|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako nekoga povabiti samo na poročni obred
4.8.2006 22:10:51   
lu155
no ti bom jst povedala kako sva se midva zmenila:
najprej bo poročni obred (civilni) po tem bomo pa imeli celo popoldne čas in bili na vrtu gradu kjer se bova poročila (tam bo malo glasbe)igrali nama bodo citre...in nato še mal narodne...in na vrt se bomo tud slikal in tam bo prigrizek...in tam bodo bli tut gostje...ki NE BODO bili na večerji, oz. na večerni gostiji in svadbi.
takšni gostje so pa moje sodelovke v vrtecu in najbljižji moževi partnerji...
pol pa cerkvena poroka, in nato večerja oz.svadba do jutranjih uruser posted image user posted image user posted image
lp....upam de si mal predstavljaš



_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako nekoga povabiti samo na poročni obred
5.8.2006 14:01:49   
Anonimen
Super ideja user posted image
Jaz bi bila takšnega vabila zelo zelo vesela. Samo za obred. Da vržem riž, ti čestitam in grem domov. Pač ne maram ohceti in tistih fešt.

(odgovor članu temboli1)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako nekoga povabiti samo na poročni obred
12.8.2006 13:48:28   
zlatolasska
Res ne razumem, kako si lahko uzaljen, ce dobis vabilo le na obred? Jaz sem sla z mojim ze na veliko porok, pa sva bila le na parih tudi na ohceti. Sem mnenja, da je ohcet le za tiste res posebne ljudi - se pravi sorodnike in prave prijatelje, bliznje prijatelje. Tudi midva, ko se bova porocila, sva se ze zmenila, da bova naredila posebna vabila za vse prijatelje, ki bi jih rada imela na najini poroki, pa jih na zalost ne bova mogla povabit se na ohcet. Ohcet bova imela samo za nekaj sorodnikov in nekaj najblizjih prijateljev. Sicer pa je pri nas taka navada, da imamo po cerkveni poroki se pogostitev v zupniscu, al pa pac pred cerkvijo, kjer se s skromnimi sendvici in pecivom ter pijaco zahvalis vsem, ki so prisli.
Mislim, da je cudovita gesta, ce povabis ljudi na svojo poroko, pa ceprav le na obred. Saj od nobenega ne zahtevas, da ti morajo prinesti darila. To naredijo prostovoljno. Jaz sem z veseljem kupila vsakemu vsaj kaksno malenkost, ce ne drugega res samo v zahvalo, da sem bila lahko prisotna na takem cudovitem dogodku, kot je poroka nekoga, ki ti je blizu.


_____________________________

http://elly-zlatolasska.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako nekoga povabiti samo na poročni obred
12.8.2006 14:06:23   
Naja31
No, jaz sem bila pa "užaljena" ker sem bila povabljena samo na cerkevni obred.
Moja bivša dobra prijateljica se je poročila. Prej sem ji bila očotno dovolj dobra, ampak odkar je spoznala sedanjega moža, me je res grdo skenslala. No, in potem dobim vabilo sam na cerkveni obred, s tem, da je vedela, da sem takrat imela 2 meseca starega dojenčka in,  da sigurno ne bom šla žurati za celo noč. Vabilo v cerkev, kamor lahko pride vsak ki gre takrat mimo, se mi je zdelo pa kot žalitev.
Ampak jaz sem ji že prej zamerila, da me je tako grdo skenslala, pa sva bile res dobre prijateljice. To ne pomeni, da bo tudi pri vama tako.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako nekoga povabiti samo na poročni obred
14.8.2006 12:27:28   
SašaR
Ker sva se odločila, da ne bova imela ohceti in da ne bova delala fantovšne in deklišne, sva določene dobre prijatelje povabila samo na civilni obred. Vsem sva povedala da ne bova ničesar rihtala in da bi bila zelo vesela, če pridejo z upanjem da mi ne bodo zamerili. Povedala sem vsem tudi da bova povabila samo starše na večerjo in da sva nekje morala potegniti črto, ker sicer bi nas bilo najmanj 200 ljudi, ali bi pa prišlo do zamer, zakaj njega ja mene pa ne.
Vsi so lepo razumeli najino odločitev.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?