|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ljubkovalno ime
1.9.2006 12:07:39   
Anonimen
Zanima me kaj menite na to, da se deklico, ki ji je ime Sara ljubkovalno kliče Sarica? Ali se vam to zdi kul ali ne? Ali je bolje le Sari?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ljubkovalno ime
1.9.2006 12:14:51   
srki
Ljubše se mi sliši Sari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ljubkovalno ime
1.9.2006 12:16:01   
CUKRČEK
ali pa sarči

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ljubkovalno ime
1.9.2006 13:59:27   
babylove
Itak da se bo otroka ljubkovalno klicalo, naš ima sto takih 'doktorskih nazivov'. Mož ga je sicer hotel zmeraj pravilno klicati, ampak je tudi on podlegel user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ljubkovalno ime
1.9.2006 14:02:39   
Anonimen
Zdaj če jo boš potem tako klicala, kot bomo tule napisale, jo lahko tudi Saronči. Ali pa Sarikičica.
Otroka se ljubkovalno pokliče iz srca, ne pa kot ti nekdo reče, da je v redu.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ljubkovalno ime
1.9.2006 14:32:11   
Marogica
Zakaj pa ne date otroku kar ljubkovalno ime v rojstni list zapisat, če se je ne misli klicati tako, kot ji je ime?

Moj sin je Bor in pika. Ni Borči ali kaj podobnega. Ljubkovalno ga pokličem raje ljubček, fantek moj...ipd. Ta drugi je Brin, pa ga kličem Bini, Bini-Binson-izpeljanka iz enega pogovora, da se bo sam sebe klical BIN, ker ne bo znal črke R. Ni pa Brinek, Brinček...

Ne vem no, meni so pomanjševalnice imen pač bedaste, raje kaj drugega, ime naj ostane...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ljubkovalno ime
1.9.2006 14:47:06   
SaaS
Zakaj pa ne kar Sara?
Jaz tudi nisem pristaš pomanjševalnic, sem takega mnenja kot Marogica. Jaz (tudi mož in ostali) svoja otroka kličem po imenu, zelo redko uporabim pomanjševalnico.
Velikokrat so potem Sare, do konca življenja Sarice. Saj nič slabega, ampak včasih otroku potem to več ne paše in je težko vsem kar naenkrat ga začeti klicat po pravem imenu, ko so vsi navajeni na pomanjševalnico.
Če pa že izbiram med Sarica in Sari, sem pa za Sari.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ljubkovalno ime
2.9.2006 22:09:27   
Bonnie_RR
Ne vem zakaj je treba prav iskat kakšne bedaste pomajševalnice... A Sara ni lepo ime?

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ljubkovalno ime
2.9.2006 22:16:00   
Jacqueline
Sara naj bo Sara!!!

Lp,
Jackie

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ljubkovalno ime
2.9.2006 22:22:55   
Gina
Meni so pa ljubkovalnice lepe - točno iz tega razloga, kot je splišni napisala. Jaz bi svojo, če bi bila Sara, zihr Sarči klicala. Saj Lano tudi Lanči, pa Lanča kličem, pa še en kup izrazov mi na pamet pride, ne bi vseh pisala, ki jih uporabljam. Še v šoli se mi kdaj "zalomi", pa koga ljubkovalno pokličem - tako, iz srca. Če je kak starš jezen, je pa to njegov problem. Otrok se še noben ni nikoli pritožil. V življenju je pač tako, da je 100 ljudi, 100 čudi. Če nekdo ne misli slabo, mu ni za zamerit. 

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ljubkovalno ime
3.9.2006 11:16:28   
Fani.M

Otroka se ljubkovalno pokliče iz srca, ne pa kot ti nekdo reče, da je v redu.


Sara - Srči, Sarči, Srčece.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?