|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ll pričakujemo AVGUSTA 2017
27.7.2017 14:12:10   
lila9
Zdravo punce. Sem si drznila odpretinov forum, za vse, ki ll pričakujemo avgusta. Veliko sreče vsem!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
27.7.2017 14:20:29   
lila9
user posted image user posted image AVGUST 2017user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



5.8.

lila9







Skupaj nas je: 1


user posted image Navijačice:user posted image
Katte, bejbibu, sarica3

(odgovor članu lila9)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
27.7.2017 15:03:39   
Katte
Držim pesti za čimveč pluskov!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu lila9)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
27.7.2017 15:46:43   
pika poka 1
Ojla!

Evo še mene na seznam. Tokrat zadnjič! user posted image
NE pričakujem je 11.08. imamo pa že enega otroka doma.

V torek sem bila na UZ. Kao med 10-14 dnem po prvem dnevu M. Ginekolog mi je rekel po pregledu, da vse super izgleda in da vidi, da so jajčeca že pripravljena,
vendar je ovoj še zadebeljen in takrat (torej v torek) še ne bo ovulacije, da pa bo prišla verjetno nekje v petek, soboto. In itak sem te njegove besede zagrabila in sem rekla mojemu, da slončkava danes, jutri in v soboto in ni hudič, da se ne bi primlo user posted image user posted image user posted image

No danes teden pa tako imava posvet v neplodnostni z vsemi izvidi (kri, UZ in spermiogram). Takrat bo tudi vse jasno...

Dajmo punce pobarvat avgust v zeleno! user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
27.7.2017 18:06:19   
bejbibu
Navijam močnoooo user posted image user posted image user posted image za vse!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
28.7.2017 7:03:08   
Anonimen
Zdravo. Tale mesec sva zacela tudi midva user posted image tako da je ne pricakujem okrog 10.8. Trenutno sem se prijavljena kot anonim., zaradi vseh starih objav in do pluska naj bo raje tako ;)

Neeeestrpno cakam na plusek :)

(odgovor članu bejbibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
28.7.2017 9:32:32   
lila9


user posted image user posted image AVGUST 2017user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



5.8.

lila9



10.8.

anonimna


11.8.

pika poka 1






Skupaj nas je: 3


user posted image Navijačice:user posted image
Katte, bejbibu, sarica3



(odgovor članu lila9)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
29.7.2017 19:18:39   
MartinaTaja
Ne pričakujem je 31.8.17

(odgovor članu lila9)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
30.7.2017 8:52:42   
Anonimen
Pozdravljene punce.
Ne da mi miru in bi vas vprasala v kolikor mi zna kdo pomagati
Sem noseca po transferju etz z terapijo 3x na dan po eno t estrofem in estimo.
Ker je bil krvni test pozitiven so mi rekli da naj estrofem preneham jemati in nadaljujem z estimo 3x na dan v noznico kot prej.
Sedaj po 4 dneh so vsi nosecniski znaki izginli. Prsi so ratale mehke, ni slabosti in ni krcev.
Prej sem imela enx ze ss in me skrbi da se bo ponovilo. Ima katera podobne izkusnje in je nosecnost normalno potekala?
Hvala vam. Pa uspesno tudi vam.

(odgovor članu MartinaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
2.8.2017 6:36:38   
bučka5
Zdravo punce.
Kako poteka kaj pri vas? Jaz imam se tocno teden dni do testka, ampak mislim da ne bo nic, ker nimam se cisto nobenega znaka :(. Glede na prejsne nosecnosti ko sem v teh dneh ze skoraj test delala :).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
4.8.2017 18:20:17   
Shana86
Zivjo, se mene na seznam: 24.8. (4.krog), 3. otrok

Katte zal mi je za tvojo izgubo user posted image Si ne predstavljam, kako ti je. Kdaj bosta sla v nove boje? Priznam pa, da se mi je pri tvojih postih vseskozi zdelo, kot da ves, da nekaj ne stima. Neka zadrzanost se je cutila. Mogoce pa samo previdnost zaradi prejsnjih ss?

