|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 20:30:52   
Naja31
To je res. Ampak veš zakaj ? Ker obstajajo ženske, ki so to pripravljene verjeti.


Moja prijateljica je pri čiščenju avta našla ženske najlonke in dolge blond lase, pa niso njeni. Veš kaj ji je njen rekel? Da je najlonke pobral na parkingu? In ona mu je verjela.
No, na koncu sta vseeno šla narazen, ampak je dolgo rabila, da je ugotovila, to kar je vedelo že pol Ljubljane. Oz. da si je nehala zatiskati oči.

Najprej moraš obvezno povedati možu. Potem boš pa lahko glede na njegovo reakcijo ukrepala. Če mu zaupaš in če on nič ne skriva, bosta šla tja skupaj in razčistila zadevo.
Pa poročaj nam!


Srečno!

(odgovor članu david)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 21:02:14   
dory
Hm tale tvoja bivsa sodelavka,ce bi mela kej kulture najprej o tem sploh ne bi razglabljala...kura od babe bi jest temu rekla...

Na zej k pa ze ves za tole telenovelo se pa loh odlocs...al bos stopila na prste vsem skupaj in za vekomaj odkriala kar se skriva ali ne, al pa bos preslisala vse skup in pozabila...cist odvisno kaksen tip zenske si...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 21:27:54   
Anonimen
Jaz bi verjetno povedala možu, ker ne znam nekaj na skrivaj počet, vedno vse povem direkt. Pa saj če bo on zanikal, da je poslal sms, bo itak ona potrdila, da ga je prejela, pa naj se potem magari onadva zmenita in to pred teboj. Ni mi pa čisto jasno, zakaj naj bi poslal sms s tako vsebino? A to kar eni znanki, ki jo bežno pozna, ali kako?

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 22:09:35   
*Karmen*
Jaz bi šla na sestanek. Če bi bil možev sms res poslan osebi B z njegovega telefona, bi si ga prepisala in šla domov.

Z njegovega telefona bi sms z isto vsebino poslala na svoj telefon, na njegovem pa zabrisala sledi za poslanim sms-om.

Možu bi potem ta sms na svojem telefonu pokazala. In opazovala reakcijo. Če je pa slučajno poslal sms z vsebino, ki poimensko vabi osebo B na en sex, mu pa lahko poveš, da se je hudičevo zatipkal pri cifri...

Torej, vse skupaj mora izpasti tako, kot, da je tvoj mož po pomoti poslal sms tebi, namesto osebi B, ker je pač navajen tvoje mobi cifre... Preizkušena ukana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 22:18:40   
KIRA
jaz mislim da je to finta, pa te probajo dobit glede nečesa drugega. sploh čudno se mi zdi, da se vpleta neke tretje in četrte osebe, ki s tem nimajo nič tud "šefico". to ne gre pod službeno sodelovanje, to so osebne zadeve, če bi ti bil mož nezvest. jaz mislim, da imajo nečiste namene.user posted image

je pa po mojem daleč najboljši nasvet tisti, da vzemi moža s sabo. kar povej mu, da ena kolegica neki flanca, kao da ima neki z njim, pa da bi to rada razčistila.  v telefon mu poglej takoj - če ni morda tistega SMSa pozabu zbrisat, ker če  ga boš soočila z temi obtožbami, bi znal burno reagirat. tudi v primeru da je nedolžen - ti bo reku da raje verjameš tujim in tretjim osebam, kot lastnemu možu. tako boš pripravljena na eno ali drugo.


< Sporočilo je popravil KIRA -- 25.7.2006 22:30:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 22:33:26   
Anonimen
jaz bi definitivno šla pogledat kaj je, moža pa ne bi vzela s seboj. Ker ti bo takoj povedal kaj drugega.

Če so klici in sms-i res iz njegovega telefona, potem je verjetno res, kar trdijo sodelavke.Če so iz neke druge št. se pa obrni in pojdi domov. Dokler mož (še) ni nič kriv ga v to ne bi vlačila, če pa boš ugotovila da je on pisatelj smsov, boš pa že doma zaropotala...

