|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lizanje ritke
15.1.2009 22:38:23   
Anonimen
hm, zadnjič me je partner presenetil, ko mi je lizal ritko, prav anus...a vi to kdaj prakticirate? Jaz do sedaj nisem. Mi je pa kar pasalo, predvsem zato, ker je on užival v tem. Samo ne vem, če bi jaz njemu, nekak mi ni do tega...

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 7:46:20   
TinKiCa1
tudi meni ni do tega:) sam če ti paše..zakaj pa ne?:)

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
16.1.2009 8:51:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TinKiCa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 8:59:33   
higuys
mater nam je lepo na kmetih

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 9:14:35   
piule
user posted image user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 9:19:01   
Anonimen
Ja in v čem je problemuser posted image

Če teb in njemu paše da ti.....kaj je kle problem?
Če teb ne da bi njemu, mu pač ne.

Men je vse normalno kar odrasli ljudje prostovoljno delajo.

(odgovor članu piule)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
16.1.2009 9:23:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 9:26:54   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Ja in v čem je problemuser posted image

Če teb in njemu paše da ti.....kaj je kle problem?
Če teb ne da bi njemu, mu pač ne.

Men je vse normalno kar odrasli ljudje prostovoljno delajo.


Uf.. tukaj se pa resnično ne strinjam. To, da je normalno. Ne želi si, da ti opišem kar sem gor napisala.


Raje se brigaj zase in se ne zgražaj nad homoseksualci...


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
16.1.2009 9:31:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 9:34:41   
higuys
pa borđa, pusti zdaj angele in varvanje...daj ti izpljun drti ditejls , ravno mislim na malico user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
16.1.2009 9:36:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 9:37:03   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Ja in v čem je problemuser posted image

Če teb in njemu paše da ti.....kaj je kle problem?
Če teb ne da bi njemu, mu pač ne.

Men je vse normalno kar odrasli ljudje prostovoljno delajo.



Se podpišem.  Če obema paše, zakaj ne!!!

Lukrecija, pa sej fisting ne izvajajo samo geyi.user posted image user posted image user posted image Al se ti je kaj drugega zagravžalo???user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 9:39:00   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

pa borđa, pusti zdaj angele in varvanje...daj ti izpljun drti ditejls , ravno mislim na malico user posted image


Stara.... resnično si ne želiš. Jst že dva dni tega ne prebavim. In tudi malica bo odpadla.


evo, kolegjalnost pa taka...nič grem na sendvič.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
16.1.2009 9:42:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Akil)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 9:42:05   
Anonimen
Nekaj o fistingu

Fisting je za žensko zelo zahtevna zadeva. Še posebej,če na tem področju nima izkušenj in če je njena vagina zelo ozka. Prav zato fisting potrebuje dolgo predpripravo, kjer je treba partnerkino mednožje močno vzburiti in se zadeve lotiti zelo počasi in previdno. Predlagamo, da jo začnete vzburjati z lizanjem klitorisa, čez čas pa dodajte še penetracijo z enim prstom. Za željo po fistingu ji pred tem seveda povejte, saj faktor presenečenja pri tako zahtevni spolni praksi verjetno ne bo mogoč. Nato dodajte še en prst in jo dražite z dvema hkrati. Še vedno ji ližite klitoris, saj mora biti stopnja vzburjenosti zelo velika. To še posebej velja za tiste, ki fistinga še niso poskusile. Ko opazite, da je res vzburjena in da so njene vaginalne mišice povsem sproščene,dodajte še tretji prst in začnite malce globljo penetracijo. Če vidite, da ji ugaja, nadaljujte, če vidite, da jo boli, pa pojdite nazaj na dva in poskušajte kasneje. Nikar ne bodite nepotrpežljivi. Pri fistingu se vam ne sme muditi. Ko boste vanjo spravili tri prste, pospešite še lizanje klitorisa in jo navajajte na debelino. Prste lahko tudi malo vrtite in premikate ter tako preverjate raztegljivost njene vagine. Zelo nujno je, da uporabite tudi lubrikant, saj slina ne bo dovolj. Ko ji trije prsti ne delajo več nobenih težav, pa je na vrsti četrti. Seveda še ne palec, marveč ostali štirje, ki jih je treba v vagino potisniti na kar se da ozek način. Se pravi, da jih stisnemo čimbolj skupaj in jih po potrebi raje malce raztegujemo v sami vagini.