Glede znakov: jih nikoli nisem imela pred pricakovano M, zaceli so se nekje pri 6 tednih. Prej so bili isti kot pri pms, pac sto in ena varianta. 1x ful bolece prsi, pa napihnjenost, pa utrujenost, celo slabost, vse mi je smrdelo, pogosto na wc... pac progesteron dela v vsakem pms, isto kot pri zgodnji nosecnosti. Tko da te stvari analizirat je brez veze. Jaz sem bila vseh 3x noseca takrat, ko sem najmanj pricakovala. Zadnjic sem celo test delala sele po enotedenski zamudi, mi prej sploh ni padlo na pamet.

Navijam za vse! user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu bučka5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
4.8.2017 18:51:45   
Katte
Hvala, Shana 86. Ja, imela sem smolo. Se zgodi in se je pač nama. Je hudo, sploh, če si ti tisti, ki moraš sprejeti odločitev. Se bom že pobrala. Saj imam moja dva fanta.
Razen, če si moj po kakšnem čudežu premisli, sva zaključila. Po tihem še vedno upam, ampak ni zelo verjetno.
Še vedno pa sem tukaj za vse vas in sem vesela vsakega pluska, posebej, če ga zagleda kakšna od starih bork.

< Sporočilo je popravil Katte -- 4.8.2017 18:52:40 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
4.8.2017 19:44:28   
Trinica
Punce, redno vas berem, ampak nisem želela prejšnji mesec pisat, sem imela ves čas slab občutek - me ni varal, tako da vsaj to je ok user posted image

Po slabem letu poskušanj sva julija ugledala prvi plus, rahli izcedki ves čas, nato pa diagnoza: izvenmaternična in odstranitev enega jajcevoda user posted image je že moralo biti tako, ampak rabiva vseeno malo časa, tako da do nadaljnega iz srca navijam za vse vas user posted image Ko zmorem, gledam iz pozitivne strani, zdaj vsaj vem, da lahko zanosiva naravno, tako da upam, da kmalu zbereva pogum in dočakava malo štručko user posted image

Katte ne vem kaj se je zgodilo z vajino pikico, nisem zasledila, če si kje napisala, ampak mi je res hudo user posted image . Skratka pošiljam ti en velik objem, zelo mi je žal za vajino izgubo user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
5.8.2017 13:56:02   
Katte
Trinica, tudi meni je hudo za tvojo pikico. Čimprej v nove boje, ni druge user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Trinica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
8.8.2017 7:25:44   
Allstar
Oooo Katte in Trinica žal mi je user posted image ... Ni ga hujšega na poti do user posted image kot pa to, da se dolgo trudiš potem pa še SS user posted image ..

Midva pa sva že čez mejo 2 let poskušanja, tako da jo zdaj pavsak mesec že pričakujem, tokrat 24.8....

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
8.8.2017 8:37:22   
darja91
Držim pesti, da se prikažeta user posted image . Jaz user posted image ne pričakujem 25.8. :)

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
8.8.2017 8:47:41   
Anonimen
Hojla punce user posted image
Načeloma vsak mesec redno berem forum. Sem sicer bolj malo aktivna, ker pač nama po naravni poti ni usojeno. Mislila sva iti v nov postopek v jeseni, a sva ga odložila za nedoločen čas, saj morava speljati najprej en drug projekt. HB imam doma že enega sončka, tako da je lažje.
Me pa nekaj zanima. Ker sem danes doma sem malo raziskovala o naravnih metodah zanositve. Pač - vseeno ne bova obupala - mogoče bi nama pa uspelo. A je katera poizkušala zanositi glede na luno?

A user posted image

(odgovor članu darja91)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
9.8.2017 10:24:35   
darja91
user posted image user posted image AVGUST 2017 user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

5.8.

lila9


9.8.

bučka5


10.8.

anonimna


11.8.

pika poka 1


24.8.

Shana86


25.8.

darja91


31.8.

MartinaTaja


Skupaj nas je: 7

Nosečk:


user posted image


Navijačice:
Katte, bejbibu, sarica3


< Sporočilo je popravil darja91 -- 9.8.2017 10:31:24 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
9.8.2017 11:33:55   
pika poka 1
Ojla!

