|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ljubezen
3.1.2006 22:45:31   
Lonly...
Kaj je sploh prava ljubezen? Sem poročen "ljubim" svojo ženo pa nevem če je prava ljubezen istočasno imam pa rad drugo osebo, ki mi nudi vse tisto kar doma ne dobim.

p.s. pa ne mislim na sex...

< Sporočilo je popravil Lonly... -- 3.1.2006 22:49:33 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ljubezen
3.1.2006 22:52:08   
tanaja*
ne štekamuser posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Lonly...)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ljubezen
3.1.2006 23:10:08   
mamči
Kako ne dobiš- po moje ne znaš na prave strune igrat!
V pravi ljubezni ne rabiš tretje osebe, saj doma dobiš vse kar ti srce poželi........

(odgovor članu Lonly...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ljubezen
3.1.2006 23:11:12   
Lonly...
SORODNA DUŠA, ki me bolj zastopi kot žena in mi nekako daje neki pozitivnega

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ljubezen
3.1.2006 23:12:58   
Lonly...
Ma sej ni samo to.... Eno je igrat drugo pa kar čutiš....
igrat oz izbrat pravo struno je najlažje....

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ljubezen
3.1.2006 23:18:50   
Aleksandrin
Ali čakaš naš blagoslov, da boš lahko skočil čez plot?
Razmisli ali je vredno uničiti nekaj, kar ste dolgo gradili za to kar vidiš v drugi.

(odgovor članu Lonly...)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ljubezen
3.1.2006 23:22:48   
Lonly...
Ej to je pa dober odgovor. Na sex skor pomislu nisem. Z njo k se pogovarjava, opažam da imava velik skupnega ... Je taka oseba ki se zna pogovarjat, posluša pomaga enako mislim, da ji jst to nudim. Doma je zmer kaj narobe. Pa potrpim in gre baraka naprej

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ljubezen
3.1.2006 23:28:31   
mamči
Nekaj moraš vedeti- pozitivno je v človeku, le najti moraš znati. Je pa problem mogoče v tebi, ker si do te tretje osebe mogoče bolj sproščen, ne deliš z njo "tegob" zakonskega vsakdana, verjetno so vajine debate bolj izzi, ne rabita komunicirat na nivoju partnerstva. Verjetno sta prijatelja ampak če bi bil z njo v vezi, bi spet bila nekja tretja oseba, bolj sproščena, neobremenjena.....
Na tvojem mestu bi vzela kos papirja in napisala pozitivne/ negativne strani tvoje drage in tretje osebe in skušala ugotoviti kaj TOČNO pogrešaš pri ženi. Potem zaigraj na strune prave, da te lastnosti izviješ iz nje in da te osreči.
Če pa ne boš znal poiskati, potem pač bodi s to tretjo osebo, ampak se bojim, da tud tu ne boš čisto potešen sčasoma....

(odgovor članu Lonly...)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ljubezen
3.1.2006 23:30:12   
Aleksandrin
Ja če je pa to tako "oh in sploh" potem se mi zdi , da imaš problem.
Kako ga boš rešil je pa čisto od tebe odvisno, sam najboljše poznaš situacijo. Tu ne boš našel odgovora.

(odgovor članu Lonly...)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ljubezen
3.1.2006 23:37:40   
lelaval
Ej to je pa dober odgovor. Na sex skor pomislu nisem. Z njo k se pogovarjava, opažam da imava velik skupnega ... Je taka oseba ki se zna pogovarjat, posluša pomaga enako mislim, da ji jst to nudim. Doma je zmer kaj narobe. Pa potrpim in gre baraka naprej


S temi besedami ti sam sebe prepričuješ, da si nista všeč. To vodi naprej in končna postaja je seks. To itak veš, a si dopoveduješ, da ni. Problemi doma - če hočeš, jih najdeš kadarkoli in kolikor hočeš, če ne, pa jih ni, ker jih niti ne vidiš.

