bi bilo nič narobe. Edin problem pri teh južnih sadežih je, da nikoli ne veš s čim  so  vse obdelani, da prenesejo ves ta transport.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: liči
19.1.2007 16:00:11   
BONHEUR
Tudi moja hčerka, ki je stara leto in pol, je nora na liči, olive in mandarine. Pustim ji, da omenjenih zadev poje, kolikor hoče, saj so zdrave. Če bi šlo za čokolado, pa bi ukrepala.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: liči
26.1.2007 0:36:15   
pearl
Malčki že vedo kaj je dobro. Liči - mnjami, mnjami, mnajm.

(odgovor članu BONHEUR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?