|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aprilčice
25.7.2006 16:36:42   
BINCI
živjo bom kar novo temo odprla pa se bomo počasi začele nabirati.Jaz sem sicer že malo h marčevkam pokukala in se imajo prav lušno.
No v petek sem zagledalauser posted image in sem bila ful hapi.
pdp naj bi imela 1.4.2007,naročila sem se že pri mojem g in imam prvi pregled šele 6.9. ful pozno ampak bomo že zdržali do takrat.Takrat naj bi bila okoli 10t user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aprilčice
25.7.2006 18:19:01   
crci06
user posted image
Jaz sem sicer decembrčica, pa sem prišla pogledat, kdo odpira že aprilski forum...
Mater gre hitro čas!
A si prvič user posted image ?
Uživaj, dokler se ne pojavijo težave! Pol pa počakaj, da minejo user posted image , pol pa spet uživaj!!!
Jaz sem zdaj v tej fazi, pa je prav lepo!

Evo, zdaj pa vam prepuščam forum!

Srečno!

(odgovor članu BINCI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aprilčice
25.7.2006 19:29:52   
dolgolaska
Ojla Binci!!!

Zgleda da ni še nobene aprilčice na spregled...
... če jih ne bo se pridruži nam MARČEVKAM,da ne boš tako sama!
Torej koliko časa si srečka  user posted image ?????
Jaz sem danes točno 6 tednov in imam PDP(predviden datum poroda) 18.3.07 IIIIJJJJEEEEE komaj že čakam!!!
Pregleda še nisem imela, ker je moja g do konca julija na dopustu...takoj v tor jo bom poklicala, da me že KONČNO naroči...kr ne morem dočakat tistega trenutka ko bom končno slišala user posted image        user posted image !!!!!!
No javi se!!!

(odgovor članu BINCI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aprilčice
25.7.2006 20:01:41   
emaa
Dolgolaska saj bojo še prišle aprilske nosečke, sam na začetku je mal suše, pol pa vse pridejo, ker ima april 30 dni, še kak mesec vsaj ne bo vseh na spregled.

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aprilčice
25.7.2006 20:41:37   
BINCI
oj oj

ja to je že moja 2 user posted image .doma imam že eno mladenkico.
zgleda da sem res prva aprilčica, dolgolaska brez skrbi tut k marčicam sem prišla malo pogledat kako ste kaj.
Ej jaz bi samo jedla,sem pa ke mi je malo slabo ampak ni panike.Prvič se spomnim da je bilo že od začtka mi ful skos slabo,če bo tko bo kr kul,sam da naujo šle kile tko zlo gor u višave.


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aprilčice
28.7.2006 11:38:49   
muki1
Binci, čestitam user posted image .
Jaz sem pa ravno nekaj brkljala po forumu, pa sem razmišljala, da bodo zdaj že počasi aprilke, ker sem sama namreč prvič bila aprilka in sem ravno v tem času delala test user posted image .
Sem tudi imela PDP 01.04.2004, rodila pa 14.04.2004 user posted image .
Lepo se imejte aprilke, vse po vrsti, kar vas bo še nakapljalo. Iz lastnih izkušenj vam povem, da je 100 x boljše biti noseč čez zimo, kot čez poletje, jaz imam zdaj rok oktobra in se komaj prebijam skozi to ubijajočo soparo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu BINCI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aprilčice
4.8.2006 8:14:38   
SM10
Čestitke vsem nosečkam in lepo nosečnost. Danes je moj 27 dan tako, da še ne vem, če smo uspeli kaj nardit. Kar bo pač bo, vseeno pa sem vesela za vse vas in upam, da se vam jih čim več pridruži.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aprilčice
7.8.2006 11:33:07   
Anonimen




Sem dolgo časa razmišljala - ja, bo že kar kakšen teden user posted image  , ali se ˝javim˝ ali ne. Pa sem danes spet čekirala, če je že kaj Aprilčič, pa vas oz. nas sploh nisem več našla na prvi strani.
Tudi jaz bom, vsaj do prvega pregleda, kar anonimna, recimo kar št. 1 user posted image  . Imam peveč slabih izkušenj že do sedaj, tako da razen moža, tudi še nihče ne ve. In naj nekaj časa tako tudi še ostane...

In kako ste sicer? Mene vsake toliko časa kar nekaj špika, pa letim na WC, pa si potem oddahnem, ko je vse OK. Slabosti še ni in upam, da kakšnih velikih tudi ne bo. Prsi pa kar ˝rastejo˝ user posted image  , to pa?!....

