|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A SE VAŠ PARTNER TUD BUNI?
8.8.2006 11:30:26   
CIPRESA
On mene še nikoli ni budil in jaz nega tudi ne za kaj takega, vedno opravimo predno sladko zaspimouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A SE VAŠ PARTNER TUD BUNI?
8.8.2006 17:55:53   
Sita
A nima Sramežljivka en tak zanimiv izraz: "Ja, šibni si jo!" user posted image
Zdaj ko sva bila oba z možem tri tedne v abstinenci, ker sem bila na morju toliko časa sama, sem mu enkrat napisala sporočilo po mobitelu: "Tako rada bi se ljubila s teboj!" In on mi je odpisal: "Ja, šibni si jo!"
Kaj pa če smo fizično ločeni od ljubljene osebe ali ljubljeni osebi ni do tega? Si, če že ne gre drugače, pomagamo sami, a ne? Ali pa: meni je pomagal tek in plavanje. Kakšno moč sem imela, kakšno energijo! Ti pa lahko sredi noči vstaneš in greš telovadit. Sicer je to malo čudno, samo tudi to gre. Če smo nekje brali, da kdo ne bi, pač moramo spoštovat njegovo željo. Lahko pa se v spanju igraš z njim in ga ne zbudiš. Naj sladko spančka! In vse sama opraviš. Volk sit in koza cela.


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A SE VAŠ PARTNER TUD BUNI?
8.8.2006 19:53:19   
Sita
Ali koza sita, volk pa naspan; žal pa ne bo vedel, kaj je zamudil.

Firasto.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: A SE VAŠ PARTNER TUD BUNI?
8.8.2006 23:13:03   
Anonimen
Sex zjutraj, čez dan, zvečer in ponoč ,vmes pa še dodatna zaloga sexsa nikoli dosti. Partner se ne  B U N I saj paše mu ob vsaki uri. Moj je pravi ,ga ne dam nobeni drugi.user posted image

(odgovor članu siniti)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A SE VAŠ PARTNER TUD BUNI?
9.8.2006 13:11:23   
lex
Jaz ga sicer še nikol nisem zbudila, ker ponavadi spim ko bi me kateri s kladivom po glavi, je pa najbolj fajn ko me vrže s svojim trdim srednoči u luftuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  I'm so horney

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A SE VAŠ PARTNER TUD BUNI?
23.8.2006 12:35:23   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Babaloo

moj je čisto u luftu, če ga ponoči zbudim za sex in še zjutraj in cel dan ima nasmeh na obrazu. Tako da jaz nimam teh problemov!
Pa pri meni je enako.




Pri nas je isto. Na drug dan ga kar razganja od dobre volje in energije.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Babaloo)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A SE VAŠ PARTNER TUD BUNI?
23.8.2006 13:27:07   
lu155


jest pa ne. sem seksoholik. ne čist resno. pri majhnih otrocih, ni čudo, da se mi ponoč seksa. sploh ko mam ovulacijo, me total razganja. sem čist HORNY cel dan. komi čakam da ga dobim not.





pol sva pa že dveuser posted image user posted image user posted image sam da jst še nimam user posted image

< Sporočilo je popravil lu155 -- 23.8.2006 13:28:25 >


_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu siniti)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A SE VAŠ PARTNER TUD BUNI?
24.8.2006 12:14:36   
tatam
Moj mi zvečer še omeni,da ga naj kar zbudim,če bom pri volji.A odkar imava dva otroka in trenutno user posted image user posted image  na poti ponavadi spim kot klada in mi kaj takega še na misel na pride.Kje so že tisti časi ko sva en drugega redno zbujala ob vseh mogočih urah!?

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A SE VAŠ PARTNER TUD BUNI?
16.10.2006 18:50:39   
andrej77
ti ne vem povedati, ker me moja draga (zaenkrat) ne budi med spanjem...lahko da kaj pametnega govorim, pa me noče budit... drugače pa sex tudi po 1 uri zjutraj ni noben problem, razen če sem res sf...  ratal nama je celo ob 3 zjutraj, ko sem prišel iz službe (moa draga se obvezno zbudi ko pridem)user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A SE VAŠ PARTNER TUD BUNI?
19.10.2006 22:50:57   
Anonimen
Ja, KIRA, če je potreba tako velika - a nisi na nekem forumu tudi objavila, da ti partner pusti imeti ljubimca? Morda bi srečo poskusila tam???user posted image

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?