|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ločevanje OH in B
28.6.2005 21:03:15   
Mariposa
Zanima me kaj namažete na kruh tiste, ki ločujete Oh in B? Sicer redko, samo včasih mi zapaše kruh, pa ne vem kaj naj jem zraven,..meso, ribe, mlečni izdelki, to so vse beljakovine in razen kakšne marmelade in zelenjave mi nič pametnega na misel ne pride:S S čim pa jeste npr. tune iz konzerve, sire ter pršut?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ločevanje OH in B
28.6.2005 21:15:02   
mehurčica
Lahko si namažeš banano. Eni imajo to zelo radi. Jaz sicer še nisem probala.:zmeden2: Kaj pa Nutela?
:love:

Tuno si lahko narediš s kislo smetano in malo koruze(sicer spada koruza med OH, ampak si daš čisto malo). Tako da sploh ne rabiš nič zraven. Ali pa ješ s kako pečeno papriko.

Jaz jem recimo mešane jajčke brez vsega, tuno pa ponavadi z riževimi/pšeničnimi oblati. Ampak ti tudi vsebujejo nekaj OH.

Jaz imam malo drugačno dieto. Tako da naj ti še katera druga kaj predlaga.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ločevanje OH in B
28.6.2005 21:27:28   
Joe
Jezus, kratice OH in B so postale že kar samoumevne... Kaj pa ŽM (Žri Manj)?

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ločevanje OH in B
28.6.2005 21:30:59   
Jančika_
Joe, bod tih.:hudicek: Sam veš, kak hudič je shujšati, saj me gledaš vsak dan.

Jaz našteto jem z zelenjavo, recimo tuno+paradižnik+paprika, ali jajčka+zelena solata. Kadar seveda nimam takega dneva kot danes, ko žrem vse po vrsti, pa sem še vedno lačna:((. Menda bo M....

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ločevanje OH in B
28.6.2005 23:39:28   
BARBARA R.
Jaz sem poenostavila zadevo in črtala kruh. Sicer se držim druge dijete (po krvnih skupinah). Tako da pri nas "laufa" sojino mleko, riževi vaflji,............. in podobne stvari.

:muca:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ločevanje OH in B
29.6.2005 0:43:43   
nejcko

Da ne bom odpirala nove teme, bom kar tukaj dodala svoje vprašanje:

S čim se spravijo dol fleki od laka - tistega za les, barvnega)? A se sploh? Poskusila bom z nitrorazrečilom, samo ga moram še dobit, ampak dvomim. A mislite, da se lahko kar poslovim od sinovih najboljših kratkih hlač :smajlikitulinavsomoč:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ločevanje OH in B
29.6.2005 7:31:46   
nejcko

Ups, falila sem temo :ups:


(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ločevanje OH in B
29.6.2005 13:42:59   
BigWhale
Rizevi oblati... Ufff...

Mehurcica, daj da ti en sendvic kupim! Al pa burek ali pa pleskavico v lepinji s kajmakom!

Matr, se mi kar smilis... ;)

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ločevanje OH in B
29.6.2005 13:43:33   
BigWhale
Joe,

Eh, MZ ni tko dobro. Vsaka prava manekenka ve, da mora enostavno pac bruhat hodit... ;)


(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ločevanje OH in B
29.6.2005 13:46:39   
willma
:)-:)-:)-

Jaz pa živim in zato jem.









No, tu in tam pa tudi popazim kaj jem....ker živim8)

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ločevanje OH in B
29.6.2005 13:51:48   
Anonimen
Mi smo mogli letos napisat esej z naslovom We should eat to live and not live to eat 8)

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   ločevanje OH in B
29.6.2005 14:05:54   
willma
ribica:bravo::)-

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?