Upam, da nas bo kmalu kaj več, in da srečno prikrmarimo do konca!

Se beremo kaj!





(odgovor članu SM10)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aprilčice
8.8.2006 22:02:07   
baby baby
Jaz se pa ne morem zadržat, ker kar kipim od pričakovanja, da naslednji vikend ugledava user posted image . V tem primeru bo PDP 26.4. Torej si zaenkrat samo želim biti v vaši skupini....javim, če bo potrjeno. Zaenkrat se mi dozdeva, da so vsi znaki v tej smeri, da nam je tokrat uspelo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aprilčice
9.8.2006 8:34:57   
Anonimen
Jaz bi si rada rezervirala naslov ANONIMNA 2.
Prejšnji mesec sem imela M 13.7., tako da zdaj čakam, kaj bo...Upam, da nama je uspelo!
Tudi jaz bom čeking delala ali drug vikend ali pa še malo kasneje.
Vi pa držite pesti, da nas bo čimveč, aprilčic namreč....

P.S. Jaz imam malo slabih izkušenj od prej, tako da... me je strah.
LP

(odgovor članu baby baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aprilčice
9.8.2006 13:19:41   
Beti S

IZVIRNO SPOROČILO: baby baby

Jaz se pa ne morem zadržat, ker kar kipim od pričakovanja, da naslednji vikend ugledava user posted image . V tem primeru bo PDP 26.4. Torej si zaenkrat samo želim biti v vaši skupini....javim, če bo potrjeno. Zaenkrat se mi dozdeva, da so vsi znaki v tej smeri, da nam je tokrat uspelo!



Se ti pridružujem, če nama je ta mesec ratalo naj bi tudi jaz imela PDP 26.4. Upam da se tudi jaz javim in to hitro ker sem že živčna, sploh ko berem in vidim kako ste vesele.
Za vse ki ste in še boste zagledale user posted image  user posted image pa čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby baby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: aprilčice
9.8.2006 13:36:27   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mislim, da sem dobila Muser posted image user posted image user posted image
rit sem si šla sprat, pa je bil izcedek sluzast in malo pobarvan na roza...

Anonimna2

(odgovor članu Beti S)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: aprilčice
10.8.2006 9:32:42   
DrejcDrejc
UUUU, kaj je že celo leto naokoli?! Malo sem morala pokukat k vam, ko sem našla čisto frišen naslov aprilke. Jaz sem namreč že mamica 4 mesečnemu razgrajaču - ravno danes praznuje svoj "rojstni dan". Malo nostalgije za nazaj, kako čudovito je bilo ugledati tisti 2 črtici in koliko veselja je še potem sledilo, ko je rasel trebušček, tam nekje novembra je mali prvič pobrcal tako, da sva ga oba čutila, ... skratka, punce, js vam želim srečno nosečnost in uživajte v njej kar se da!

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: aprilčice
11.8.2006 12:54:45   
BINCI
Ojla upam da nas bo vedno več aprilčic.Jaz se že borim z mojimi slabostmi cel dopoldan v službi mi je slabo tam do ene 12h pol je pa mal bolš popoldan je pa isti šmorn.
kako se kaj ve ostale počutite kaj?
pišite kaj

lp od srečkeuser posted image .ki ima pdp 1.4.2007

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: aprilčice
12.8.2006 14:57:01   
Anonimen
Bom zaenkrat še anonimna, ker ne vem, kako se bo izšlo.
ZM: 12/07
PDP 19/04 (vsaj po mojih izračunih)
Upam, da bo vse ok, je pa najin drugi.

anonimna h

(odgovor članu BINCI)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: aprilčice
13.8.2006 18:24:22   
Anonimen
še jaz, bm tudi še anonimna
zadnja M 10.7
PDP 16.04

tudi naš/a  2

anonimna M

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: aprilčice
14.8.2006 12:49:27   
Anonimen
Se bom pa še jaz prijavila. CB je narisal plusek.user posted image  Ni bilo planirano, ampak OK, človek se na morju mal sprosti, pa pozabi dneve štet.user posted image user posted image
Torej, bo drugi, če bo seveda šlo vse bo planih, ZM pa 16.7.