(odgovor članu david)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 22:38:42   
KIRA
men se je pa spletlo še neki - se mi je posvetila lučka. kaj pa če je tista tvoja bivša sodelavka hotla kaj od tvojega moža, pa on ne od nje. mogoče sta izmenjala par sms-ov, pa jekeri tako izpadel, kot da kaj laufa. pa se ti proba sedaj maščevat? tud to bi blo možno.

možno pa je tudi tole - da te vabijo nazaj na tisto delovno mesto, ali pa še kako boljše, pa ti nočejo vnaprej povedat, ker naj bo presnečenje. ampak da vpletajo tvojega moža je pa tudi tukaj čist neumestno. jaz še vedno trdim, da kjer je dim, tam je ogenj. sam vprašanje je, kdo ga je zanetil. preveri vse plati zgodbe.

< Sporočilo je popravil KIRA -- 25.7.2006 22:39:48 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 23:31:31   
Annny
Jaz bi šla.Človek lahko dandanes 100% zaupa le samemu sebi, zato je treba slišati obe strani- in to za začetek ne skupaj.Ne vem sicer, zakaj se bo dobila na 'sestanku' cela delegacija vključno s šefico..ampak verjetno je tudi za to razlog.Prisluhni jim. Kako že pravijo..zaupaj ljudem in zakleni vrata...malo izven konteksta, ampak poanta je ista.Ne tišči glave v pesek kot noj in ne beži pred potencialnimi problemi...morda gre le za nesporazum, ki ga boste uspešno razrešile. Go for it.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A naj to verjamem?
25.7.2006 23:42:24   
Annny
možno pa je tudi tole - da te vabijo nazaj na tisto delovno mesto, ali pa še kako boljše, pa ti nočejo vnaprej povedat, ker naj bo presnečenje. ampak da vpletajo tvojega moža je pa tudi tukaj čist neumestno.
 Kira, zanimivo, da si pomislila na kaj takega- jaz, odkrito povedano, NE BI.Taka obtožba je zelo resna zadeva, ki jo je resno tudi treba vzeti.To ni neka šala, to ti lahko uniči družino.Če bi mene kdo po krivem obtožil (zlonamerno) kaj takega, kot bivša sodelavka trdi za tvojega moža, bi ga tožila.Pa človek božji, če to ni res, je to najbolj nizkotna in podla žalitev.Če pa je res..no, tega ne veš, zato je bolje, da se najprej pogovoriš s sodelavkami.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 10:17:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika
Jaz ne bi šla nikamor. In kaj ima pri vsem tem šefica, da mora zraven svetit???


Mene pri vsej zgodbi najbolj tole zanima.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 10:38:54   
Ancy
Nevem kakšne odnose imata z možem, ampak jaz bi mojega definitivno najprej vprašala, ker vem, da če bi šla tja in recimo da ne bi bilo res, pa bi on to izvedel, bi bil strašno užaljen da dvomim v njega in njegovo ljubezen.
Po drugi strani pa - kaj če je to res, pa se ti bo zlagal in nikoli ne boš izvedela kaj je res bilo?
Mislm nevem sploh kaj bi naredila v taki situaciji, naredi tako kot misliš da je prav. Lahko bi najprej rekla uni sodelavki s katere številke je bil poslan sms - točna številka, ne samo fakt, da je ON to poslal....
Pa tud mene zanima kaj ma šefica s tem????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 10:51:13   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

možno pa je tudi tole - da te vabijo nazaj na tisto delovno mesto, ali pa še kako boljše, pa ti nočejo vnaprej povedat, ker naj bo presnečenje. ampak da vpletajo tvojega moža je pa tudi tukaj čist neumestno.
 Kira, zanimivo, da si pomislila na kaj takega- jaz, odkrito povedano, NE BI.Taka obtožba je zelo resna zadeva, ki jo je resno tudi treba vzeti.To ni neka šala, to ti lahko uniči družino.Če bi mene kdo po krivem obtožil (zlonamerno) kaj takega, kot bivša sodelavka trdi za tvojega moža, bi ga tožila.Pa človek božji, če to ni res, je to najbolj nizkotna in podla žalitev.Če pa je res..no, tega ne veš, zato je bolje, da se najprej pogovoriš s sodelavkami.