Največji problem je palec
Prej opisani štirje prsti seveda  še niso fisting, pa četudi se zdi, da v vagini ni več prostora za ničesar več. Lahko, da res ni, kar pomeni, da bo treba na željo pozabiti in se sprijazniti z dejstvom, da vsaka vagina pač ni primerna za vse. Še posebej, če je zelo ozka in če ženska še ni rodila. V takem primeru bi lahko prišlo celo do poškodb. Prav zato se je treba pred dodajanjem palca zadeve lotiti zelo previdno in počasi. Da se razumemo, za fisting je vendarle treba malce potrpeti. Še posebej, če ga izvajamo prvič, kar pomeni, da brez bolečine ne verjetno ne bo šlo. Govorimo seveda o tisti »prijetni« bolečini, ki se meša z vzburjenostjo in za katero boste na koncu močno  nagrajeni. To vam govorimo zavoljo dejstva, da se boste opogumili, malce stisnili zobe in vendarle šli do konca. Vaša vagina je zelo raztegljiva in potrebuje le vajo, kar pomeni, da je fisting povsem možna zadeva. Seveda, če je to vaša scena in če ga želite sploh poskusiti. Ali na željo svojega partnerja, ali sami zase. Predlagamo vam, da  ga prvič vendarle izvajate s partnerjem, ki vas lahko še dodatno draži in vas na vse skupaj bolj pripravi. Če ste torej vase sprejeli štiri prste, poskusite še palec. Zelo počasi in previdno, pa vendar zelo vztrajno in s pomočjo velike doze lubrikanta ter svojih sokov. Stopnja vzburjenosti mora biti zelo velika, pomagajta si tudi z besedno igro, palec pa naj se pridruži ob pravem trenutku. Če vam uspe, boste nagrajeni z močnim orgazmom in z občutkom kot ga še niste poznali. In pozor, če boste vase spravile še palec, bo šla brez težav tudi cela pest do začetka partnerjeve roke. Ko bo pest v vaši vagini, pa naj se partner z njo malce poigrava in preizkuša zmogljivosti vagine. Roko lahko premika naprej in nazaj, razteguje prste, skratka počne tisto, kar vas bo vzburjalo.  Ko je pest enkrat v vašem mednožju, se prične pravi užitek. Le pazljivi bodite, ko jo bo partner vzel ven, saj zna prav to spet malce boleti.

Tehnike za uspešen fisting
Pri fistingu so zelo pomembne tudi tehnike nameščanja prstov, ki jih potisnete v vagino ali anus. Prav zato se nam zdi prav, da nekaj besed namenimo še tej temi. Najbolj znana in preizkušena je brez dvoma tako imenovana »račja tehnika«, kjer prste ukrivite v obliko račjega kljuna in pest skorajda zožite na debelino zapestja. Malce bolj zahtevna je tehnika, kjer fisting pričarata dve roki, ki ju zložimo skupaj in skušamo vagino penetrirati čim globlje. Kot da bi prosili, ali še bolje, kot da bi molili. To zadevo je sposoben izpeljati zelo majhen odstotek žensk, ki pa priznavajo, da jim  ni žal, saj so orgazmi zelo močni. Tretji način je tako imenovana«figa«, kjer  s palcem dobesedno naredite vsem znano figo in na ta način v vagini ali anusu dodate še nekaj močnejših dražljajev. Večino članka smo resda namenili fistingu vagine, ki je pač najbolj pogost, toda mnogi pravijo, da je fisting anusa še lažji, saj je prav anus bolj raztegljiv. Še posebej pri homoseksualcih in ženskah, ki redno prakticirajo tudi analni seks. Priprave so iste kot pri vagini, torej počasi, z lubrikantom, potrpežljivo in tako, da se na koncu vendarle pride do želenega cilja.


(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 9:44:34   
Anonimen
Ja lukra, pa ne se zjebavat da si šele zdej fisting odkrilauser posted image

Drgač pa....ja ljudje počnejo vse možno da ti želodec obrne. Sam men dol visi kaj počnejo. Če jim paše....pa dokler mene ne začne silit v nekaj....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 9:46:07   
rija
lizanje anusa ne....lezenje v rit pa vam je čisto sprejemljivouser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 9:46:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

lizanje anusa ne....lezenje v rit pa vam je čisto sprejemljivouser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz nikomur ne lezem v rit. Sm prevelka. Nočem koga poškodovatuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 9:47:02   
higuys
o mater, čuj ...nič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
16.1.2009 9:51:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 9:53:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Ja lukra, pa ne se zjebavat da si šele zdej fisting odkrilauser posted image




Ja. user posted image  Prej sem samo izraz poznala. In lahko bi ostalo pri tem. user posted image


Revčkauser posted image

Pol pravš da je ogabno.
Hm....morem pogledat. Kot pomoč pri dieti zna prou pridtuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 10:04:06   
higuys
hujšamo s fistingom


1. dan : na tešče si oglejte podrobne postepke tega početja
2. dan : lukrecija naj opiše , kaj je izvedela iz prve pesti


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 10:18:00   
Akil
Sem si poiskala link, pa ga pogledala! user posted image Zaboga dragoga!!!!!user posted image

_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 10:33:04   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

user posted image
Ta je pa dobra. Moj najboljši frend je gej. In, da ti zaupam.... večkrat pazi moji dve punčki. Tko, da angel pogube.... raje se skenslaj od te teme in ne komentiraj stvari, ki jih niti približno ne poznaš. A je prov? Pjed se rajši razburjati na kakšno staro temo o gluhonemosti.



Ne bodi tak zadrta!user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: lizanje ritke
16.1.2009 10:38:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Akil

Sem si poiskala link, pa ga pogledala! user posted image Zaboga dragoga!!!!!user posted image


dej ga prlep, da bomo še drugi lahko gledal, no. Ka si tako zadrta user posted image

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?