Anonimna T

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: aprilčice
14.8.2006 14:41:48   
ALESSA
Hy!user posted image

Jaz pa imam PDP 17.04.2007! Prvi pregled pa imam 04.09.2007. To je moja druga nosečnost in že komaj čakam, da vidim in slišim otročekov srček. user posted image


Obilo sreče in LP,


Alessa, 5tuser posted image  user posted image

(odgovor članu BINCI)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: aprilčice
15.8.2006 16:55:59   
Anonimen
Aprilčice 2007 so se začele zbirati. Trenutni položaj:

user posted image  01.04. - Binci
user posted image  16.04. - aninimna M
user posted image  17.04. - ALESSA
user posted image  18.04 - anonimna h
user posted image  23.04 - anonimna T

Nas je že 5! Vsaka nova je dobrodošla!

anonimna h vas pozdravlja

Ima katera tipične nosečniške znake? Pri meni razen tega, da moram večkrat na WC - nič.

(odgovor članu ALESSA)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: aprilčice
16.8.2006 9:07:23   
Anonimen




Vidim, da ste naredile seznam user posted image  . Lahko dodate še mene zraven - Anonimna 1, PDP 8.4.2007, prvi pregled imam 1.9.. Je pa to moja druga oz. tretja nosečnost (druga se je končala s SS). Doma imamo že eno princesko.

Je bil pa to moj cikel, stimuliran s Klomifenom, drugi cikel po LEKO. Verjetno sem imela tudi hiperstimulacijo jajčnika - vsi znaki kažejo na to. Morda bosta pa dvojčka user posted image  ....

So se pa zadnje dneve začeli pojavljati hudi znaki: predvsem user posted image  in user posted image . Danes mi je že vse jutro tako zelo slabo, ampak... Za mojega user posted image  vse.... Bomo že potrpeli! Sem se pa že ˝oborožila˝ z ingverjevimi bonboni in čajem. Upam, da bo kaj pomagal, ko bo treba user posted image  !

Se kaj beremo! In pazite na svoje user posted image !!!


-----------------------------------------------------------

Anonimna 1



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: aprilčice
16.8.2006 9:22:51   
Anonimen
Še ena več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image :

user posted image  01.04. - Binci
user posted image  08. 04. - Anonimna 1
user posted image  16.04. - anonimna M
user posted image  17.04. - ALESSA
user posted image  18.04 - anonimna h
user posted image  23.04 - anonimna T

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
In sedaj - 8 najlepših mesecevuser posted image user posted image

Pazite na svoje pikice.

Ste se že naročile na prvi pregled?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: aprilčice
16.8.2006 9:23:24   
Anonimen
Evo - butl - pa sem se izdala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: aprilčice
17.8.2006 11:50:22   
Anonimen




Ja, raho, se zgodi user posted image  , ne?.... Jaz zdaj ˝extra, extra, extra˝ (kot pravi Nodi!user posted image ) pazim, da vse obkljukam in odkljukam.... Dokler sem še Anonimna.

Ja, jaz sem že naročena na pregled in sicer na začetku septembra, potem pa, če bo vse OK, veselo na user posted image  .... Komaj čakam! In takrat vam sporočim še svoje ˝ime˝.

So se pa pri meni začele kar hude slabosti, sicer za enkrat še brez bruhanja. In upam, da vsaj tako tudi ostane?!!! Drugače je vse v redu, vsake toliko me še špikne okrog jajčnikov, malo mi nagaja rumen izcedek; so pa prsi že malo zrastle - na veselje mojega moža user posted image  ... So pa še kar boleče.

Ste že kaj razmišljale o NS - kam?



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: aprilčice
17.8.2006 13:54:21   
baby baby
Drage aprilčice; žal ne bom v vaši skupini. Sem prehitro verjela v nekaj, kar nam še očitno ni bilo usojeno ta mesec. Lepo nosečnost vsem in upam, da vam sledim v kratkem...smrk, smrk. Beti: kako je pa s tabo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: aprilčice
17.8.2006 15:50:16   
Beti S
baby baby ne obupaj tako hitro, se boš pridružila pa majčicam.

Ja nevem še nisem naredila test. Imam pa nekatere znake zelo mi dela slabo ma ne bruham, na WC -ju sem nonstop, in joški me bolijo pa po nov nederček bom mogla it eno št večkjega, no bo pa vsaj mož vesel user posted image   user posted image  user posted image  user posted image
Test pa bom naredila ta vikend, saj bi ga najraje že danes. No upam da se vam pridružim.

_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu baby baby)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?