jaz sem vidla že vse živo. 100 ljudi - 100 čudi. vse je mogoče. je pa malo verjetno. jaz še vedno trdim, da je to neka finta, fovšija ali pa zamera ali pa kaj podobnega.
odkrito rečeno, niti ne vem, kako bi v tem primeru reagirala. pa ne zato, ker bi moj mož kaj pisaro komurkoli - če če, naj se zabava, saj se jest tud. ampak bi me pa ful motilo, take stvari obešat "na velik zvon" s tem, da se vpleta neke tretje in četrte ljudi in še šefico povrh - češ kao da jo bodo zaščitile. ne vem, kje si jemljejo pravico se mešat v tuje odnose.?

če je že bilo tako, naj bi tista sodelavka sama stopla do nje in se pogovorila z njo na 4 oči, pa ji pokazala mejl oz. sms. ne pa da vpleta še eno drugo pa še koga zraven. če dobro razmislim, stvar najbrž nima prave podlage, pa so zadevo umetno napihnile in se delajo pametne s tem, da hočejo nekoga zaščiti in mu na vso silo pomagat, ki spoh pomoči ni prosu.
jaz ne vem. zame je tako obnašanje mim.user posted image


< Sporočilo je popravil KIRA -- 26.7.2006 10:52:15 >

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 13:48:55   
Anonimen
Sem se odločila, da grem, čeprav mi zadeva čedalje bolj smrdi. Možu zaenkrat še nisem nič rekla, ga bom poklicala tja, če bo potreba. Klicala sem pa tisto, ki naj bi prejela tistih 10 sms ov. Sem jo vprašala, a ne bi bilo možno, da greva midve sami na kavo, ker že dolgo nisva bili, pa mi bo pokazala sms-e in povedala kaj se dogaja. Zanimalo me je tudi zakaj me ni kar ona sama poklicala, če rabi zastopnico po novem ali kako. Je rekla, da želi imet priče. Povedala je pa številko iz katere je bilo pisano in klicano. Nikakor ni moževas! Sem klicala iz skrite in iz sodelvkinega telefona pa je nedosegljiva. Iz svoje in službene nočem. Vsem hvla za odgovore in namige. Aja z možem se normalno razumeva, sva sicer imela občasno majnše krize, todav tem obdobju se dobro razumeva.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 19:58:47   
Anonimen
Bila sem tam in sem še mnogo bolj zmedena. Vse skupaj postaja podobno kriminalki. Ne vem komu naj verjamem, če sploh komu. Mož zanika, da bi bile tiste številke njegove. Pisano je bilo namreč iz večih številk. Ohranjen je imela pa le 1 sms in 1 številko. Druge je zbrisala, ker se je namreč bala, da bi ji našel njen. Šefica je bila pa poleg zato, ker naj bi tudi ona dobila 3 čudne smse iz iste številka kot sodelavka b. Sta to šele naknadno ugotovili.Bili so pa podli, a neoprijemljivo napisani na koga se nanašajo. Tista ni moževa, za druge pa ne vem kake so. Mož pravi, da sem se jim verjetno kaj zamerila in se zato, zdaj hočejo mi maščevat. Toda nikoli, res nikoli nisem bila v sporu z njimi. One pa pravijo, da želijo razrešiit to podlo potegavščino in mi pomagat. Res mi ni jasno kdo in zakaj bi se hotel tako poigrati z mano in seizdajati za mojega moža. Je pa baje znal napisat imena mojih otrok in še nekaj podrobnosti o meni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 20:06:05   
mama54
O,sranje.Tako sem presenečena,da trenutno nimam pravega odgovora.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 20:26:38   
zorica
Draga anonimka !

Sem prebrala in ti moram reči, da je moje mnjenje, da gre za favšijo.Človeška zloba je sposobna marsikaj, pa se človeku sploh ne rabiš zameriti.