(odgovor članu Lonly...)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ljubezen
3.1.2006 23:45:04   
Lonly...
Se strinjam s tabo. Problemi doma....Govorim da so ne da jih jst hočem videt. sej sem prej reku potrpim in gre baraka naprej. Ma druga oseba je tud oženjena in mava spet oba enak problem...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ljubezen
4.1.2006 0:19:04   
urška
z uno ta drugo se je valda lažje štekat, ker ne živiš z njo in nimata "vsakdanjih problemov"

kavica in čvek, ali pa kakšna kostruktivna debata, se ne morejo primejati z real life!!!

če bi si tolko časa vzel za pogovore z ženo oz.karkoli že je, bi se tudi vidva boljše štekala. pa še na seks bi lohk pomislu in najverjetneje na konc tudi kej dobil....

(odgovor članu Lonly...)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ljubezen
4.1.2006 0:37:46   
mamči
Če zdaj recimo pogledam situacijo iz moje čist romantične strani: ti si npr. romantičen, čuteč moški, ki si trudi okoli ženke, jo zasipava z  pozornostmi, skuša napeljat sproščen klepet, organizira romantično, nepozabno večerjo in vse kar pol sledi, neutrudno išče pozornost in ljubezen......
Na drugi strani hladna, nedostopna nergaška ženščina, ki ji nič ne odgovarja, ki te daje v nič in samo nerga okoli vsega in vsakega in ne najde dobre besede.......

Ta scenarij je pol res hud! In pol se spomnim na rek: bolje biti sam, osamljen, kot samevati v dvoje!
Če je situacija taka, potem itak poznaš odgovor, kaj je ljubezen in na katero stran spadaš.
Vsaka ženska, ki ljubi svojega moškega, se bo zanj tud potrudila in se skušala spremenit, da reši kar se rešit da.

(odgovor članu Lonly...)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ljubezen
4.1.2006 9:06:30   
Anonimen
a nas ti to malo zafrkavaš?  Pod zabavo si sicer napisal, torej...


(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ljubezen
4.1.2006 9:55:27   
lefairyon
ja URSKA tudi meni je blo že včeraj čudno zakaj je to dano pod zabavo...tu ni nič zabavnega...
lonly...če je pa to vse kar pišeš res potem moraš imeti odkrit pristop do partnerice in ji povedati kaj je narobe oz. kaj bi bilo potrebno da se stvar uredi...verjamem da ni lahko živeti v taki situaciji...ampak če trpiš povej...raje se sporazumno razidita če je prišlo do nezainteresiranosti iz ene ali druge strani kot pa da trpita tako ti kot tudi ona...če jo ljubiš in če ona ljubi tebe se da vse zmenit...želim ti da rešiš ta problem tako kot si želiš...

_____________________________

umirem sto puta dnevno
a tebi je sasvim svejedno
znam da sam kriv i znaju to svi
znam da je kasno a trebaš mi ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3347 ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ljubezen
4.1.2006 10:13:17   
pika74
Pomoje se pa Lonly... ni hecal. Mogoče enostavno ni našel pravega podforuma. Pismu sej ne more že od začetka kar vedit, kam nej napiše.

Pa dobrodošel na forumu user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu lefairyon)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ljubezen
4.1.2006 10:23:07   
Anonimen
Mogoče pa je vic tole! user posted image  Samo ugibam, ker se nahajamo na forumu ZABAVA, kjer so šale.

user posted image  Jaz sem pa že misla, da bom kak dobr vic prebrala. user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ljubezen
4.1.2006 10:32:38   
Naty*Taja
Ja, ja. Ne pravijo zastonj " Ni se umetnost zaljubit, umetnost pa je ljubiti in skupaj živeti!"
Po moje je prava ljubezen odnos, kjer daješ več kakor prejemaš in potem nimaš problemov s tem, kaj ti v odnosu manjka ter tega ne iščeš drugje, kakor se dogaja v tejle LOVE story!
Če je res al se kdo zajebava ni važno, mogoče pa samo koga zanima, kakšno je naše mnenje o ljubezni. Kljub vsemu pa Lonly, če si res v dilemi potem nisi v odnosu prave ljubezni!, če pa boš vztrajal ali ne je pa tvoja odločitev.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ljubezen
4.1.2006 10:45:36   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Lonly...