Neko zatišje je tukaj gori. Ste vse na dopustu? user posted image user posted image A je že katera za obarvat zeleno? user posted image

Da poročam najino stanje...tako ali drugače, še letos BOM nosečka user posted image
Imela sva namreč kontrolo z izvidi. Z mano je vse OK. Moj pa je imel malo slabši izvid, zato gre še 1x na spermiogram.
Datum ima septembra. Oktobra pa greva spet na posvet. In če do posveta ne zanosiva naravno, me čaka IVF. To pa gre baje zelo hitro.
Tako da mi je rekla zdravnica, da bom še letos nosečka user posted image Vseeno pa upam, da nama uspe naravno.
Se pa malo bojim tega postopka...špikanje z iglami...postopek pod narkozo... Kakšno mnenje imate ve o IVF?

Če do konca tedna ne dobim M, testkam v ponedeljek.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
11.8.2017 7:38:06   
Anonimen
Hei!

pika poka1...Naj te ne bo strah postopkov, sploh če si v MB. Mi2 sva imela tam 4 postopke za 1 otroka in sedaj 2 za drugega. Pa nikoli nisem dobila občutka strahu (če odmislim tisti strah od punkcije dalje). Tako da kar pogumno, če vama seveda prej mogoče ne uspe po naravni poti user posted image

A user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
13.8.2017 14:50:29   
Allstar
Kako ste punce?
Res je zatisje na forumu, ste vse na morju in čofotate user posted image ?

darja91 mene si pozabila dat na seznamček user posted image

anonimna user posted image kako glede na luno? To pa prvič slišim. Za razno razne dodatke za pojest/popit in "najboljše" poze sem že slišala, nisem pa še slišala za vpliv lune.

pika poka 1 kakorkoli ti uspe, samo da ti letos uspe user posted image ! Tudi če z IVF, samo da je, a ne? Midva imava pa še nekaj IUI pred IVF, naju nočejo dati direktno na IVF, ker naj bi bilo z obema vse OK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
13.8.2017 21:19:30   
Pozitivka14
Hej borke,

Naj se vam pridruzim se jaz. V torek pricakujem oz. Ne pricakujem obiska.
S partnerjem ze nekaj let "delava" pa nic. Enkrat je bilo pa zal neuspesno. IMN. 😔

Tokrat pa... ne vem zakaj ampak cutim da bi lahko bilo.
Ves cas sem utrujena (zadnjih nekaj dni), alko mi sploh ne pase (pa sem drugace bila kar priden uporabnik) 😉
Pa ves cas imam obcutek da sem na wc-ju.... ostalih "kao" znakov pa nic.


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
13.8.2017 22:21:42   
darja91

IZVIRNO SPOROČILO: darja91

user posted image user posted image AVGUST 2017 user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

5.8.

lila9


9.8.

bučka5


10.8.

anonimna


11.8.

pika poka 1



15.8.

Pozitivka14


24.8.

Shana86

Allstar


25.8.

darja91


31.8.

MartinaTaja


Skupaj nas je: 7

Nosečk:


user posted image


Navijačice:
Katte, bejbibu, sarica3



(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
13.8.2017 22:24:56   
darja91
Allstar in Pozitivka14 sem vaju dodala user posted image

Sedaj pa samo upam na čim več user posted image user posted image
lila9, bučka5, anonimna, pika poka 1, kako pa je pri vas? user posted image

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017
14.8.2017 10:01:39   
pika poka 1
Mene lahko obarvate rdeče. Danes je pritekla, s tridnevno zamudo.
Lahko si mislite kakšna čustva vse sem doživljala, ko je ni in ni bilo....Danes pa razočaranje.
Ampak kaj naj...ne preostane mi drugega kot da se poberem in grem z dvignjeno glavo naprej.
Še vedno imam rezervo.

Allstar, z nama je tudi vse OK. No edino mož ima koncentracijo semenčic malo nižjo, ampak še vedno dovolj dobro za naravno zanositev. Vse ostalo...volumen, gibljivost semenčic je OK. Ne vem na podlagi česa je zdravnica predlagala IVF in ne recimo IUI. Mogoče zaradi mojih let...mogoče je IVF bolj zanesljiva in glede na moja leta ne smemo ''zgubljat časa''...ne vem. Vem samo, da bom naredila vse kar mi bodo rekli, da pridem do želenega rezultata.

Srečno punce!!

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?