Moja zelo dobra prijateljica, s katero sve si vse zaupali in v katero sem verjela, je razlagala za mojim hrbtom, da le igram da sem tako srečna z možem, in da se bova poročila le iz koristi,...

Me je skoraj kap.Sem jo soočila s tem, ker me je zanimalo kaj sem ji kdaj kaj želega naredila, pa ni vedela odgovora, niti ni zanikala še manj pa, da bi se opravičila.Zloba in ljubosumnost naredita svoje.

Moj nasvet - drži se moža in ne dovoli, da ti neke brezvezne  čenče uničijo družino.



(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 20:27:07   
CIPRESA
Ja kriza anonimna no, jaz tudi nevem kaj naj ti rečem in napišemuser posted image Upam da razrešiš tole sranje čim prej!!! Ker to da se eden izdaja za nekoga drugega je tudi kaznivo in v tem primeru  bi šla jaz res do konca, kaj veš kaj bo naslednje....mogoče že kaj več kot smsuser posted image

Drži se in poročaj!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
26.7.2006 20:44:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 21:30:01   
sanasan
omenila si, sa je te sms dobila tudi šefica...
vprašaj se, ali je tvoj mož res tako pokvarjen in še neumen, da če bi si že zaželel kakšno avanturo, da bi to poskušal s tvojo bivšo sodelavko in šefico??????????? saj bi prav prosil, da ga hitro odkriješ...

se vsi dobro poznate? ste prijatelji? od kod bi imel telefonske?

jaz mislim, da ti nekdo (pa ne mož) nekaj izredno zameri oz.je tako zelo pokvarjen, da počne tako svinjarijo...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 21:32:03   
sanasan
tisto glede avanture sem mislila, da bi kar tako pošiljal sms naokoli tvojim/vajinim znankam???

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 21:38:35   
Ancy
razmisli če si se komu zelo zamerila zadnje čase ???


< Sporočilo je popravil Ancy -- 26.7.2006 21:41:36 >

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 21:46:56   
Anonimen
Šefica ni dobila povabila na sex, temveč nekaj v smislu, da je sramota kako lahko tako neprimerne osebe delajo in so delale v tej instituciji. To je dobila že nekaj časa nazaj. Videla sta se 2 krat pred današnjim dnem. Pa šefica je okrog 15 let starejša od moža. Te ki pa naj bi dobivala smse ni pa videl nikdar. Naj je ne bi no. Strašno me je namreč motilo to, ker me je na vsak način ta sodelavka b hotel prepričat, da imava z možem probleme, da jih prikrivam, ker ne upam priznat. Reklaje, da so one prve in edine, ki bi mi resnično pomagale. Številke bi naj dobil iz mojega telefona, tako naj bi ji napisal, a tistega smsa ni imela za pokazat. Napisal naj bi tudi, da ne živiva več skupaj, kar pa 1000 % ne drži.

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 21:56:03   
k1
kaj pa če ima mož za rezervo druge telefonske številke, samo za te igrce? zato pa so nedosegljive, ker niso skozi v uporabi. malo probaj dobiti ure sms-jev in prisotnost tvojega moža takrat ob tebi.

si v težki situaciji, upam da se čimprej  rešiš tega.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 21:59:05   
sanasan
a si možu vse to že povedala? kaj meni?

kaj pa če bi vse to poskušala ignorirati nekaj časa in boš videla, če bodo te ženske imele še kaj za povedat? če ti kdo želi tako škoditi si bo verjetno še kaj izmislil.... jaz bi jim rekla, da možu še zaupaš in nimaš še nobenega dokaza, da on to počne....malo bi opazovala njihove reakcije....meni se čedalje bolj zdi, da je to njihovo maslo oziroma vsaj kake od njih.... kakšen zunanji bi verjetno težko prišel do njihovih telefonskih?

veliko sreče!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A naj to verjamem?
26.7.2006 22:02:38   
sanasan
joj, kok sem smotana, da ne preberem dobro vseh postovuser posted image

jaz bi verjela možu!


(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?