Kaj je sploh prava ljubezen? Sem poročen "ljubim" svojo ženo pa nevem če je prava ljubezen istočasno imam pa rad drugo osebo, ki mi nudi vse tisto kar doma ne dobim.

p.s. pa ne mislim na sex...


Tale "ljubim" je pa mal dvoumen, kaj?

Pogovor med partnerjema je zelo pomemben. Ti pa povem, da se o določenih stvareh lažje pogovarjam s mamo, očetom, sestro, prijateljico ali prijateljem, pa to še ne pomeni, da svojega partnerja ne "ljubim". Z ženo poskusi priti na skupno valovno dolžino, pa bo marsikaj bolje.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Lonly...)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ljubezen
4.1.2006 10:49:18   
CIPRESA
Dragi Lonly saj je vedno tako da šimfamo tistega s katerim živimo skupaj da nas ne razume pa nikoli nič ne naredi prav pa to pa ono....tvoja "sorodna duša" pa ne živi s tabo z njo ne preživiš cel dan pa mesec in leto zato ne moreš ocenjevat samo iz trenutkov ki jih preživit skupaj. Seveda te posluša in razume saj to ni težko za 5 minut potem pa te ne vidi več in živi svoje življenje doma pa te tvoja žena (oprosti če bom napisala grdo) prenaša po cel dan in cel mesec ter celo leto in veš to je pa malo drugače. Kako pa veš da tista gospodična ne bo ista?????
Zato ti predlagam da vstrajaš tam kjer si začel ker vsaka pesem se enkrat izpoje in če si na to navajen boš po parih letih zopet spraševal če resnično ljubiš gospodično "sorodno dušo".
Prava ljubezen se rodi nekje drugje - v srcu, to pa pomeni da ljubiš kljub težavam in problemom ki pestijo tudi vse nas in takrat moraš vstrajat in ne iskat nadomestek ker te nebo osrečil za dolgo!!!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ljubezen
4.1.2006 20:23:30   
Lonly...
No vidim, da je še zmer dost dobrih žensk. Učer sem se prijavu in sploh nisem vedu kam in kao naj začnem. No pa sem nehote na zabavi začel. Pa sej to kje sploh ni važno. A ne? Moram pa res priznat, da ste ful kul, sploh nisem pričakoval takega odziva. Hvala vsem Vam ....
Zdej bom pa še 1x posebi prebral vaskega in v miru razmislu in odgovoril.

lp

I'm a lonly boy.... but not in this forum ...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ljubezen
5.1.2006 21:32:05   
Jutra
Lonly, mene pa nekaj zanima.user posted image
Na forumu si nov in odprl si tole dabato. OK. Potem pa privlečeš na dan eno ful staro debato, ki jo je pred 4 meseci odprla Pika74: "Men je pa vseen ratal" na forumu Upajmo skupaj ter komentiraš:

"Mogoče je pa moški s katerim živiš ta problem?"

Zanimivo... Ali si slučajno del te zgodbe??


< Sporočilo je popravil Jutra -- 5.1.2006 21:33:02 >


_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Lonly...)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
5.1.2006 22:01:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ljubezen
6.1.2006 7:30:10   
Lonly...
kaj naj rečem? Naj bolj, da ne rečem nič, in je tako kot praviš ti JUTRA.....
Še bolj skrivnostno ratuje........................
LP

Lonly



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ljubezen
9.1.2006 13:19:43   
anadejka
Jutra motiš se,Piko jest poznam,pa ona ni tak tip da bi se z dvemi guncala.To nikakor ni res!
Lonly to je grdo od tebe,ne se zafrkavat,ker s tem prizadaneš drugega in mu škodiš.Vse se enkrat vrne.

(odgovor članu Lonly...)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?